What's new

III Wojna ?wiatowa

Status
Not open for further replies.

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Siema!
Jak to powiedzia? Nostradamus i ta babcia, przewidzia?a na dzi? III Wojn? ?wiatow?. (10 listopada 2010)

Co o tym my?licie?

U mnie na osiedlu ludzie masowo wykupuj? papier toaletowy, jak nic co? si? szykuje.
Jedyny plus to taki ?e b?dziemy mieli Call of Duty: Life Editon. (ma?e wymagania, ka?demu p?jdzie.)

Osobi?cie ja mam nadzieje ?e przed Chemi? bo mam sprawdzian. ;/
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: III Wojna ?wiatowa

Po pierwsze, je?eli nawet by ta wojna wybuch?a, to nie na karabiny, tak jak my?lisz, tylko na bomby biologiczne i chemiczne, a po drugie, takie co? si? nie stanie ;)
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: III Wojna ?wiatowa

Po pierwsze, je?eli nawet by ta wojna wybuch?a, to nie na karabiny, tak jak my?lisz, tylko na bomby biologiczne i chemiczne, a po drugie, takie co? si? nie stanie ;)
Sk?d wiesz, mo?e to oszcz?dzi naszemu koledze sprawdzian z chemi ? xD

@topic
Wojny przepowiadano, ko?ce ?wiat?w przepowiadano rok 2000 mia? by? rokiem zag?ady, jestem na nie. To po prostu nie mo?e mie? miejsca.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: III Wojna ?wiatowa

Hah. Pr?dzej doczekamy si? inwazji USA na Iran (czekam i czekam) ni? III Wojny ?wiatowej. Nie ma co si? oszukiwa?, ale wystarczy obecnie jeden ruch jakiego? wi?kszego kraju czy te? kraju, kt?ry ma spory arsena? nuklearny i mamy wojenk?, lecz nie na ca?y ?wiat. Gdyby Chiny rozpocz??y wojn? z kim? to nikt by nie kiwn?? palcem, bo Chiny to w ko?cu mocarstwo nuklearne wspomagaj?ce wiele kraj?w azjatyckich, ale chuj nie odbiegajmy od tematu - wojny dzisiaj nie ma, poniewa? sam Barack do mnie pisa? bym uspokoi? jego kochan? spo?eczno?? tibia.net.pl - dzi?kuj? prosz? o rozej?cie si? do innych temat?w, a ten zamykam(lol2).
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: III Wojna ?wiatowa

Przepowiednie Nostradamusa maj? to do siebie, ?e mo?esz wszystko pod nie podci?gn?? - nawet fakt dostania bana na forum. Poza tym, nigdzie nie podawa? dat. Tak wi?c - za du?o mistrz?w, wracaj do szko?y si? uczy?.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: III Wojna ?wiatowa

Chyba demot?w za du?o, bo tam widzia?am gazylion smutnych obrazk?w ze smutnymi podpisami typu "to ju? koniec ?wiata, jakiego znamy" etc.

Nostradamus by? ?punkiem jak Dacomos i po prostu mu si? uroi?o, a Wy, o nieszcz??ni, we wszystko wierzycie jak w g?upoty o kalendarzu Maj?w.
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: III Wojna ?wiatowa

Hah. Pr?dzej doczekamy si? inwazji USA na Iran (czekam i czekam) ni? III Wojny ?wiatowej.
Pr?dzej si? doczekam reprezentacj? Polski, kt?ra b?dzie si? sk?ada?a z taniej si?y roboczej ze wschodu zdobywaj?c? mistrzostwo ?wiata w pi?ce kopanej ni? III Wojny ?wiatowej.
Te? sobie mog? powiedzie?, ?e co? elo pro si? wydarzy za 15 lat i moje imi? b?d? znali wtedy wszyscy.
 

Lafi

User
Joined
Oct 24, 2008
Messages
23
Reaction score
1
Odp: III Wojna ?wiatowa

Te wszystkie przepowiednie... Jeden wielki syf...
Ironicznie m?wi?c miejmy nadziej?, ?e przed ko?cem ?wiata 2012r. CIPsoft schowa wszystkie komputery i dane g??boko par?na?cie kilometr?w pod ziemi?.
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: III Wojna ?wiatowa

Jak dla mnie to fake. A nawet je?li ju? by si? rozp?ta?a to ten temat nigdy nie zosta?by napisany bo ju? by?my nie ?yli je?li "ci ?li" obrali nas (Polsk?) za cel ataku, z powodu u?ycia bardzo z?ej broni.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: III Wojna ?wiatowa

Moim zdaniem to zwyk?e brednie, nawet o tym nie wiedzia?em, dopiero co powiedzia? mi o tym wydarzeniu Budzik na ventrilo.
Osobi?cie w to nie wierz?, no i a? tak si? nie boj?, bo jak bo co zabij? ich sowim dissem <3.

Kr?tko m?wi?c - nieprawda.
 

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: III Wojna ?wiatowa

To nie przepowiedzia?a stara babcia, tylko znana wizjonerka to po pierwsze. Nie psuj jej dobrego imienia.

Poza tym nie przesadzajcie. Robicie sobie z wszystkiego jaja, a kt?rego? dnia pr?dzej czy p??niej wojna wybuchnie. To przecie? jest nie uniknione... Po co si? z tego ?mia?? Zabawnie wam b?dzie jak zobaczycie za 5-10 lat, ?e rakieta o sile 400kT uderza trzy kilometry od was? Bo wed?ug mnie - nie.

