What's new

Dawna tibia

Status
Not open for further replies.

Toomek

Advanced User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
161
Reaction score
9
Age
29
Jak dobrze wiemy Tibia nie wzi??a si? z niczego. Stworzyli j? studenci: Steve (Stephan Vogler), Durin (Ulrich Schlott) i Stephan (Stephan B?rzs?nyi). Najpierw standardowy link do wikipedii Tam praktycznie ca?a jej historia jest opisana. Zapewne niekt?rych ciekawi jak tibia wygl?da?a kiedy?. Oto pare ssk?w:

testserver.jpg


415_view.jpg


cyc1zf2.jpg


422_view.jpg


dachdomekprawodepo8mc.jpg


Pozdrawiam Toomek

Tibia_70.jpg


Tibia70.jpg


url
 

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: Dawna tibia

?Adnie sie tibia zmieni?a i wole 8.22 ni? wcz?sniej jak grafika by?a taka jak na screenach
 

Fron

Advanced User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
203
Reaction score
8
Odp: Dawna tibia

Temat ju? by?, i screeny tak?e (Dzia?: Rookgaard)... My?l? ?e temat powinien si? znale?? w koszu ;) Ale widz? ?e si? starasz i chcesz jak najlepiej, wi?c si? nie obra? ; P
 

lolakr

Active User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
86
Reaction score
2
Odp: Dawna tibia

Jest 1 000 000 powod?w dla kt?rych wol? star? tibie. Np. mniej noob-?w mniej hamstwa ciekawsza mapa no i w og?le kiedy? by?o lepiej.
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Dawna tibia

Wszystko sie zmienia.. Ja na przyk?ad jakbym mia? szanse to tylko z ciekawo?ci bym zagra? w starsz? tibie..

Chcia?bym jednak by niekt?re rzeczy nie uleg?y zmiane ale to ju? le?y w gesti CipSoftu.. Og?lnie efekt jest lepszy cho? niekt?re cz?sci update'?w bym wycofa? ;f
 
Joined
Sep 27, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Age
32
Odp: Dawna tibia

Dawna tibia wymiatala... Teraz to ogolnie same nudy.. a kiedys zero hotkeyi i ogolnie atmosfera o wiele lepsza niz teraz.. Az milo sie patrzy na te ssy.. ;] :D


PozdRo
 

Fronczek

Senior User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
597
Reaction score
48
Age
28
Odp: Dawna tibia

Nom ta dawna o wiele lepsza:p (Chodzi mi o 3ostatnie screeny) Golden Helmet nie by? rarem :p Ten Zamp mia? chyba great shielda (Te zielone) :p
Og?lnie fajnie to wygl?da?o...

A te pierwsze... To nie chodzi mi o ?wiaty pvp nie by?o skulli i jak kto? bi? wszystkich ci?gle to GMowie brali pk'era na Isle of Kings do wi?zienie(Tak s?ysza?em) W og?le pe?no ded?w, wi?c wygl?da?o to na pvp-enfo server...

@down 97 a nie 95 =)
 
Last edited:

Bandtito

Advanced User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
262
Reaction score
16
Odp: Dawna tibia

Prawie nic si? nie zmieni?o :p a tak na serio CipY zrobi?y du?y post?p od 1995r :p

Pozdro.
 

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: Dawna tibia

Stare dobre czasy. Tak jak powiedzia? kto? wy?ej, nie by?o noob?w, ka?dy nawzajem sobie pomaga? jak umia?. Wtedy nie by?o takich kozaczk?w (jaki? na pewno si? znalaz?). Ka?dy wola? mie? wi?cej przyjaci?? ni? wrog?w. Nikt nie pisa? "fi itanz plaks", niekt?rzy ludzie nawet dawali nowym nawet jak nie pisali, ?e by co? im dali.

Grafika by?a wtedy pi?kna. Moim zdaniem by?a lepsza ni? teraz. Itemy i potwory wygl?da?y, bardziej ?e tak powiem ?adniej (?). Teraz itemy wygl?daj bardziej bajkowo.

Wtedy najsilniejszym potworem by? cyklop. Wielkim wyczynem by?o go zabi?. Gdyby powsta? OTS o tej wersji Tibii na pewno bym na nim zagra?.
 
