What's new

Account Maker Problem z Newsami i Account

Status
Not open for further replies.

sCv

User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
30
Reaction score
0
Witam oto mam taki problem wchodzac na swoj? strone nie dzia?a mi lastnews i My Account pozosta?e zeczy dzia?aja

Oto co pisze jak wchodze w news:

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42S22]: Column not found: 1054 Unknown column 'topic_df' in 'field list'' in D:\xampp\htdocs\Cebulia\latestnews.php:110 Stack trace: #0 D:\xampp\htdocs\Cebulia\latestnews.php(110): PDO->query('SELECT image_id...') #1 D:\xampp\htdocs\Cebulia\index.php(73): include('D:\xampp\htdocs...') #2 {main} thrown in D:\xampp\htdocs\Cebulia\latestnews.php on line 110



A to jak wchodze w My Account:

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42S22]: Column not found: 1054 Unknown column 'lastpremdays' in 'field list'' in D:\xampp\htdocs\Cebulia\pot\OTS_Account.php:772 Stack trace: #0 D:\xampp\htdocs\Cebulia\pot\OTS_Account.php(772): PDO->query('SELECT `lastpre...') #1 D:\xampp\htdocs\Cebulia\accountmanagement.php(57): OTS_Account->getCustomField('lastpremdays') #2 D:\xampp\htdocs\Cebulia\index.php(147): include('D:\xampp\htdocs...') #3 {main} thrown in D:\xampp\htdocs\Cebulia\pot\OTS_Account.php on line 772

Prose o pomoc bo nie wiem co mam zrobic ;/
 

Zetot

Advanced User
Joined
Nov 27, 2010
Messages
183
Reaction score
2
Odp: Problem z Newsami i Account

We? lastenews.php z innego Acc. :) Szybke ?atwe rozwi?zanie problemu bo mia?em to sam ;)
 

Mroczeq

Active User
Joined
Mar 4, 2011
Messages
117
Reaction score
5
Odp: Problem z Newsami i Account

Wejd? w D:\xampp\htdocs\Cebulia\latestnews.php i usu? linijk? 110
Wejd? w D:\xampp\htdocs\Cebulia\pot\OTS_Account.php i usu? linijk? 772

/Grzechu
Widz?, ?e fanie usuwasz swoje problemy :) Jak co? nie dzia?a to usuwasz? Jak tak to pozdro
 
Last edited by a moderator:

Stasiu13

User
Joined
Jun 27, 2008
Messages
41
Reaction score
0
Odp: Problem z Newsami i Account

Tu masz wszystko opisane:

A je?li to nie pomorze ?ci?gnij nowy plik install.php
Z t?d:
 
Status
Not open for further replies.
Top