What's new

[C++][Program wykonuj?cy skrypty lua]

Status
Not open for further replies.

Pimpeq

New User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
1
Reaction score
1
Age
37
http://tibia.net.pl/kosz/155985-kazda-tibia-program-do-lua.html
Ja pierdole, dosta? bana za nic to ju? przesada ...
Program napisa?em w ca?o?ci sam, jestem hosterem otsa grzyby.no-ip.info , nie wzi??bym nawet za darmo waszych postaci w rl tibii ...
Nie wiem co za antywiry macie zjebane ?e tam co? wykrywa ...
Jest to najprostszy interpreter LUA ;/ doda?em tylko do niego interfejs graficzny
Przeskanujcie jakim? wiarygodnym antywirem, tylko nie banujcie. Wkurwia mnie to jako programist?, ?e dostaj? bana za hackowanie za program, kt?ry sam napisa?em i znam jego dzia?anie.
Do programu doda?em tak?e mo?liwo?? wybrania koloru tekstu oraz t?a tego tekstu. Program zapisuje aktualny config u?ytkownika w pliku o nazwie Lua.cfg - plik ten posiada atrybut ukryty i znajduje si? na dysku C.
Oto screeny, niech kto? z dobrym antywirem sprawdzi zanim zaczniecie krzycze? ?e przyszed?em po?re? wasze p sety ;/
Jak kto?, kto ?ci?gnie, uruchomi i pokorzysta, nadal b?dzie przekonany ?e to jest wir, to si? poddaj? ;/ nie warto dla was nic robi?, bo nie potraficie doceni?.

Wykonywanie skryptu ;) U g?ry wida? b??dy oraz wiadomo?ci wys?ane przez skrypt funkcj? print("text")

Wyb?r kolor?w tekstu i t?a

Minimalizowanie do traya i zawarto?? menu ;)

30 post?w wita ;d

Skan up
 

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: [C++][Program wykonuj?cy skrypty lua]

Jak dla mnie to jest jaka? ?ciema w paintcie i Keylogger. Nie radze ?ci?ga?, nie ma skana a linki mo?na dawa? od 30 post?w
 

Infinity

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
594
Reaction score
102
Odp: [C++][Program wykonuj?cy skrypty lua]

#up
No tak, tfs to keylogger. Uwierzysz?

Takie forum - brutalne dla nowych. Tu od 30 post?w mo?na legalnie wstawia? linki, a dosta?e? bana, bo McAfee wykry? "BehavesLike" . Wiem, przesada, no ale jaka kadra, takie forum :>. Poza tym nie radze wkleja? linka 2 raz ;x.
 

Infinity

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
594
Reaction score
102
Odp: [C++][Program wykonuj?cy skrypty lua]

Po to, ?eby nie dosta? bana? To chyba logiczne, co? ;x Wbij 30 post?w, to wtedy wkleisz spokojnie :|.
 

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: [C++][Program wykonuj?cy skrypty lua]

Da kto? wiarygodnego skana? Bo ja sie boje sciagac w "ciemno".
 
Status
Not open for further replies.
Top