What's new

Rookgaard czy Main

Status
Not open for further replies.

Vioxon

User
Joined
Apr 29, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Moim zdaniem lepszy jest main dlaczego ? Wed?ug mnie rook jest tylko do ( wbi? 8 lvl i nara ) przej?cia na main'a.Dla mnie wbicie 8-ego poziomu na ratach/trolach to masakra wbijam 8 poziom i na main land i si? zaczyna a jak by by? jeszcze pacc to miodzio :D . Dlatego w?a?nie wole main'a.
Pozdrawiam
Vioxon :)
 

Arktus

User
Joined
May 8, 2010
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Ja ci powiem tak:

Id? na maina, wbij 100lvl i wr?? na Rooka jak chcesz bo jest tajemny tunel pod ziemi? :)
Nie jestem pewny czy tak b?dziesz chcia? ale to najlepszy pomys? je?eli chcesz by? rookstylerem :)

PoZdRaWiAm!
 

Zexarm

User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
38
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

@up
A w tym tunelu s? Bazyliszi? o_O

@temat
Id? na maina, zr?b sobie przyk?adowo knighta, skilluj do 60/60 i bij cyclopy po ~100, a nie b?dziesz si? zanudza? na ?mier? biciem rotworma/minosa ze spear?w lub innego syfu za ~20
Takie jest moje zdanie ;-)
 

Xiach

Active User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
107
Reaction score
12
Odp: Rookgaard czy Main

Moim zdaniem jezeli chcesz meic ladna przygode gry oraz wiele roznych questow oplaca ci sie isc na main , jednak jezeli chcesz byc fajnym playerem na rooku pochwalic sie innym charem itp radzil bym rook jak tam zawsze gralem na mainie ale rookslayer tez bym mosial wyprobowac moje zdanie jest na main ale to zalezy tylko od ciebie :)
Zycze milej zabawy !!
Pozdrawia,
Xiach
 

Boskidzony

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
72
Reaction score
4
Odp: Rookgaard czy Main

Ja osobi?cie wol? grac na mainie, lubie zabija? ludzi co na rookgardzie jak wiadomo jest niemo?liwe. Mimo to na rooku mam 17lvl :)
 

adi9661

User
Joined
May 8, 2009
Messages
22
Reaction score
2
Odp: Rookgaard czy Main

Ja bym radzil Main o wiele wiecej miejsc.Rozne ciekawe miejsca. A rook co ??:>Nie ma co zwiedzac:D
 

seba2901

New User
Joined
Feb 5, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

lepiej zostac na mainie tam jest lepiej lepsz eq potwory ale te pk;/
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Rookgaard czy Main

Wydaje mi si?, ?e lepiej b?dzie Ci i?? na maina, gdy? tam jest naprawd? du?o opcji.

Wiele os?b chce zosta? na rooku i by? tam "kim?", bo jak g?osi przys?owie : "Lepiej by? na rooku kim?, ni? na mainie nikim" - tak, ca?kowita racja, ale postawmy sobie pytanie ILU jest sumiennych rookstayer?w? Wi?kszo?? wbija 15 lvl i zrezygnowani id? na mainland "bo rook jest nudny". Od dawna rookstayer?w 50+ darzy?am ogromnym szacunkiem, bo zrobienie "czego?" (czytaj level) na "niczym" (czytaj rookgard) jest czym?.

Pr?bowa?am by? rookstayerk?, zrobi?am 18 poziom i zrezygnowa?am, to nie na moje nerwy. Polecam Ci osobi?cie maina, bo tam czekaj? Ci? jak g?osi cipsoft - wspania?e przygody, podr??e etc. :)
 

Ziomalek13

User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
29
Reaction score
2
Odp: Rookgaard czy Main

Moim zdaniem lepiej wyj?? z rooka na maina poniewa? na main'ie jest du?o wi?cej mo?liwo?ci quest?w i zabawy.
 

