What's new

[8.1][mapa] Projekt

Status
Not open for further replies.

Zoltan

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
18
Reaction score
2
Chcialem pokazac wam mape mojego projektu.

Zdjecia z mapy mojego projektu :










 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
mapka bardzo ?adna i dopracowana szczeg??owo. Szkoda tylko ?e zrobi?e? zdj?cia ca?ego map editora przez co zdj?cia d?ugo si? ?aduj? no ale wa?ne s? efekty pracy kt?re wida?. Kiedy OTS rusza? :) 10/10 ?adnie ;)
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Ahuhauhauhua, smieszny niby hosterek co mi ukrad? mape teraz sie chwali `swoj?` map? <lol2>
 

Dine

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
18
Reaction score
1
Ahuhauhauhua, smieszny niby hosterek co mi ukrad? mape teraz sie chwali `swoj?` map? <lol2>
To powa?ne oskar?enie ! Je?li to prawda, to nic innego tylko zr?b mu na z?o?? i daj mapk? do netu.
Cho? i tak jest s?aba, kwadratowa.
 

Zoltan

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
18
Reaction score
2
Ahuhauhauhua, smieszny niby hosterek co mi ukrad? mape teraz sie chwali `swoj?` map? <lol2>



Nie powiedzialem ze to moja mapa tylko ze mapa mojego projektu,robie na niej z kolesiem od ktorego dostalem ta mape ots.. nie zaskarzaj mnie :|
 
Joined
May 1, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Age
30
OTS ruszy w najbli?szym czasie...
Silnik-ze wszystkimi skryptami i npc skonczony..
Acc maker- w budowie
Hoster poszukiwany!!
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
to ta mapa kt?r? `dosta?es` jest kradziona, ale mi to obojetne sie podniecajcie ze ZROBILISCIE super ots.
 

QubuS%

User
Joined
May 12, 2008
Messages
11
Reaction score
0
fajna mapka , troche nad nia posiedziales
tylko powiedz kiedy ots zacznie dzialac
 

uvwx805

New User
Joined
May 20, 2008
Messages
0
Reaction score
0
shzgpv

shzgpv

which is this very has foresight view in the building is braves? What were you saying?
 

Kipcioo

New User
Joined
May 31, 2008
Messages
1
Reaction score
0
lol mapka taka sobie za du?o budynk?w ko?o siebie i za ma?o miejsca do paruszania a ?e jeszcze masz j? od kogo? to i tak jest s?abo zrobiona 6/10 :)
 

GoD AfGaN

Active User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
51
Reaction score
1
Age
84
skoro kradziona to 4/10 bo jeszcze jako tako wyglada
 

Dine

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
18
Reaction score
1
Pierdole te? mi znawcy.
Bij? o praw? r?k?, ?e obejrzeli?cie pierwszego screena i post, post! post!!!
Co z tego, ?e kradziona? Sto z?otych kradzione od zarobionego czym? si? r??ni?

@mapka
stara, nie bede ocenia?, bo nikomu na tym nei zalezy.

Zobaczcie na date tematu! OTS pewnie juz sie poszedl yyebad?!

 
Last edited:

Akordis123

Active User
Joined
May 18, 2008
Messages
97
Reaction score
2
Spoko mapka ^^.Zjecia sie d?ugo ?aduj? ale mo?e byc.Powiedz kiedy rusza ots to pewnie zagram.Nie przepuszcze takiej okazji.
 

Pyp?

New User
Joined
May 23, 2008
Messages
5
Reaction score
1
Age
32
looolz, to tylko mapka, nie warto si? zaskar?ac.... Na takich forum, i na innych mo?esz sobie takich ?ci?gn?? dziesi?tki....
Bardzo mi sie podoba rozstawienie domk?w! Pozdrawiam i szacuje ludzi kt?rzy sami podj?li si? robiena w?asnej mapki i ots'a bo sam swojego stworzy?em i wiem ?e to nie jest ?atwe!!! Spr?buj ,,Chris#,, zrobi? swoje, ch?tnie zwiedz? twoj? mapk? i jestem przekonany ?e te? b?dziesz bra? przyk?ad z innych mapek i ots?w......
Jednym s?owem = zamknij twarz i podziwiaj...
 

hacker_hacker

New User
Joined
May 9, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Jeste? jednym s?owem "KOPIARA"

Jeste? jednym s?owem "KOPIARA"

Jeste? jednym s?owem "KOPIARA". Ta mapa po 1. Nie jest twoja. 2. Ta mapa jest moja. 3. Wzi??e? j? z innego forum na kt?rym umie?ci?em wiadomo?? ?e nie wyra?am zgody na publikacj? tej mapy na innym forum oraz sprzedawanie jej.

PS:
Prosz? o zamkni?cie tego tematu i o to aby moderator zgani? tego oto kogo? ,?e tak powiem.:cool:
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
looolz, to tylko mapka, nie warto si? zaskar?ac.... Na takich forum, i na innych mo?esz sobie takich ?ci?gn?? dziesi?tki....
Bardzo mi sie podoba rozstawienie domk?w! Pozdrawiam i szacuje ludzi kt?rzy sami podj?li si? robiena w?asnej mapki i ots'a bo sam swojego stworzy?em i wiem ?e to nie jest ?atwe!!! Spr?buj ,,Chris#,, zrobi? swoje, ch?tnie zwiedz? twoj? mapk? i jestem przekonany ?e te? b?dziesz bra? przyk?ad z innych mapek i ots?w......
Jednym s?owem = zamknij twarz i podziwiaj...


ahuauhauhauh, zobacz temat Ellandia w showroom, potem sp?jrz na date tego tematu..
 

GM Bajukon

New User
Joined
May 1, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Swietnie, calkiem calkiem
kolorowo, duzo szczegolow
moja ocena 7/10
 

Sasuke99

User
Joined
May 4, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Bez przesady ta mapa nie jest cudowna 10/10.
Jest ona poprawna+
Czyli 6/10
 
Status
Not open for further replies.
Top