What's new

Po hacku grac?

Status
Not open for further replies.

proxima1

Advanced User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
348
Reaction score
1
Dostalem wczroaj hacka. Stracilem wszystko z 40knight i 44 sorca i teraz nie wiem kim mi sie oplaca grac Knightem czy Sorcem? Mam kuzyna 60knight
 

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: Po hacku grac?

Popro? kuzyna/koleg? o jakiego? p seta. Idziesz na g?upie Roty pod Venore i expisz dla kasy. Nie bierz Sorca, bo nim ci??ko co? zarobi?, Knightem szybciej to zrobisz.
 

Misiek5

Advanced User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
186
Reaction score
10
Odp: Po hacku grac?

Doradzam Ci to samo co kolega up.Nazbieraj troch? kasy i zdobondz jakiegos p seta.Puzniej kup lepsze eq i exp na tym co wcze?niej.Na przysz?y raz lepiej staraj si? chroni? konto.Pozdrawiam
 

siniok93

Advanced User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
379
Reaction score
47
Age
30
Odp: Po hacku grac?

oplaca sie jak masz pacc to idz na mino darashia ?adny loot kasy tez fajnie leci;p
 

Dawidst

Advanced User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
177
Reaction score
5
Odp: Po hacku grac?

Lub mo?esz zrobi? takie co? kupi? kilka cc na alegro i przeznaczy? na eg w tedy mo?esz robi? co tobie sie podoba .....
 

proxima1

Advanced User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
348
Reaction score
1
Odp: Po hacku grac?

nie bende wydawal kasy na cc... zdecydowalem sie jednak knightem

a co do wypowiedzi uzytkownika Misiek5 to chronilem swoje konto codzienie scan HiJackThis i kasperskym i nic nie znajdywalo, logowalem sie tylko w domu i nie scaigalem dupereli nie wiem jak mnie hakneli ;/
 

siniok93

Advanced User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
379
Reaction score
47
Age
30
Odp: Po hacku grac?

mogi cie hackn?c przez ip wystarczy ze nie masz odblokowanych port?w czy cos takiego mnie tak hackneli;/
zabezpiecz porty
 

proxima1

Advanced User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
348
Reaction score
1
Odp: Po hacku grac?

mam liveboxa jak je zabezpieczyc? admin/admin tam cos mam robic?
 

siniok93

Advanced User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
379
Reaction score
47
Age
30
Odp: Po hacku grac?

w mojim poprzednim poscie mia?o byc ze wystarczy ze masz odblokowane porty
tu cos pisz? o tym

a jak w liveboxe to nie wiem musia? by? poszuka? w google
 

balasek

User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
34
Reaction score
1
Odp: Po hacku grac?

Hackneli cie??
Mo?liwo?ci
A)Graj dalej
B)Usu? tibi? a o postaci zapomnij(Doradzam) 40 lvl s?aby nie jest ale tez nie jest jaki? super
C)Sprzedaj konto i za??? nowe
I pami?taj hackneli cie raz mog? i drugi!!
Pozdrawiam
 

proxima1

Advanced User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
348
Reaction score
1
Odp: Po hacku grac?

kurde.. jak dostalem haka to odzyskiwalem na tibi.com r keyem i haker moze miec mojego r keya teraz??;(
 

Xeron11

User
Joined
Jul 12, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Age
34
Odp: Po hacku grac?

Up. Haker niemoze miec twojego r-keya strona regeneruje go raz w calej histori konta wiec jezeli ty go masz on niema...
 

Imraoth

Active User
Joined
Jun 2, 2009
Messages
94
Reaction score
10
Age
27
Odp: Po hacku grac?

@Up

Mylisz si?, jest mo?liwo?? wygenerowania nowego r-keya. Jest jednak okres, kt?ry trzeba przeczeka?, nie wiem dok?adnie, ale to chyba 30 dni.

@Topic

Idz na roty, zbierz na p seta, i graj tak jakby od pocz?tku. Mo?esz tak?e spr?bowa? poboci?.

Pozdrawiam,
Imraoth
 

proxima1

Advanced User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
348
Reaction score
1
Odp: Po hacku grac?

nie wiem czy ja was zle zrozumialem czy wy mnie xD

mi chodzilo o to, ze skoro wpisywalem go na stronie, a przeciez keylogger byl wtedy na moim kompie to mu log mog dojsc z moim r keyem ze strony i moze go miec on i ja. A zmiana r keya kosztuje 20zl.
 

Panicz

Active User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
51
Reaction score
2
Odp: Po hacku grac?

Mo?e to zale?y czy key sczytywa? te? z przegl?darki (Jak u?ywasz IE to biada tobie).No i czy si? sam nie wy??cza bo dajmy na to 5 min po uruchomieniu tibia.exe ...
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Po hacku grac?

nie wiem czy ja was zle zrozumialem czy wy mnie xD
mi chodzilo o to, ze skoro wpisywalem go na stronie, a przeciez keylogger byl wtedy na moim kompie to mu log mog dojsc z moim r keyem ze strony i moze go miec on i ja. A zmiana r keya kosztuje 20zl.
Mylisz si? kolego nowy rec-key kosztuj? 15Euro
Hacker nie powinien zna? twojego recovery-keya o ile... no w?a?nie o ile nie u?ywasz Internet Explorer przynajmniej ja w ten spos?b straci?em kontrole nad swoim kontem.
 

Gm Elethar

User
Joined
Mar 1, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Age
26
Odp: Po hacku grac?

Najlepiej sprzedaj hary bez niczego ( to co zostalo daj kuzynowi ) a hary sprzedaj na allegro :)
 

Creativee

User
Joined
Jul 16, 2009
Messages
42
Reaction score
3
Odp: Po hacku grac?

To tylko Tw?j wyb?r czy b?dziesz gra? dalej czy nie. Ja Ci dodam otuchy na pozbieranie si? po hacku, graj dalej! :)

Pozdrawiam, Creativee.
 

proxima1

Advanced User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
348
Reaction score
1
Odp: Po hacku grac?

uzywalem mozilli

a grac bende ale czy to ma sens jesli on ma moj r key :/
 

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: Po hacku grac?

Ja bym proponowa? Ci Knightem szzybicej zarobisz: ) ma?o stracisz :p idz do thais na roty tak jak juz kto? pisa? :) i graj dalej tylko lepiej zr?b formata bo pewnie masz keyloggery ja dzisiaj robi?em bo mia?em ale nie logowa?em si? i mnie nie hakneli :p Sam gram Knightem :p a teraz Palladynem :D:p
 
Status
Not open for further replies.
Top