What's new

Jak gra ??

Status
Not open for further replies.

lubiedragon

Active User
Joined
May 16, 2010
Messages
57
Reaction score
1
Cze??. Od d?u?szego czasu nie gra?em w ?adn? gre z powodu braku czasu. Bardzo bym was prosi? o polecenie mi gry MMORPG w kt?rej wyst?puj? Orki,elfy,krasnoludy... itp. Og?lnie bardzo du?y klimat rpg.

Notka moderatorska:
Przenosz?
 

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Jak gra ??

Polecam gr? sacred ;)

Opis gry

Code:
Kraina Ancaria sk?ada si? z szesnastu krain po??czonych ze sob? i rz?dz?cych si? w?asnymi zasadami oraz rozbudowan? fabu?? sk?adaj?c? si? z 30 misji i oko?o 200 zada? pobocznych, niemaj?cych bezpo?redniego wp?ywu na g??wny w?tek. W grze mamy du?? swobod? w zwiedzaniu ?wiata gry (70% lokacji dost?pnych jest od samego pocz?tku, a 30% odkrywamy podczas wykonywania kolejnych zada?). Krain? zaludnia wielu r??norodnych przeciwnik?w oraz NPC, kt?rzy dynamicznie reaguj? na nasze poczynania (np. po wykonaniu okre?lonego zadania wybrani kupcy zaoferuj? lepsze ceny). W Ancarii umiejscowione s? dwa pot??ne zamki o nazwach Braverock i Crow's Rock oraz jedna forteca o nazwie Mystdale. Od zachodu na wsch?d s? r??ne wioski i miasta, z kt?rych ka?de ma do zaoferowania zr??nicowane budowle i r??ne zadania do wykonania przez gracza.W grze jest sze?? odmiennych klas postaci r??ni?cych si? m.in. umiej?tno?ciami i zdolno?ciami w walce, z kt?rych ka?da zaczyna w odmiennym miejscu i ma inne pierwsze misje, podczas gry mo?na werbowa? postacie i tworzy? dru?yny, podr??owa? i walczy? na koniu. Sacred oferuje prosty w obs?udze system walki, istnieje mo?liwo?? gry wieloosobowej w sieci lokalnej i Internecie.

Postacie

Code:
[B]Gladiator[/B] – pot??ny wojownik walcz?cy w zwarciu, zupe?nie nie znaj?cy si? na magii. Jest ?wietnie wyszkolony i potrafi u?ywa? wi?kszo?ci broni. Gladiatorzy posiadaj? si?? bestii, lecz s? tak?e zdolnymi aktorami swojej sztuki, zaczynaj?c przedstawienie walki drwin?, a ko?cz?c morderczym ciosem.
[B]Serafia[/B] – potomkini rasy mitycznych anio??w. Legendy m?wi?ce o nich si?gaj? czas?w na d?ugo przed osiedleniem si? w Ankarii ludzi i elf?w. Serafie czerpi? moc z niebia?skiej magii, walcz? z gracj? i dysponuj? szeregiem pot??nych umiej?tno?ci bojowych.
[B]Le?na Elfka[/B] – zarazem ?owczyni i stra?niczka lasu. ?yje w zgodzie z natur?, kt?ra j? otacza. Jej magia s?u?y g??wnie do obrony. U?ywa ?uk?w i strza? z zab?jcz? precyzj?, a w walk? wr?cz wdaje si? jedynie w ostateczno?ci.
[B]Mroczny Elf[/B] – potomek ??dnej w?adzy rasy odszczepie?c?w, spokrewnionych z czyst? i szlachetn? ras? elf?w. Mroczne Elfy posiadaj? siej?ce postrach umiej?tno?ci sztuk walki i s? zab?jczo gro?nymi wojownikami cienia, preferuj?cymi zatrute ostrza i pu?apki.
[B]Mag Bojowy[/B] – klasyczny czarodziej, z jedn? tylko r??nic?; gdy sytuacja tego wymaga, potrafi tak?e walczy? mieczem. Jednak najpot??niejsz? broni? Maga Bojowego jest magia ?ywio??w, od kt?rej zadr?e? mog? najwi?ksze g?ry tego ?wiata.
[B]Wampirzyca[/B] – za dnia jest walcz?cym w zwarciu rycerskim wojownikiem, roznosz?cym wrog?w na ostrzach mieczy, a noc? piekieln? drapie?n? besti? przemieniaj?c? swe ofiary w bezwolne s?ugi przesi?kni?tymi krwi? poca?unkami.
 

