What's new

[8.1] Jak uzywa? map editora?

Melon56

User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Tak jak w temacie. Nie wiem jak tam do tego edytora moj? mapk? wstawi? i j? przerobi?.
 

Koperpl

User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
39
Reaction score
2
otworz edytora potem masz takie cos jak File nastepnie open.. no i szukasz mapki ots'a zazwyczaj znajduje sie w data\world otwierasz no i edytujesz a potem klikasz dyskietke i gitara :p
 

bboykarol1995

New User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
8
Reaction score
0
To proste :) przedstawie Ci to w kilku punktach :)

1. Otwierasz map edytora,
2. W lewym g?rnym rogu masz opjce "file" i na nia naciskasz,
3. Nstepnie wybierasz opcje "open"
4. Otworzy Ci si? okno, naciskasz na opcje "szukaj w" i wybierasz swoj OTS z folderu w kt?rym masz go zapisany,
5. Gdy otworzysz OTS wchodzisz w folder "world" i wybierasz mapke kt?r? chcesz edytowa?,
6. Gdy wybierzesz na map edytorze pojawi Ci si? dalej czarne t?o, musisz wyszuka? swoj? mapk?,
7. Najlepiej jest to zrobi? tak:
- wchodzimy na "View"
- nast?pnie na "window"
- i wybieramy funkcj? "mini map"
8. Na map edytorze pojawi si? nam ma?a mapa na kt?rej znajdziesz miasta i ca?? mapk? OTSa :)


Sorki za brak screen?w ale nie mia?em :(

P.s. my?le ?e Ci si? przyda :)
 

igor312312

User
Joined
May 1, 2008
Messages
16
Reaction score
0
dobra pomogles mi ale mam jedno pytanie(a w?a?ciwie to 2:)) jak zrobic bramki lvl i skrzynki z questami
 

DeGhost

Active User
Joined
Apr 14, 2008
Messages
82
Reaction score
7
questy i niekt?re bramki zale?ne s? od silnika bo niezawsze jest tak samo
napisz jaki masz silnik ...
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
dobra pomogles mi ale mam jedno pytanie(a w?a?ciwie to 2:)) jak zrobic bramki lvl i skrzynki z questami

Najcz??ciej wygl?da to tak:

Questy - w unique ID skrzynki questowej wpisujesz numer itema, jaki chcesz, by z niej by?.

Bramki levelowe - ustawiasz action ID w taki spos?b: je?li chcesz mie? bramk? od 40 lvl'a, to wpisujesz 1040. Je?li od 120, to 1120.
 
Top