What's new

The Offspring

Status
Not open for further replies.

vand

User
Joined
Sep 26, 2008
Messages
12
Reaction score
1
Chcialem sie dowiedziec, czy sa na tym forum jacys fani punk-rockowego amerykanskiego zespolu The Offspring.
na poczatek standardowo link do wikipedii:

The Offspring – ameryka?ska grupa punk-rockowa za?o?ona w 1984 roku przez Briana Hollanda (Dexter Holland) i Grega Kriesela (Greg K). Pocz?tkowo nosili nazw? Manic Subsidal. Do grupy do??czali kolejno: Kevin Wasserman (Noodles), James Lilja (szybko odszed? zast?piony przez Rona Welty), Ron Welty (odszed? 18 marca 2003), Rona zast?pi? Atom Willard, odszed? w sierpniu 2007, obecnie na jego miejscu gra Pete Parada.

podam wam kilka piosenek, ktore maja pewne miejsce na mojej mp3 (linki do youtube):








zapraszam do wymienienia swoich pogladow nt. tego zespolu. mile widziane spisy ulubionych piosenek od razu z linkami do youtube.
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Odp: The Offspring

Cze??. Te? jestem fanem Offspring :) Polecam jeszcze Goldfinger i Billy Talent.
 
N

Napster

Guest
Odp: The Offspring

Ja r?wnie? jestem ich fanem, r?wnie? polecam Billy Talent xD.
Moje ulubione kawa?ki z Offspring to The kids, Can't repeat, Why down the line.

Pozdrawiam,
Napster.
 

Piotrek1474

Advanced User
Joined
Sep 13, 2008
Messages
193
Reaction score
5
Age
32
Odp: The Offspring

Ja r?wnie? lubi? ich piosenki mam ich p?yt? w og?le na tych gitarkach i zaje**** zesp??.S?ucha?em prawie wszystkie piosenki w tym: The kids,Can't repat i wiele,wiele innych...
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: The Offspring

Ahh pami?tam te wieczory z tibi? rl i muzyczk? z winampa w?a?nie tego zespo?u. Sporo czasu ich s?ucha?em i nadal s?ucham. Polecam Billy talent, the kids aren't alright < lovah :D
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Odp: The Offspring

Tak, lubi? ten zesp??. Jak biega?em w wakacje to telefon do kieszeni s?uchawki na uszy i ta muzyka
 

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: The Offspring

Ja tak?e jestem fanem tego zespo?u. Podobaj? mi si? wszystkie ich piosenki. Nie mam tam jaki? ulubionych, po prostu lubi? wszystkie ; ).
Polecam ten zesp??.
 
Last edited:

Koybi

Senior User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
742
Reaction score
43
Odp: The Offspring

R?wnie? ich lubi?. Szczeg?lnie piosenk? The Kid's Arent Alright. ^^ .
Pozdrawiam , Koybi !
 

Arthur

New User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: The Offspring

Bardzo dobra, punkowa grupa. Graja swietnie, ich piosenki maja swoj charakter, to tez dzieki wyjatkowemu talentowi Dextera. Tak jak mowie - super. Defy you, Hammerhead i Self Esteem rox. Z tym, ze duzo to ich piosenek nie przesluchalem...
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: The Offspring

Jak mi?o si? przekona?, ?e kto? tu jeszcze s?ucha Offspringu =). Wi?kszo?? najlepiej kojarzy piosenk? wcze?niej wymienion?, "The kids aren't alright", jest ona na sporej cz??ci filmik?w tibijskich. Co za osio? mo?e nie zna? "Pretty Fly"? Nie kojarzysz? A m?wi ci co? "give it to me baby, a cha a cha" x)? Og?lnie zesp?? jest naprawd? dobry. Moj? pierwsz? piosenk? ich by? "Damnit, I changed again", r?wnie? polecam.
Kapeli s?ucha?em dosy? d?ugo, dop?ki nie przerzuci?em si? na co? ci??szego.
 

Tutatong

User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
33
Reaction score
0
Odp: The Offspring

To jest dopiero muzyka Offsprings a nie jakie? techno :D.
Opr?cz tych co wymieni?e? podoba mi si? te? ich piosenka why don't you get any job.
 
Status
Not open for further replies.
Top