What's new

Czy update'y poprawiaj? Tibijski ?wiat?

Czy update'y poprawiaj? Tibijski ?wiat?

  • Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?

    Votes: 0 0.0%
  • Jest coraz gorzej

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?

    Votes: 0 0.0%
  • Jest coraz gorzej

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?

    Votes: 0 0.0%
  • Jest coraz gorzej

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?

    Votes: 0 0.0%
  • Jest coraz gorzej

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?

    Votes: 0 0.0%
  • Jest coraz gorzej

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?

    Votes: 0 0.0%
  • Jest coraz gorzej

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?

    Votes: 0 0.0%
  • Jest coraz gorzej

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?

    Votes: 0 0.0%
  • Jest coraz gorzej

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?

    Votes: 0 0.0%
  • Jest coraz gorzej

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?

    Votes: 0 0.0%
  • Jest coraz gorzej

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?

    Votes: 0 0.0%
  • Jest coraz gorzej

    Votes: 0 0.0%
  • Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?

    Votes: 0 0.0%
  • Jest coraz gorzej

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    56
Status
Not open for further replies.

Saphirian

Active User
Joined
Apr 17, 2009
Messages
117
Reaction score
9
Chcia?bym was zapyta? czy wed?ug was update'y ulepszaj? nasz? tibi? czy pogr??aj? j? w g?wnie. Moim zdaniem ka?dy up.. pogarsza te gr?. Najgorszy do tej pory by? ten dzi?ki kt?remu nie mo?na blokowa? ludzi.


A Wy? Co my?licie?
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Wyjeba? stamin?, system wykrywania bot?w i by?oby miodzio ;* Inne zmiany wychodz? na dobre.
 

Vvex

Banned
Joined
Jun 28, 2009
Messages
460
Reaction score
91
Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Dobrze, ?e dodawaj? nowe dodatki, jednak ich jest zbyt du?o - rzyga? mi si? chce ^^ Na szcz??cie nie gram w tibi? ;)

Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?
Cwaniaki ^^
Dodawaj? nowe systemu anty-boterskie i inne, by si? opierdala? potem hehe ;d

Pozdro
 

Bipi123

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
68
Reaction score
2
Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Wg mnie to polepszaj?, im wi?cej dodaj? system?w przeciw botom, tym lepiej, poniewa? zaczynaj? normaln? gr?, odkryanie niesamowitej fabu?y tibii, a nie klik CaveBot. Jedyne co mi sie nie podoba to przenikanie przez graczy na NoN-PvP. Nie mo?na bloczy?.
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Wyjeba? stamin?, system wykrywania bot?w i by?oby miodzio ;* Inne zmiany wychodz? na dobre.
Pozdro, wtedy to ju? by nie by? multiplayer, bo nie by?o by z kim gadac, boty by robi?y wszystko za ciebie i nikt by nie gra?.

Moim zdaniem tibia staje si? coraz lepsz, bardzo podobaj? mi si? zmieny wprowadzone w ostatnim update, tibia ma coraz lepsz? grafik? jak na 2d, no i w og?le cipsoft robi du?e post?py.
 

Leyr

Active User
Joined
Jul 1, 2010
Messages
106
Reaction score
9
Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?
Wszystko fajnie dodali, ?e mo?na ??czy? potki i runki to ju? jeden +, Nowe Itemki do ozdoby
to ju? Rookstayer'rzy maj? zajeci? ;D, a ten Outfit to mi przypomina Zbieraczy ry?u.

Pozdro
Leyr
 

DungeonSiege

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
234
Reaction score
18
Age
33
Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Pozdro, wtedy to ju? by nie by? multiplayer, bo nie by?o by z kim gadac, boty by robi?y wszystko za ciebie i nikt by nie gra?.
Moim zdaniem tibia staje si? coraz lepsz, bardzo podobaj? mi si? zmieny wprowadzone w ostatnim update, tibia ma coraz lepsz? grafik? jak na 2d, no i w og?le cipsoft robi du?e post?py.
Najgorsze jak dla mnie (to co pogrubione :p), tibia nied?ugo stanie si? jakim? kolejnym metinem... Jak dla mnie updaty u?atwiaj? gr? co si? wi??e, ?e jest coraz gorsza.
 

Regulamin

User
Joined
Jul 2, 2010
Messages
23
Reaction score
8
Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Ja my?l? ?e ka?de update pogarsza sytuacje tibi,poniewa? stare czasy tibi 7.6 np, by?y bardzo interesowne i co najwa?niejsze zabawne, teraz wszystko i wszyscy chc? ( najlepsze ), a te najlepsze to nic innego jak nudne i g?wniane, no ale przyznam i? niekt?re pomys?y update s? ca?kiem ciekawe i interesowne, lecz te niekt?re to jedynie ok.20% pozosta?ych, wi?c 80% jest do bani i nie ogarnia tematu starej tibi.
Poniewa? ka?dy chce aby Gra w kt?r? gramy ( Tibia ) by?a dla nas lepsza i bardziej intensywniejsza, kt?ra by zach?ca?a nas lub naszych znajomych do zarejestrowania si? w niej i grania w ni?.
Lecz szczerze powiem i? update kt?re stanowi? wszyscy @Up, ?e polepsza nasz? tibi? s? w b??dzie, prosz? rzuci? okiem na Wygl?d Klient Tibi,,, czy pr?buj? co? z tym zmieni??, czy chocia? staraj? si? aby efekt widoku by? stanowczo intensywniejszy?, ja powiem tak kolory,grafika i gramatura wygl?du to stare spr?chnia?e ( g?w** ).
 

