What's new

Moje potwory

Status
Not open for further replies.

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
potowory?!?! misiaczki, szczeg?lnie ten paj?czek ale bym si? do niego przytuli?, ojojo:eek::eek:
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Je?li chodzi o mojego paj?czka to nawet je?li by ci? ugryz? nic by ci si? nie sta?o Brachypelma albopilosum nie jest jadowity za bardzo ;) pobola?o by i tyle wiem bo mnie udziaba? raz :p
 

Haalwa

Advanced User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
201
Reaction score
8
W??y si? boje ;D to nie chcia?bym mie? ale og?lnie to fajny ;D a paj?czek tez jest g00d.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
nowa fotka ;)

tylko robiona s?abym aparatem :p jak kupie myszki to wrzuc? fote jak wcina jak?? :) fota jak siedzi sobie na "ska?ce" bo w terrarium ma zrobione z gipsu co? w rodzaju ska?ki ;) ma drzewko i dziupl? w kt?rej przechodzi wylink?
P.S sorry frox ze w twoim temacie ale nie b?d? zak?ada? nowego ;)
 
Last edited:

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
P.S sorry frox ze w twoim temacie ale nie b?d? zak?ada? nowego ;)
Spoko, chcesz to zamieszczaj.Nie podawaj czesto myszek bo jak pajak trawi to pobiera wapn z kosci, a to nie s?uzy jego zdrowiu.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
myszki podaje jedna co jakies 2-3 tygodnie zalezy :)
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
myszki podaje jedna co jakies 2-3 tygodnie zalezy :)
Zmartwie Cie, nied?ugo zabijesz pajaka.NIE WOLNO podawac myszy w takim odstepie czasu !.Pajak zywi sie owadami i sporadycznie miesem.Kup m?czniki, drewnojady, pinki, dzikuny, swierszcze i tym karm.Myszami karmi sie w?ze, a nie bezkregowce, zmartwi?es mnie....
 

Vanix

Active User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
54
Reaction score
4
Milusie potworki ja jak bym mial wybierac miedzy wezem a pajakiem to weza bym wziol :p
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
to dobrze ze mu zdarzylem dopiero podac jedna myszke huuu ulzylo mi dzieki za porade ;)
 

ScooTer

User
Joined
Jul 6, 2008
Messages
22
Reaction score
0
M?j kolega ma 3 paj?ki niewiem jakie ale wiem ?e nie s? one w klatkach i wiem ?e s? one w rogach.

Jak mi to powiedzia? to my?la?em ?e wyjde z siebie i stane obok.
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Blee:( Ja bym takiego czego? do domu nie wpu?ci?. Jak by mi to uciek?o. Jak by mnie ujeba?o w co? to bym umar?. Pozdro Frox :D jak si? nie boisz tego trzyma?. Eee tam frox je wychowa? ;d chodz? sobie po domu i pe?zaj? :D
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Nie tam, sa r?zne gatunki ktore maja zr?znicowany jad, ja mam pajaki s?abo jadowite, raz mnie ten L10 ugryz?, powiem Wam ze bola?o, koncu oko?o 1,5 cm k?y wbi?y sie mi w plca ;).Czasem wezme do reki jakiegos zwierzaka, ale nie dla zabawy, tylko na przeglad og?lny :).
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
heh m?j k?dziorek mnie te? ugryz? prawda bola?o troch? czasu ale jad ma niegro?ny wi?c dlatego go trzymam ;)
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Ciekawe takie potwory, ja mam co? mniej egzotycznego - kr?liczka ;)
 

Ryder

User
Joined
Jul 1, 2008
Messages
19
Reaction score
1
Ja bym chcia? mie? we?a ale musia?bym nad tym si? zastanowi? ale bardzo fajne te paj?ki i w??. Pozdrowienia. ^^
 

Soul of dragon

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
138
Reaction score
5
Zapewniasz pajakowi dobra tempreature, wilgotnosc, pokarm i wtedy zrzuca stara sk?re i staje sie wiekszy.L to liczba wylinek, czym wieksze L tym wiekszy pajak ;).

Aha czyli to L mo?na podpisa? jako level paj?ka fajnie. Paj?ki s? fajne tylko dziewczyny niekt?re uciekaj? a potem ja mam z nich polew =]
 

Bubel

User
Joined
Jul 23, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Ten pierwszy fajniutki ale pajakow sie boje drogo cie wogle wynosi utrzymywanie weza??
 
Status
Not open for further replies.
Top