What's new

Crown Set in real

Macer

Advanced User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
160
Reaction score
5
Przedstawiam wam bardzo dobrze wykonany Crown Set

Tutaj Demon Set (od Zikier)
 
Last edited:

Herun

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
35
Reaction score
9
Odp: Crown Set in real

Ta osoba musia?a si? nie?le napracowa?. Podziwiam cierpliwo?? takich ludzi. Szkoda, ?e go wybluzgali =[ niech robi wi?cej xD

Pozdrawiam
herun
 

lolakr

Active User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
86
Reaction score
2
Odp: Crown Set in real

bardzo ?adnie wykonane tak osoba musia?a si? naprawde wiele napracowa? ale efekt jest osza?amiaj?cy
 

Olszak

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
183
Reaction score
12
Odp: Crown Set in real

Fajnie. Kole? musia? si? du?o napracowa? ;] Gratuluje pomys?u i wykonania.
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Crown Set in real

No musz? przyzna?, ?e jestem pod wra?eniem. Naprawd? si? napracowa? super to wygl?da, b?yszczy si? tak dziwnie, musia? popsika? jakim? lakierem czy czym? takim.
 

Aro

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
102
Reaction score
7
Odp: Crown Set in real

?adne kole? si? napracowa? gdyby to dosz?o do produkcji pewnie sporo os?b by takie figurki kupowa?o x]

Pozdrawiam
 

FasT_User

Active User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Crown Set in real

Podziwiam go za te figurki demon i crown setu ;) Figurka demon setu stworzona w ponad 46 godzin pracy... :eek:
 

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
Odp: Crown Set in real

koles jest niezly praktycznie ma prawa autorskie do tego :p i moze teraz kase "czepac" :D
 

Dilvish

Active User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
107
Reaction score
7
Odp: Crown Set in real

Jak to zobaczy?em to oczy mi a? wysz?y, bardzo ?adnie to wygl?da?o i bardzo du?o czasu i po?wi?cenia potrzebowa? ten kole? na zrobienie takiego czego?. Jeszcze jest strona z figurkami
 

D3ch4lol

Advanced User
Joined
Jul 23, 2008
Messages
209
Reaction score
30
Odp: Crown Set in real

Pi?knie zrobione, 38h pracy to moim zdaniem co? ma?o chyba..
?al tych nabk?w co go wyzywali..

A tu ma?e emocje Drexav'a xdd
Powiem kr?tko. Zajebisty jeste? kole?, naprawd? wielki szacun dla Ciebie za to co zrobi?e?. Nie s?uchaj tych co Ci? krytykuj? bo maj? po 10 lat i nie widz? ?wiata po za komputerem(przecie? w paincie szybciej bym to narysowa? ni? 38h). Jeste? zajebisty kole? i r?b dalej to je?li sprawia ci to przyjemno?? bo to jest ?wietne!
 

Nearla

User
Joined
Aug 27, 2008
Messages
12
Reaction score
1
Odp: Crown Set in real

bardzoo fajne :p Gosciu niezle musial sie napracowa?-dlaczego? poniewa? te figurki troche male i ci?zko by?o by je zrobi? ^^
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: Crown Set in real

?wietna robota... To nie jest du?e, to do tego trzeba mie? jednak talent... 38 godzin pracy nad crown setem.... No i 46 godzin nad demon setem.... To jest co?... Og?lnie prace ?wietne ;)

200 post xD
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Crown Set in real

Wykonawca musia? naprawd? mie? du?o cierpliwo?ci gdy? dopracowa? w ka?dym szczeg?le taki set to jest niewiarygodne szacunek dla niego
Pozdro Miki2020
 

Henio444

Active User
Joined
May 18, 2008
Messages
112
Reaction score
2
Odp: Crown Set in real

Ogl?da?em ju? to,i na pewno autor musia? ci??ko pracowa? ; )
 

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: Crown Set in real

Tak, to prawda, musia? si? bardzo ci??ko napracowa?, podziwiam go.
Tu macie jeszcze jeden filmik:
 

Toomek

Advanced User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
161
Reaction score
9
Age
29
Odp: Crown Set in real

Go?ciu ma talent. Zrobi? co? takiego to mn?stwo roboty. Naprawde wielkie GZ. Ka?dy tibijczyk ma jakas tajmnice
 

anders

New User
Joined
Oct 19, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Crown Set in real

Witajcie. Jestem autorem wy?ej wspomnianych figurek i dziekuj? wszystkim kt?rzy si? wypowiedzieli. Reczywi?cie stworzenie jednego setu nie jest ?atwe, gdy? trzeba zachowa? proporcje mi?dzy wszystkimi cz??ciami. Poza tym ca?o?? to 100% r?czniej roboty, bez pos?ugiwania sie formami czy innymi pomocami (btw. stworzenie formy cz??ci uzbrojenia jest praktycznie niemo?liwe poniewa? przedmioty s? puste w ?rodku - tak, ?e jakby?my mieli ludzika o odpowiednich rozmiarach, to m?g?by je na siebie na?o?y?).
Cieszy mnie r?wnie? du?e zainteresowanie tematem figurek. Musz? powiedzie?, ?e mam ca?kiem sporo zam?wie? (teraz na topie s? breloczki z runami i tarczami). Nied?ugo r?wnie? absolutna nowo?? - figurku postaci w outfitach na kt?re ju? przed oficjalna premier? otrzyma?em sporo zam?wie?.
Przejrza?em forum i niestety nie znalaz?em dzia?u odpowiedniego aby za?o?y? temat, gdzie m?g?bym pokazywa? wam zdj?cia figurek i informowac o nowo?ciach. Dla niewtajemniczonych - Tibia-Figurki to nie tylko dwa sety, ale cala masa ju? wykonanych tarczy, he?m?w, pancerzy, a takze bogaty wybor breloczkow (w tym runy i tarcze) oraz kilka prac z poza tematu Tibii (np Szata Mrocznych Sztuk z Gothic'a). Pr?cz wykonanych przezemnie figurek przyjmuje zamowienia w zasadzie na dowolny temat (nie tylko z tibii). Je?li kto? ma pomys?, gdzie m?g?bym na tym forum zamieszczac zdjecia swoich figurek, bed? wdzi?czny za info.
To chyba tyle. Rozpisa?em si? i pewnie niewielu b?dzie mia?o cierpliwo?? zeby doczyta? moja wypowied? do ko?ca tak wi?c dziekuj? tym, kt?rym to sie uda?o i pozdrawiam wszystkich u?ytkownik?w oraz moderator?w tego forum (co do moderator?w mam nadziej?, ?e tym postem nie pogwa?ci?em ?adnej zasady regulaminu :p )
 

Koybi

Senior User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
742
Reaction score
43
Odp: Crown Set in real

Gratulacj? dla niego za wykonanie tego. Musia? si? ch?op nie?le napracowa? nad tym , poniewa? to jest idealnie zrobione. Brawa dla niego , i gdyby takie co? mo?na by?oby kupi?. ;)

Pozdrawiam , Koybi!
 

jaremi

User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Crown Set in real

Nawet nawet mu to wyszlo, oby tak dalej
 
Top