What's new

Czy sie wam podoba?

Status
Not open for further replies.

mowex

User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
33
Reaction score
2
Mi si? ?rednio podoba ale czy wam.
Zacz??em dopiero wczoraj p??no wieczorem ale nie wiem cy si? wam podoba.
Dzi? wstawi?em ,nie wiem czy mog? uczy? si? na mapera.
sprawdz.png

2 praca
sprawdzff.png


3.
hhhhhhhhhh.png


Notka moderatorska:
Przenosz?.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Czy sie wam podoba?

Mi si? ?rednio podoba ale czy wam.
Nie.
Zacz??em dopiero wczoraj p??no wieczorem ale nie wiem cy si? wam podoba.
Nie.
nie wiem czy mog? uczy? si? na mapera.
Mapping to nie nauka, to umiej?tno?? i pasja, nie da si? tego nauczy? trzeba to mie? od zawsze na zawsze, jedynie mo?e pr?bowa?.

Wracaj?c do mapy, jest ona zbyt pomieszana klimatycznie, elfy, pustynia a do tego jaka? chatka 'misia puchatka', kt?ra wygl?da ?a?o?nie. Ta ?ajba, bo?e fail roku, pusty i nie urozmaicony, tak jak i shape czyli kszta?t wyspy.
Oceniaj?c ten mostek, powiem tylko typi?ta ao najwi?ksze g?wno tej mapy, zasrana pi?ta achillesowa i pies w?r?d wilk?w. - dno.
G?rka obleci, ale za du?y spawn, cholera Elfy to nie rambosy. S? te? b??dy wizualne takie jak nie wy??czenie spawn?w oraz shade, zwanego te? cieniem.

#edit
Brdzo ?adna mapka. Jednak mog?e? wy??czy? spawny. R?b wi?cej takich mapek. Powodzenia.
Nie r?b takich, zr?b lepsze.
 
Last edited:

yeezu

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
169
Reaction score
11
Odp: Czy sie wam podoba?

A dla mnie bardzo fajnie, poniewa? urozmaicone. Nie jest " kwadratowe " i wida?, ?e si? napracowa?e?, albo mia?e? szcz??cie. ;p
Ja si? mo?e i nie znam, ale przyjemnie to wygl?da.
 

Damans

User
Joined
Dec 20, 2009
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Czy sie wam podoba?

Brdzo ?adna mapka. Jednak mog?e? wy??czy? spawny. R?b wi?cej takich mapek. Powodzenia.:)
 

mowex

User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
33
Reaction score
2
Odp: Czy sie wam podoba?

Fluos2 aj dopiero wczoraj p??no wieczorem za czo?em robi? to czyli pierwsz? map? wcze?niej to by?y totalne niewypa?y ta mi si? bardziej podoba.;)Zaprzesta?em robic mapy przez 0,5 roku i pozapomina?em o wszystkim.
 
Last edited:

Santi1551

Active User
Joined
Nov 9, 2009
Messages
137
Reaction score
2
Odp: Czy sie wam podoba?

Wg. me mapka jest dno ;/ ma?a ilo?? szczegu??w a do tego zero klimatu. NIe zgadzam si? ze stwierdzeniem ?e mappowa? trzeba umie? odrazu lecz trzeba do tego mie? jakiekolwiek podstawy. NIe r?b map w 10min tylko usi?d? nad ni? 1h i dopracuj j? do ko?ca a zobaczysz efekty
 

Ugrys Suchara

Advanced User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
281
Reaction score
15
Odp: Czy sie wam podoba?

Witam
Powiem Ci to co innym pocz?tkuj?cym mapper? , u?ywaj traw o r??nych id , potwory zupe?nie nie dobrane do klimatu , paj?czyny na takich drzewach ? ojj z?a my?l , tam gdzie masz wodospad po prawej stronie wylewa Ci si? na brzeg.
Co do oceny mapy 4/10
Pozdrawiam Suchar
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Czy sie wam podoba?

mo?e by?,lecz do innych si? chowa.
Nawet m?g?bym j? wykorzysta? na swoim ots,jako exp dla ma?ych lvl'i
 

EndRiash

User
Joined
Nov 13, 2009
Messages
29
Reaction score
4
Odp: Czy sie wam podoba?

Powiem tak:
My?la?em ,?e jeste? pocz?tkuj?cym to bym nie mia? do ciebie jaki? w?t?w no ale je?li ju? mapowa?e? to jednak b?d? mia?.
A oto moje pierwsze zarzuty nie do mapy:
- naucz si? robi? ss i je wycina?...
- wy?acz spawny i daj zr?b tak ?eby wy??czy? cieniowanie pi?ter
teraz zarzuty do mapy :)
- wy??cz ten cholerny autoborder albo ogranicz go....
- u?ywaj efekt?w trawy kolego
- po co dajesz same drzewa jak wiadomo ,?e las sk?ada si? z r??nych cz??ci min.Kamyki rzeczki,drzewa krzaki trawa kwiaty mrowki polamane drzewa dr??ki,liany itd
- nigdy nie s?ysza?em ?eby elfy by?y w kilimanjaro i skaka?y po ska?ach
- nie przesadzaj z efektami dajmy na to te strza?y powbijane w te cia?a ludzkie i samych tych cia? jest za du?o
- trzecia praca wypad?a ci najlepiej gdy? s? efekty natury itd. ale nie spoczywaj na laurach bo dalej polecia?e? na autoborderze kt?ry wygl?da tam masakrycznie i robi?e? j? w 5 min, nie d?u?ej.
Mog?e? si? bardziej postara? oraz zatuszowa? te puste pola kt?re tam wida? ...

PS: Nie dopisa?em oceny to b?dzie 3/10 za wszystkie, sama trzecia otrzymuje 5/10 tylko b?agam bez autobordera.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top