Last edited:

Akordis123

Active User
Joined
May 18, 2008
Messages
97
Reaction score
2
Odp: Dawna tibia

Pan up dobrze m?wi.W starych czasach ka?dy ze pomaga?.Teraz ?a?? jakie? noobki i trapuja innych, ropuj? monstery aby inni padli.Wtedy ka?dy se pomaga?, kazdy !
 

infernus95

New User
Joined
Sep 29, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Dawna tibia

Wg. Mnie stara tibia by?a ciekawsza poniewa? Cip-Soft zepsu? wiele rzeczy typu
np. golden helmet , demon legi (ostatnio wpu?cili i odrazu zabrali bo noobsku xD)
W nowej tibii podoba mi si? grafika w starej klimat i itemki .. a tak?e to ,?e nie by?o tyle newbie. :p Czyli podsumowyw?j?c STARA TIBIA GORA.
ps. chamstwo ma?p? zabrano kase z lota xD:eek:
 

Unado

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
439
Reaction score
14
Age
28
Odp: Dawna tibia

Eh stara dobra tibia ;]
Ma?o noob?w praktycznie zero chamstwa ;]
Karzdy sobie pomaga? a teraz ??
78% to nooby -.-
Fajnie by by?o jakby znowu powruci?a tibia 7.5 , 7.6 jako rl osobne xD

Pozdro All !!
 

TomcioSky

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
92
Reaction score
4
Odp: Dawna tibia

Nom macie racje wiecej jest teraz noobow niz normalnych ludzi ktozy pomagaja sobie nawzajem moim zdaniem Tibia 7.6 jest najlepsza
 
Last edited:

Sidron

Advanced User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
283
Reaction score
12
Odp: Dawna tibia

Ehhh
Zapewne wtedy w tibie bardzo ma?o osob gra?o bo kiedy ona powsta?a to jeszcze prawie nikt neta niemia? tylko jacy? nadziani Bossowie :s

Teraz hamstwo w tibi sie Szerzy :<
Moj qmpel ostatnio zajmual drugiemu qmplowi przez jego nieobecnosc z kompa passy od 37 Drutka :/
I do tego to jest zawodowy Thief :p
Ostatnio jumnol 220k z GH kolesiowi , mpa , boszki itp
Jego caly lup z thiefostwa to 694k i odsetki

Nie lubie zbyt go wlasnie za to :/
Niewiem jak to robi i nie chce wiedziec :/
Widzialem na wlasne oczy bo bylem u niego na chacie jak pokazywal itemki itp .
All pozniej sellnol.

Moglby wystartowac jakis nowy server na rl z stara tibia ;)
 

VandalxD

User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Dawna tibia

Zdziwilem sie na widok zdjec ale widze ze slabo troche bylo jak by byla tamta grafika bym nie gral w tibie teraz ladnie jest ;)

a i chyba kazdy mial golden helmet i tak dalej te najleprze itemki wiec juz wiem z kat ludzie maja golden helmet :p
 

nozownik89

New User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Dawna tibia

o kurde tibia kiedys ?adnie wygl?da?a hehe ciekawe jak bedzie wygladac za pare lat:D
 

alan_ots

Active User
Joined
Jan 3, 2009
Messages
65
Reaction score
4
Odp: Dawna tibia

Dawna tibia by?a lepsza :)
A to wszystko przez to ?e prawie wszystko od lvl'a jest :)
 

Bizi159

Active User
Joined
May 20, 2008
Messages
139
Reaction score
6
Odp: Dawna tibia

Nie wiem ja gram w tibie od klienta 7.1 a najlepsza klient jak im sie udala to 7.6
 

Nlan

User
Joined
Jul 2, 2008
Messages
38
Reaction score
0
Odp: Dawna tibia

Super, chcia?bym zagra? w tak? tibi?. Ja zaczolem gra? od 7.6 tibi wi?c nie mialem takiej przyjemno?ci:(
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Dawna tibia

Tak si? zastanawiam nad waszymi wypowiedziami i piszecie ?e wi?kszo?? graczy teraz to noob-y ale we?cie to pod uwag? ?e kilka lat temu jak tibia wchodzi?a na rynek gier to internet nie by? tak dost?pny jak teraz dla ka?dego 10 latka wi?c to nie wina CipSoftu ?e graj? dzieci kt?re jar? si? 13 lvl nabitym na trolach wi?c nie ma co si? martwi? a z noobk?w mo?na si? po?mia? :p pozdrawiam. :cool:
 
Status
Not open for further replies.
Top