What's new

- TibiaAuto [TA] Co zrobi?, ?eby dzia?a?a Tibia Auto

Status
Not open for further replies.

Kicek1410

New User
Joined
May 10, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Co mam zrobi? ?eby mi dzia?a?a tibia auto gdzie tego pythona zainstalowa? napiszcie po koleji co i jak PLX !!! :D
 

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32

?ci?gasz, instalujesz, a potem instalujesz TA
 

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
<- to jest link
?ci?gasz z tego linku instalator. Klikasz 2x na ikonk? i instalujesz pythona. Chwila odpoczynku, przeanalizuj. Ok dalej. Je?li zainstalowa?e? tego pythona to instalujesz Tibia Auto, po prostu klikasz 2x na ikonk? instalatora tibia auto, par? razy next i b?dzie dzia?a?.

Pro?ciej si? nie da.
 

Kicek1410

New User
Joined
May 10, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Tak robi?em i jak przy instalowaniu jest tam ?eby poda? gdzie jest zainstalowana tibia to podaje tam E:\gry itp. itd. i sie instaluje 1/4 paska i wyskakuje informacja i dalej sie juz nie chce instalowac!!! To co teraz??
 

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
Mo?e napisz jaka informacja? Zainstalowa?e? najpierw to co ci da?em?
 

Kicek1410

New User
Joined
May 10, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Tak instalowa?em tak jak muwi?e? i ta informacja to : Could not find tibia.exe in the directory specified!
 

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
Poda?e? na pewno dobry folder z tibi?? Nie masz przerabianego exe? Nie wiem, MC, spolszczenie z torga albo co?? Zainstaluj jeszcze raz tibi?.
 

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
Spr?buj zainstalowa? od nowa tibi? i zobacz czy b?dzie dzia?a?, po za tym sprawd? czy dobry folder przy instalacji poda?e?.

@down
Hmm, mi jako? dzia?a? ; ) a tibiasoft jest pe?na syfu
 
Last edited:

Phoenix332

Senior User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
638
Reaction score
44
Age
30
<hahaha> to nie wina tibi ^.^ ten python jest zrombany troche ?ciagnij z tibiasoft.com i wklej do windows mi to pomoglo:)
 

Ladir

User
Joined
Jul 2, 2008
Messages
10
Reaction score
0
Mam problem , gdy uruchamiam tibie auto wyskakuje mi blad : Nie mozna otworzyc sciezki lub pliku bo nie mam uprawnien co zrobic??
 
Status
Not open for further replies.
Top