Wapne

New User
Joined
Jul 1, 2010
Messages
9
Reaction score
3
Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Moim zdaniem ka?dy uptade pogarsza Tibi?. Pami?tam jeszcze za czas?w Tibii 8.0 jak kolega mi j? pokaza? i potem gra?em w ni? razem z nim to by?o nawet do 40 tysi?cy graczy jak i nie wi?cej. Jak zacz?li wprowadza? nowe rzeczy do gry to ludzie zacz?li odchodzi?. Jest to bardzo odczuwalne na rooku jak i mainie. Kiedy? jak si? pierwszy raz zalogowa?e? i napisa?e? na trade-rook "buy mace" to by?o 20 ch?tnych do sprzedarzy. Jak teraz to napiszesz to cisza grobowa.

Przez te wszystkie uptade Tibia zacz??a schodzi? na psy, ludzie przestali si? interesowa? realem i poodchodzili na OTS. Do Tibii 8.0 wszystko by?o pi?kne i ?adne, a teraz to nie ma o czym m?wi?.

Zaznaczam Jest coraz gorzej
 

miro5847

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
211
Reaction score
17
Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Saphirian said:
Tibia wychodzi na coraz prostrz? drog?
Lito?ci, prostsz?...
Tak, wybra?em t? mo?liwo??. Mimo tego, ?e niekt?re rzeczy "udupi?y" Tibi?, to jednak zdecydowan? wi?kszo?? uznaj? za "+".
 

shadow3645

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
335
Reaction score
15
Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Jak dla mniej lepiej, grafika jest coraz lepsza, Tibia nie staje si? nudna.
 

firstdrag

User
Joined
Mar 31, 2009
Messages
49
Reaction score
0
Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

A dla mnie staje si? coraz gorsza tibia no fakt spoko grafika,nowe itemy <<< ale tylko to jest fajny w update.Nied?ugo pewnie b?dzie tibia 3D ;\\
 
Joined
Jul 11, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Zale?y co nowego wprowadzaj? w update, wed?ug mnie Yalahar to by?a dobra sprawa ale Zao ju? nie, za du?o w nim tych pierd??ek, po za tym update powinien by? naprzyk?ad co rok albo co p??tora. Ale wiadomo ?e to wszystko robione jest pod zarobek.




Pozdrawiam,
Syloxar Knight
 

damianos demon

Active User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
59
Reaction score
0
Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

tibia idze na dobra droge na tibi 6.0+ byla nuda zauwazcie to!
 

zool 2

User
Joined
Sep 23, 2010
Messages
30
Reaction score
1
Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Odp: Czy update poprawiaj? nasz 2 ?wiat

Wyjeba? stamin?, system wykrywania bot?w i by?oby miodzio ;* Inne zmiany wychodz? na dobre.

Chyba nie widziales najnowszego update mozna wychodzic z 100%owego trapa :|

Nie wyobrazam sobie jak teraz zajebac 350~ ek'a ...

Moim zdaniem zbyt wiele nowych itemow :/
 

Daniel36

Active User
Joined
Sep 12, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Age
25
Odp: Czy update'y poprawiaj? Tibijski ?wiat?

Wed?ug mnie tibia robi si? coraz bardziej g?wniana. Nowy update kolejne u?atwienia do tibi kolejne +400 lvl'e. Tibia ju? nie jest jak kiedy? teraz to jest zwyczajnie s?abo odpicowana gra w kt?ra polega na Kup Licencje do tibiabot NG>Ustaw cavebota>Bij 1k lvl. -.-.Oto moje zdanie


Pozdrawiam Daniel36
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Czy update'y poprawiaj? Tibijski ?wiat?

Oczywi?cie, ?e tak!

Moim zdaniem update'y bardzo poprawiaj? tibijski ?wiat, tibia staje si? coraz lepsza i popularniejsza, nie tylko pod wzgl?dem grywalno?ci.
Tak?e znacznie poprawia si? grafika, co update s? nowe rzeczy, jest coraz lepiej!
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Czy update'y poprawiaj? Tibijski ?wiat?

Po pierwsze to pierwszaa a nie pierwrza.
Moim zdaniem dodali wiele fajnych rzeczy, i wiele rzeczy, kt?re psuj? gr?. Dajmy na to taka opcja, w kt?rej da si? zmieni? nick, ka?dy frajer, kt?ry mia? hunted mo?e Ci uciec. Lecz nie wyobra?am sobie gry, bez takich rzeczy, jak hotkey na przyk?ad. Jednak tych psuj?cych rzeczy jest wi?cej, robi? wi?ksze szkody (szczeg?lnie nowo?ci, dodane ostatnimi czasy), i my?l?, ?e je?li, mia?bym wybra? mi?dzy Tibi? bez pozytywnych u?atwie?, ale tak?e tych negatywnych - wybra?by, w?a?nie tak?.
 

Benio15

User
Joined
Oct 7, 2010
Messages
47
Reaction score
7
Odp: Czy update'y poprawiaj? Tibijski ?wiat?

Cz??? updat?w jest dobra a cz??? z?a. PVP jest coraz gorsze ale nowe itemy i grafa jest fajna. No zobaczymy co b?dzie dalej. Jak dla mnie jest coraz gorzej. :confused:
 

Lambo

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
59
Reaction score
7
Age
32
Odp: Czy update'y poprawiaj? Tibijski ?wiat?

Updaty lubi?. Lubi? Yalahar, lubi? wszystkie nowe miejsca.
Jedyne co w ostatnich updatach jest g?upie, to zmiany w PvP, jak prawie ka?dy, tego nienawidz?.
 
Status
Not open for further replies.
Top