Sloik od Flaaya

Active User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: Rookgaard czy Main

Oczywi?cie ze Main. na mainie jest jeszcze wpizdu i jeszcze troche zagadek do rozwi?zania a Rook? jedyna zagadka- spike sword Quest..
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Rookgaard czy Main

Je?eli lubisz powolne wbijanie LvL, pomaganie innym i oczyszczanie quest?w to rook.
Je?eli chcesz expi? z ?yciem, skillowa?, mie? nowych kumpli to main.
Osobi?cie polecam maina.
 

khurdis

User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
42
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

bycie rookstayerem w tych czasach gdy na rookgaardzie jest tak ma?o ludzi jest zbyt nudne. tym bardzej ze teraz nie mo?na wynosi? got?wki z rooka(max. 1k) wi?c z rooka najlepiej jest wyj?? jak szybko jest to mo?liwe.
 

Sobiniro

Active User
Joined
Jun 24, 2010
Messages
66
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

To zale?y od tego, czy chce Ci si? siedzie? i denerwowa? si?. Na rooku leci du?o wolniej lv i s? gorsze potworki. Jak kto woli. Je?eli si? kto? zdecyduje si? zosta? na rooku mog? udzieli? wszelkich informacji :lol:
 

Chuck Norris

Active User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
69
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

To zale?y. Je?eli wyjdziesz na main to pograsz do 50 lvl i musisz zainwestowa? w PACCa. Natomiast na rooku miejsc?wki dla FACC i PACC nie r??ni? si? zbytnio ;]
 

Shedow92

User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

Ja osobi?cie wole main ;) lepsze eq i wi?cej potwork?w, zajefajne questy i du?o przyg?d ;] ;P hehe ale jak lubisz monotonn? gr? to mo?e by? i rook ale obecnie to nie dla mnie mo?e kiedy? mnie co? napadnie ale na pewno puki co nie :) :pP :hah:
 

Has0h

New User
Joined
Jun 25, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Moim zdaniem na Rook'u mo?na gra? tak do 10 lvl'u , nast?pnie wbi? na Main'a
 

Norgel

New User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Moim zdaniem na Rook'u mo?na gra? tak do 10 lvl'u , nast?pnie wbi? na Main'a
Z lvl'em 10 ju? na maina nie wyjdziesz.

@ topic
Osobi?cie wol? gr? na mainie, poniewa? jest tam wi?kszy wyb?r broni, ekwipunku oraz potwor?w..
Rookgard kojarzy mi si? tylko z wyspa dla nowych, czyli zapoznanie z Tibi? i og?lnymi zasadami gry, jest on jakby przedsmakiem tego co nas czeka na mainie.
Greetings, Norgel.
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Rookgaard czy Main

Kiedy? na Rookgardzie si? op?aca?o.
By?o wiele tajemnic, lecz potem jedna wielka monotonia oraz
obalony mit z SoF'em.


Wybierz Main'a, wiele quest?w, potwork?w, oraz ci?gle si? rozwija.
Je?eli zastanawia?e? si? nad Rookiem z pewno?ci? nie chcesz walczy? (PVP).
Wi?c wybierz jaki? serwer "Optional PVP".
- B?dziesz zadowolony.


/Xanosta
 

Taikken

Active User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Rookgaard czy Main

Je?li lubisz wolne wbijanie levela, ma?o quest?w to Rookgard.
Na mainie jest du?o quest?w, szybciej bije si? level, ma si? wi?cej kumpli, szybciej wchodz? ci skile, itd...
Ja zdecydowanie wole main.
 

shadow3645

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
335
Reaction score
15
Odp: Rookgaard czy Main

Z lvl'em 10 ju? na maina nie wyjdziesz.
@ topic
Osobi?cie wol? gr? na mainie, poniewa? jest tam wi?kszy wyb?r broni, ekwipunku oraz potwor?w..
Rookgard kojarzy mi si? tylko z wyspa dla nowych, czyli zapoznanie z Tibi? i og?lnymi zasadami gry, jest on jakby przedsmakiem tego co nas czeka na mainie.
Greetings, Norgel.
Co ty Pierdzielisz? Normalnie wyjdziesz na 10 lvl.
@Topic
Wole maina. Dlaczego ? Gdy? rookgard to tutorial. Dla mnie jest on nie potrzebny. Powinno od razu by? na mainie (to s? moje przemy?lenia) i expi? a pvp np. od 8-10. I tak by by?o cool.
 
Status
Not open for further replies.
Top