lubiedragon

Active User
Joined
May 16, 2010
Messages
57
Reaction score
1
Odp: Jak gra ??

Gra dosy? fajna. Bardzo ci dzi?kuje ,lecz jestem poza granicami polski i nie mam jak zakupi? tej gry ;(...
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Jak gra ??

World of Warcraft ;x
 

Frost_Dragon

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
328
Reaction score
19
Age
27
Odp: Jak gra ??

:C
Michu mnie uprzedzi?, lecz te? napisz? "World of Warcraft".
Je?eli chcesz gra? z najnowszym dodatkiem "Cataclysm" to graj na globie (P?atny).
 

lubiedragon

Active User
Joined
May 16, 2010
Messages
57
Reaction score
1
Odp: Jak gra ??

Kurde na Wowa to ja mam za s?abego kompa ;/ Tibia ca?kowicie odpada bo nie mam zamiaru ju? traci? na ni? ?ycia.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Jak gra ??

Kurde na Wowa to ja mam za s?abego kompa ;/ Tibia ca?kowicie odpada bo nie mam zamiaru ju? traci? na ni? ?ycia.
Jak uwa?asz, ?e granie w gry to tracenie ?ycia to nie graj.
 

Pafik

Active User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
57
Reaction score
0
Odp: Jak gra ??

Mo?e Heroes of Might and Magic 5...Bardzo mi si? podoba ta gra.Mo?e tobie te? si? spodoba..
 

e46

User
Joined
Nov 6, 2010
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Jak gra ??

ja wowa odpala?em na kompie z 2003 r, wiec powinien Ci pojsc. dobra gra, wciaga
 

Koko17

User
Joined
Jun 8, 2008
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Jak gra ??

Ja proponuj? gr? Metin2. Albo otsy pod metina a dok?adnie prywatne servery hxxp://metin2privpl.dbv.pl/news.php
 

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Jak gra ??

@UP
Nie u?ywaj s??w OTSy w metinie 2 bo OTS znaczy Open Tibia Server wiec nijak ma si? to do metina ale to tak jakby? nie wiedzia?.

@topic
Ja proponuje gr? Runes of Magic dosy? fajna gierka. Je?eli nie to mo?e Lord of the Rings Online.
 

zolaczek

Advanced User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
275
Reaction score
12
Age
28
Odp: Jak gra ??

POKEMON WORLD ONLINE!!
?wietna gierka , polecam ;D
Jest to dobry spos?b na zabicie nudy.
 

Secur

Active User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
123
Reaction score
18
Odp: Jak gra ??

World Of Warcraft nie ma praktycznie rywalizacji.Ewentualnie Lineage 2.Ale jak wiemy granie wiaze sie z ogromnymi kosztami - prepaid 3 miesiace = 80 zl.Polecam Ci Runes of Magic.W miare udany klon Wowa.Duzo graczy,mila atmosfera i szybko sie nie nudzi.
 

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: Jak gra ??

Ja tam Ci polecam Caabal online albo Warcraft - Mo?e i jest p?atny ale warto ;) wg.mnie ;>


@OFFTOP
Wiem , ?e mia?by by? elfy , orki itd. Ale Metin2 fajny jest:>
 
Status
Not open for further replies.
Top