What's new

Problem z klawiatura

Status
Not open for further replies.

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Sluchajcie - mam pewien problem z klawiatura. Otoz, czasami robi mi sie blad, ze zamiast z jest y, zamiast znakow interpunkcyjnych (srednik itp) polskie litery, a gdy naciskam alt + powiedzmy, A nie robi sie nic, a powinna byc polska litera. Musze wtedz restartowac kompa. O co chodzi???
 

Tomq2007

New User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Age
36
Poprostu ona czasami czasami Ci sie "zawiesza".Zdarza sie kazdemu
Pomaga wtedy shift+ctrl
Powinno pomoc;)
 

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
Na starych klawiaturach w?a?nie si? tak dzieje, ?e zamiast
"z" jest "y" i na odwr?t. Mo?liwe, ?e nie masz polskich znak?w, poniewa? masz zagraniczn? klawiatur?. Najlepiej kup now?, lub skontaktuj si? ze sprzedawc? ;)
 

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Na starych klawiaturach w?a?nie si? tak dzieje, ?e zamiast
"z" jest "y" i na odwr?t. Mo?liwe, ?e nie masz polskich znak?w, poniewa? masz zagraniczn? klawiatur?. Najlepiej kup now?, lub skontaktuj si? ze sprzedawc? ;)

S?k w tym, ?e:

a) To do?? nowa i droga klawiatura (bezprzewodowy zestaw logitecha za ponad 190 z?)
b)Kupi?em j? w Polsce (Komputronik.pl) razem z nowym komputerem.

@2UP
Dzi?ki wielkie :) Pomog?o.
 

Tomq2007

New User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Age
36
Zr?b tak jak ci m?wilem.Sam mam czasem taki problem i to nie jest wina zagranicznej klawiatury czy czegos tam innego-.-:eek:
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Nie chodzi wcale o klawiatur?. J?zyk z polskiego programisty czasem zmienia si? na polski i wtedy uk?ad jest taki jak na maszynie - Y zamiast Z i na odwr?t. Nale?y przestawi? spowrotem na polski programisty.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Mi tak si? czasami robi jak gram w tibie i tylko tam s? litery poprzestawiane.
Ale jak wy??cze i znowu w??cze to ju? dzia?a.
 

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
S?uchajcie odkry?em jeszcze jeden problem - Czasami nie dzia?aj? mi znaki typu F1, F2, F3 itp. Na przyk?ad: Pr?buj? sobie ustawi? UHa w Tibii 8.1 na F1 (Na OTS) i gdy go odpalam, Hotkey nie dzia?a. Co zrobi??
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Mo?e masz zaznaczone standardowo "use on target" a nie tj. powinno by? w przypadku uha "use on yourself".
 

Ka?ka

s?odki kucyk
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
54
Age
33
Co do "z" na "y"to Ctrl+Shift i dzia?a ; )
Czasami mo?e si? zda?y?, ?e wci?niej Shift 8 razy wtedy te? s? problemy x]
 

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Mo?e masz zaznaczone standardowo "use on target" a nie tj. powinno by? w przypadku uha "use on yourself".

Ale kiedy np. w mozilli wciskam F1 (F1 w mozilli to "Spis Temat?w") to te? nie dzia?a ;(

@UP
Nabijaczka ;/ Ten problem ju? rozwi?zany. Czytaj poprzednie posty!!!:mad:

@EDIT
ROZWI?ZANE!!! Okaza?o si?, ?e mam na klawirce przycisk, kt?ry w??cza i wy??cza te klawisze i nie chc?cy go wy??czam czasem.
 
Last edited:

Matimek

New User
Joined
Apr 14, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Temu ci wyskakuje zamiast "y" "z" i na odwr?t. Poniewa? musia?e? przez przypadek wcisn?? CTRL+SHIFT Naraz. ?eby wszystko wr?ci?o do normy naci?nij jeszcze raz CTRL+SHIFT i ju? b?dzie Normalnie.
Pozdrowienia
 

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Prosz? moda o zamkni?cie tematu, gdy? problem rozwi?zany, a, jak wida?, wiele os?b znajduje tu nabijalni? -_- (up).
 
Status
Not open for further replies.
Top