What's new

Najsilniejsza profesja w tibii?

Status
Not open for further replies.

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Moim zdaniem jest tak:

Je?li patrzy si? na to kto najwolniej padnie, wygrywa knight.
Je?li jednak patrzy si? kto uderza najwi?cej (przewa?nie wygrywaj? magowie i druidzi), gdy? ich hity z SD s? o wiele wi?ksze ni? hity paladyna lub knighta.
O paladynie nie wiem co napisa?, ale on jest uniwersalny, nie jest upo?ledzony w magii i w?ada dobrze broni?.

Wniosek:

Nie ma lepszych czy gorszych profek, tak jak zreszt? powiedzia? Demeroth, ka?da profesja potrafi co? innego, co za tym idzie - ka?da jest lepsza w czym? innym.

@topic,

Wg. stary dobry master sorcerer pobija wszystkich, mam do sorc?w s?abo??, ale lubi? te? knight?w. Moim skromnym zdaniem Sorcerer! :)

Pozdrawiam,
Vendeto
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Wszystkie profesie s? r?wno zbalansowane, je?li kto? narzeka, ?e jaka? profesia jest gorsza, to znaczy, ?e nie umie t? profesj? gra? i tyle ...
 

Grelos

User
Joined
May 22, 2008
Messages
31
Reaction score
2
Moim zdanie jest najlepszy pallek.Ma du?o u?ytecznych czar?w i broni bardzo dobrze nim si? walczy i expi.Ja zawsze gra?em i b?de gra? palkiem.

PS.Jak jaki? b??d ortograficzny pisa?.

Pozdro.
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Ale przeci?gacie strasznie ten temat :|
Nadal jest i b?dzie najsilniejsz? profesj? druid a zaraz po nim sorc .. Z niekt?rych przeciek?w tak?e mo?emy si? dowiedzie? ?e w kolejnym letnim upadate bardzo zyska knight ,kt?ry nadal cieszy si? ogromnym powodzeniem :p
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Wg. stary dobry master sorcerer pobija wszystkich, mam do sorc?w s?abo??, ale lubi? te? knight?w. Moim skromnym zdaniem Sorcerer! :)
heh, mimo, ?e uwa?am i? ka?da profesja jest r?wno zbalansowana, to przyznam si?, ?e ja r?wnie? mam s?abo?? do sorc?w ;)
 

fragles92

User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
28
Reaction score
1
Wed?ug mnie najlepsz? prefesj? jest paladin.
Pow?d?
1. Tanie expienie
2. ?rednia ilo?? HP pozwalaj?ca na bicie wi?kszo?ci potwor?w bez magic shielda.
3. Assassin star kt?rym na 120 lvlu z 94 skillem mo?na uderzyc potwora za 400~
 

ZaPy

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
385
Reaction score
25
Jak dla mnie to paladin kiedy? by?o ci??ko bo trzeba by?o speary z ziemi zbiera? a teraz:cool:
 

FMA

Advanced User
Joined
May 18, 2008
Messages
488
Reaction score
11
Age
22
Do kolegi up , kiedy? to sz?y szybciej skille i si? kamienie nie ko?czy?y -.- Je?li chodzi o skilowanie , pallem , kiedy? by?o lepiej.
Co do tematu
Nie ma postaci r?wnych. S? lepsze i gorsze. Oczywi?cie chodzi mi o stopnie. Raz to pall , raz to sorc jest lepszy.
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Wed?ug mnie, pall z dobrymi skillami, potionami i sd jest najsilniejszy ; )
 

Super

Active User
Joined
May 31, 2008
Messages
71
Reaction score
1
moim zdaniem kazda profesja jest swietna poprostu trzeba potrafic ni? grac ale jakos w pamieci mi utkwilo...poniewaz druid byl pierwsz? moj? postaci? na tibi to mam jakis s?tyment do niego:p
 

Marszal

Senior User
Joined
May 29, 2008
Messages
606
Reaction score
18
Age
29
Mi sie wydaje ze h** jest to ze hity z ruzdzki nie sa zalezne od m lvl i sorc/druid na lvl 13-35 wogule nie ma szans z innymi profami
 

Blokereczka

New User
Joined
May 28, 2008
Messages
9
Reaction score
0
stanowczo
Druids, who do well both in healing and in offensive magic.
Dlaczego?? Bo dobrze leczy i wali z lodu a taki sorcerer to tylko dobrze bije...
 

zibi21

User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
22
Reaction score
1
Nast?pna ankieta CipSoftu.



Druid, kt?ry jest zar?wno dobry w leczeniu jak i ofensywnej magii.
Knight, kt?ry ma niesamowity atak i defensywne umiej?tno?ci.
Paladyn, kt?rego prawdziwa si?a tkwi w ataku na odleg?o??.
Sorcerer, kt?ry jest prawdziwym mistrzem sekretnej magii/sztuki.
Nikt, mysl?, ze wszystkie profesje s? perfekcyjnie zbalansowane. Nikt nie jest lepszy!

Zapewne aknieta przyniesie rezultaty w letnim upie ;)

Edit :

No w?asnie! Zapomnia?em napisa? moj? opini?! :p

Uwazam, ze najsilniejsza profesja jest druid. Uleczy sie na wyzszym poziome z deep red do full hp jedn? exur? sio. Moze bic tak samo mocno jak sorc, a dotego jest zabierany na hunty. Monzna ?mia?o powiedzie?, ze druid poradzi sobie sam wsz?dzie ;)

Praktycznie to niema najmocniejszej procesji w tibii wszystkie s? r?wne
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Ka?da prof jest dobra, ale mi si? jako? spodoba? pall :p Bo np: pallem z dobrymi skillami p?jdziesz spokojnie na 10 lvl na slimy, a sorc/druid pada ;/ Knightem nie sprawdza?em :p
 

Kipcioo

New User
Joined
May 31, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Praktycznie ka?da profesja jest dobra ale najlepsze s? profesje magiczne tz. mag i druid ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top