What's new

Gracze z Kanady

Status
Not open for further replies.

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Kolejny mini news z Tibia.com

Gracze z Kanady nie mog? u?ywa? ju? wp?at "got?wk?". Element 5 postanowi? nie popiera? te metode wp?aty d?u?ej dla tego kraju dzi?ki brakowi popytu.

Oryginalny tekst
Players from Canada are no longer able to use the payment method "cash" to buy premium time. Element 5 decided not to support this payment method any longer for this country due to lack of demand.
 
Last edited:

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
nie wiem po co dales ten news ??

Nie wiem po co napisa?e? tego posta? -.^

Jakby Ci to wyt?umaczy?... Wstawi? tutaj tego newsa ,aby ludzie dowiedzieli si? co si? zmieni?o na dobre lub z?e w tibi. Tak trudno si? domy?li??

@Topic
I bardzo dobrze ,widzia?em tylko jednego kanadyjczyka podczas gry w tibie. Osobi?cie ci?gle ubolewam ,nad "losami Polski" =P
 

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
no teraz to rozumiem bo nie moglem zrozumiec autora :p

thx a tak wogole to moge sie zalozyc ze za miecha w polsce wprowadza pacca na 30dni
 

Zator

New User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
8
Reaction score
1
No to kanada p?ynie z tematem :D heh no jako? musz? da? rade =)
 
E

Ewande

Guest
Kolejny mini news z Tibia.com

Gracze z Kanady nie mog? u?ywa? ju? wp?at "got?wk?". Element 5 postanowi? nie popiera? t? metod? wp?aty d?u?ej dla tego kraju dzi?ki brakowi popytu.

Orginalny tekst
To nie ma sensu logicznego- powinno by? zamiast 't? metod?' 'tej metody'...

Co do newsa- by?o to do przewidzenia. Rzadko kto gra w Kanadzie w Tibi?, a na pewno nie mo?na por?wnywa? u nich popytu na t? gr?, z popytem np. w Polsce czy Brazylii.
 

Daniel Bodzin

New User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
6
Reaction score
0
GM kto? wlaz? na moje konto i odpisuj? co? tam prosz? powiedz mu co? bo on sie dobra? do moich Konta prosz? o pomoc

tak jak w temacie poco ten news? :eek:
 

obibok

User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
10
Reaction score
0
jezu "po co ten news " jak cie to nie interesuje to sie tu nie wypowiadaj po co wog?le weszles przeciez widziales co jest w nazwie tematu

a co do tematu to widac ze w kanadzie nie ma takich fanatyk?w tibi jak u nas w polsce :)
 

Danielbonk

New User
Joined
Apr 25, 2008
Messages
4
Reaction score
0
no centralnie polska to nie kanada ale powiino byc to w kanadzie wprowadzone
 
M

mikusiello

Guest
Ta, w Kanadzie mn?stwo jest graczy w Tibii. Dobrze ?e cipsoft wszystko poprawia. -,-'
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
ma?o luidzi na tym straci bo ja podczas mojej gry w tibie ani razu nie poznalem kanadyjczyka;)
 

Drevveris

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
47
Reaction score
0
Ale sie rozpisa?es ;( My?la?em ze bedzie fajny a tu ma?o textu , boje sie ze to keylogger
 
Last edited:

Drifcik

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
11
Reaction score
0
:eek:Ehh... no i szkoda, moze i w Canadzie nie ma popytu na ta gre, lecz moglbym na tym zyskac, poniewaz mam tam kuzyna i moze kupil by pacca na moja postac. :mad: Mysle ze w przyszlosci bedzie mozna kupowac pacc na 30 dni juz nawet w Polsce, przynajmniej taka mam nadzieje :p
 

Nitro Bee

Active User
Joined
May 12, 2008
Messages
66
Reaction score
4
@up
ahhaha

@topic
ju? jutro b?dzie mo?na kupywa? w polsce pacca na 30dni :)

gram w tibie 6lat i ani razu nie spotka?em kanadyjczyka :d
 

Pisay

User
Joined
May 20, 2008
Messages
20
Reaction score
4
A gdzie r?wnoprawno???
To jakby zabra? kobietom prawo g?osu...
Ja znam jednego kanadyjczyka, kt?ry kupuje pacc co rok. A co teraz zrobi? B?dzie zmuszony wysy?a? mi pi?ni?dze....

Troszk? to chore.
 
Status
Not open for further replies.
Top