What's new

Polska vs Rasi?ci

Status
Not open for further replies.

AsusCore

New User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Witam chcia?bym obej?e? mecz Polska vs Rasi?ci (Szfaby) ale nie mam Polsatu na Cyfra + wiecie mo?e gdzie mog? w necie obej?e? ?
 

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
Tym tematem pokaza?e? sw?j poziom inteligencji >.< Mo?esz obejrze? na r??nych niemieckich programach, a nie zak?ada? nowy temat ...

#down
No to powodzenia. Widocznie niemasz zbyt wiele lat skoro prowokujesz innych ^.- Jak m?wi? "G?upim si? ust?puj?" i tego si? b?d? trzyma?a. A je?eli masz co? to napisz to wprost ;> Bo ka?dy wie, co tam pisze, a mnie to akurat nie rusza ;)

PS. Kup porz?dny s?ownik lub zainstaluj Mozille, bo Twoje b??dy s? straszne ...

#2x down
Tym ju? mnie roz?mieszy?e? ;D
 
Last edited:

AsusCore

New User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Tym tematem pokaza?e? sw?j poziom inteligencji >.< Mo?esz obejrze? na r??nych niemieckich programach, a nie zak?ada? nowy temat ...

Ta ale ja nie jestem niemcem i nie mam niemieckich program?w bo nie mam kabl?wy bo mam Cyfre i ma?o program?w.
I Skoncz k***a oczernia? innych g?*p*a z**i*o
 

GMdragon

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
189
Reaction score
3
ale ty zak?adasz grono takich bezsensownych temat?w...

Panie i Panowie og?aszam ci? "SPAMMEREM" ;)

PS. Brawa za obra?anie Modka... Naprawd? zab?ysn??e?
 

AsusCore

New User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
9
Reaction score
0
ale ty zak?adasz grono takich bezsensownych temat?w...

Panie i Panowie og?aszam ci? "SPAMMEREM" ;)

PS. Brawa za obra?anie Modka... Naprawd? zab?ysn??e?

A w z?ba chcesz ?

Pozatym ta ........ mnie obrazi?a ku**a
 

GoD AfGaN

Active User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
51
Reaction score
1
Age
84
hahahaha jak mialem stare konto AfGaN1939 to za taki wystepek juz mialem bana :D
 

minitorba1

New User
Joined
May 12, 2008
Messages
0
Reaction score
1
Odpowiem tutaj Tobie bo ci ludzie co tutaj s? maj? chyba co? z g?ow?. Te? mam cyfre+ i nie rozumiecie po.... ludzie ?e tam na ?adnym kanale sie nie da obejrze? meczu takie trudne ku.... do zrozumienia ? Nie masz cyfry to sie nie wypowiadaj. Ja zawsze jak ogl?dam mecze Barcelony przez internet to u?ywam kana?u SopCast i jak go sobie ?ci?gniesz to prze??cz zak?adk? Kana?y i tam powinno by? nawet napisane Poland-Germany tylko ?e nie b?dzie po polsku komentarz chyba ze znajdziesz Polsat na tym SopCascie w internecie na pewno ?atwo znale?? program albo co?. My?l? ?e pomog?em jakby co to napisz tutaj albo na PW.
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Sorry, ale polska to sa rasi?ci.
Idz do kogos i ogladaj, ja dzis wieczor mam zaplanowany, buchy + mecz + dobre ziomy.
 

AsusCore

New User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Sorry, ale polska to sa rasi?ci.
Idz do kogos i ogladaj, ja dzis wieczor mam zaplanowany, buchy + mecz + dobre ziomy.

Ahh masz racj? wko?cu du?o noobkisch polak?w muwi POLSKA DLA POLAK?W a sami siedz? za granic? co to za debilski pomys?.
 

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
Pisze si? 'm?wi' -_-' Tak jak Ci ju? Andzia powiedzia?a, id? po s?ownik.
Alastor co? ju? pisa? o jakim? programie odno?nie ogl?dania meczy przez internet.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Omg, co ma do tematu k??tnia Andzi z autorem? Wpisz sobie w necie ( - nie gryze) "Euro 2008 w internecie" i Ci wyjdzie.

Pozdrawiam,
Vendeto
 

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
Temat do zamkni?cia, w ka?dym razie polecam witryn? i program SopCast. Mo?e Ci si? przyda nast?pnym razem, skoro teraz ju? jest po owym meczu.
 

GeForcen

New User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Nie musieliscie mu pisac 20 post?w a wko?cu 1 M?dry Aen co? sensownego napisa?
 

GMdragon

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
189
Reaction score
3
Ja pier... jak si? temat wyczerpa? to nale?y go zamkn?? zanim przyjd? noobki i powtarzaj? w k??ko ten sam spam... :/
 
Status
Not open for further replies.
Top