What's new

<~!~> Valoria life <~!~>

Status
Not open for further replies.

De Javu

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
150
Reaction score
20
Witam :D
Umieszczajcie tu swoje fotki z Valoria :



copperquestwt6.jpg


 
Last edited:

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Temat do zamkni?cia, nie ma trzech zdi??.

A tak apropo, gz postaci ;)
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Wrzuce co? od siebie =P

50 Fishing


Najnowszy adv~



#De Javu
Ci?niemy do 100 xD

#down
bylo ladniej ale jakis noobek podlecial i zabral polowe "pieknosci" :p
 
Last edited:

Spekto

Active User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
87
Reaction score
0
007przemek nie?le 50 fishing na roku tera le? do 60 i ozd?b jako? ?adniej :D
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Ka?dy kto da? zdj?cia daje 10/10

ale ty jeste? ?a?osny, taki typowy dzieciak. W ka?dym po?cie piszesz to samo. We? si? nie odzywaj.
 

Kirelek

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
243
Reaction score
13
Fajne foty, ale poco z low lv (9-10) wbicie takiego lv to 30-40min (ja w tyle wylazlem z rok, niewiem jak wy;p)
 

Mcree

Active User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
106
Reaction score
1
Slyszalem ze nie oplaca sie grac na Valori Duzo PK i moj kolega wbil w miecha 65 ek i wpadlo po niego 3 MS i 1 ek....(100+lvls)
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
na ka?dym ?wiecie (pr?cz non-pvp) mo?na trafi? na zorganizowan? noob grupke :mad: dlatego nie lubie ?wiat?w pvp :)
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181



i og?lny wynik zabawy


Tak to jest na rooku xd
Pozdro ;)
 
Last edited:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
haha fajne fotki ale nie wierze aby ten kole? pad? przez g?upote na wilku. Co? musieli?cie mu tam pom?c. Nie ?adnie! ;)
 

De Javu

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
150
Reaction score
20
Oj Kamil nic jeszcze nie wiesz o rooku:D:D To by? trap +20 potwork?w i ju?:D:D:D
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Oj Kamil nic jeszcze nie wiesz o rooku:D:D To by? trap +20 potwork?w i ju?:D:D:D

By?o 19 ^^ Nast?pnym razem spr?bujemy do 30 doj?? =P Mia?em zrobi? filmik ,a nie kreci?em <lol2> Zamiast kreci? (F9) to naciska?em screen shot (F10) n/c ^^
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Oj Kamil nic jeszcze nie wiesz o rooku To by? trap +20 potwork?w i ju?
masz racje nie wiem nic o rooku bo ide na raty trolle orci i spadam jak najszybciej na maina wi?c musicie mi wybaczy? ;):)

#Edit Kamil

Wida? na screenie na li?cie battle jak du?o jest potwor?w. No..ale troll to troll (bez urazy).
nie zauwarzy?em ?e na battle wszystko wida? :( i wypraszam sobie! Lubie tutaj pisa? i tyle, ale moge przesta? jak was to dra?ni, pozdrawiam.

Haha nie wierz?, warny zacz??y dzia?a? ^^. No spoko, pisa? mo?esz, ale nie koniecznie spamowa? (aczkolwiek ju? przesta?e?). Pzdr dla ciebie ^^ /Nap.
 
Last edited by a moderator:
N

Napster

Guest
@up:
Da?bym ci tego warna, ale nie ma do wyboru "debilny post".

@Kamil:
Tw?j kolejny debilny post. Wida? na screenie na li?cie battle jak du?o jest potwor?w. No..ale troll to troll (bez urazy).

@topic:
Screeny z trapowania ?adne, loot niez?y, tylko nie wiem jaki ma sens zbieranie pieni?dzy gdy jest si? rookstayerem, chyba tylko do w?asnego dowarto?ciowania si? :p.

Pozdrawiam,
Napster.

@down:
No spoko, mo?e ?le si? wyrazi?em, ale nic nie mam do Twoich screen?w, wr?cz przeciwnie - dawaj, bo ciekawe ;).
 
Last edited:

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
@up:
Da?bym ci tego warna, ale nie ma do wyboru "debilny post".

@Kamil:
Tw?j kolejny debilny post. Wida? na screenie na li?cie battle jak du?o jest potwor?w. No..ale troll to troll (bez urazy).

@topic:
Screeny z trapowania ?adne, loot niez?y, tylko nie wiem jaki ma sens zbieranie pieni?dzy gdy jest si? rookstayerem, chyba tylko do w?asnego dowarto?ciowania si? :p.

Pozdrawiam,
Napster.

Dowarto?ciowania? Hmm bardziej dla frajdy. Wko?cu wiele os?b m?wi?o ,?ebym wrzuci? co? innego ni? adv~.

@Matrix
Chyba wida? na ostatnim screenie loota...

@Kamil
Mo?esz przesta? nabija? te cholerne posty? W jeden dzie? ponad 100 post?w. We? si? cz?owieku ogarnij -.-
 

Spekto

Active User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
87
Reaction score
0
Ja bym kas? zbiera? w ko?cu mo?na przecie? zrobi? 2 chara i wyj?? nim z t? kas? na maina ;PP
 
Status
Not open for further replies.
Top