Owszem, by?o wiele dat ko?ca ?wiata. Nie zawsze jednak musimy je traktowa? powa?nie, chocia? niekt?re s? naprawd? ciekawe jak okres pomi?dzy 2010-2012r. A je?eli nawet si? myl?, to ta znana wizjonerka mog?a przepowiedzie? t? dat? jako wielk? metafor? - ostrzegaj?c przed zmianami politycznymi jakie si? dziej? ostatnio.
Nie ?miejmy si? z tego.

Ja osobi?cie polecam kilka porz?dnych lektur na temat przetrwania. Kto? m?dry kiedy? powiedzia?, ?e survival jest jedn? z najpi?kniejszych nauk. Uczy cz?owieka ?y?. Uczy mi?owania samego siebie, jak i z bli?nich w obliczu zagro?enia.
Zapraszam do zapoznania si? z lekturami na temat przetrwania wybuchu j?drowego.
Kiedy 2 lata temu po raz pierwszy si? tym zainteresowa?em, zauwa?y?em jak? n?dzn? wiedz? posiadam. Przetrwanie takiego wybuchu nie jest trudne, jednak wymaga troch? wiedzy na dany temat. A ma?y b??d w takiej chwili mo?e kosztowa? nas utrat? ?ycia.

Co do Nostradamusa, to w 100% si? zgadzam.
Jego wizj? mo?emy przet?umaczy? na wszystko - reput dla Slythii.

---------------------------------------------------
Zamiast my?le? o wojnie, pomy?lcie o samych sobie.
Zastan?wcie si?, jak wygl?da wasze ?ycie i czy nawet jak mia?by by? koniec ?wiata, wszystko by?oby ok. Nie ?miejcie si? z tego. ?mier? spotka ka?dego z nas - to fakt, ale lepiej umrze? za staro?ci, ciesz?c si? pi?kn? c?rk? czy synem i 2-jga, 3-jga a nawet i 10-rga wnukami...
"Przeznaczeniem ka?dego pokolenia jest przygotowanie drogi nast?pnemu..."

"Nie wiem jaka bro? zostanie u?yta w III wojnie ?wiatowej, ale wiem, ?e IV b?dzie na kamyki i patyki" - Albert Einstein. Jeden z jego najlepszych cytat?w.
Pozdrawiam.


I jeszcze jedno - nie wypowiadajcie si? na temat polityki, je?eli nie znacie jej ?wczesnego stanu jak i jej przesz?o?ci. W HydeParku posty si? nie licz?, po co wi?c si? tak b?a?ni? za friko?
Zanim co? napiszesz - przemy?l to. Kierowane do wszystkich.

Moja ocena - Nie wierz? w koniec ?wiata 10 listopada, jednak?e wierz? w wojn?, kt?ra wybuchnie w przeci?gu nast?pnych 15lat.
 
Last edited:

Pafik

Active User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
57
Reaction score
0
Odp: III Wojna ?wiatowa

Lol wierzycie w takie brednie bo jaka? wam wr??ka powiedzia?a.Ja w takie bajecki nie wierze.Jedyny kto to wie jest na g?rze i tego si? trzymam...
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: III Wojna ?wiatowa

@OldAreal
Kolego. To, ?e wojna wkr?tce czy te? nie wkr?tce wybuchnie te? wiemy, a przynajmniej to podejrzewamy, nie o tym jest jednak niniejszy temat, czy? nie? Tu mozemy swobodnie zwymy?la? Nostradamusa za to, ?e zasia? zw?tpienie w naszych ma?ych, ludzkich serduszkach, kiedy kilkaset lat temu stwierdzi?, zapewne po przedawkowaniu absyntu, ?e OH! Niech b?dzie, ?e za pi?cet lat bydzie koniec ?wiata. Zgadzasz si?, zielona wr??ko? Doskonale. Zapisz to jako przepowiedni?.

Poza tym, je?li taka rakietka faktycznie pierdolnie 3 kilometry ode mnie to tak, b?d? to mia?a w dupie, bo fala uderzeniowa zdmuchnie mnie z tego ?wiata zanim zd??? pomy?le? "o kurwa".
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: III Wojna ?wiatowa

3 razy NIE - dzi?kujemy.


podsumuje to jednym s?owem: pierdolenie.

dzi?ki.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: III Wojna ?wiatowa

To nie przepowiedzia?a stara babcia, tylko znana wizjonerka to po pierwsze. Nie psuj jej dobrego imienia.
Stara baba, kt?ra robi szum w mediach i chuj po tym ; ) Takie pierdolenie mo?e wymy?li? ka?dy ?miertelnik i da? to jakiemu? brukowcowi, kt?ry zrobi z takiej informacji sensacj?.
OldAreal said:
Poza tym nie przesadzajcie. Robicie sobie z wszystkiego jaja, a kt?rego? dnia pr?dzej czy p??niej wojna wybuchnie. To przecie? jest nie uniknione... Po co si? z tego ?mia?? Zabawnie wam b?dzie jak zobaczycie za 5-10 lat, ?e rakieta o sile 400kT uderza trzy kilometry od was? Bo wed?ug mnie - nie.
Wojna jest ju? od dawna, jakby? nie zauwa?y?. Ca?y ?wiat walczy z terroryzmem, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji t?uk? si? wszyscy z talibami (USA ryje Iran, Irak, Afganistan, Polacy te? tam siedz?), dodatkowo jakie? batalie z Tybetem, wojny Rosji - wojna jest ci?gle, tylko nie na takiej zasadzie, jak I i II W?, bo aktualnie nie ma si? o co bi? w Europie.
OldAreal said:
Owszem, by?o wiele dat ko?ca ?wiata. Nie zawsze jednak musimy je traktowa? powa?nie, chocia? niekt?re s? naprawd? ciekawe jak okres pomi?dzy 2010-2012r. A je?eli nawet si? myl?, to ta znana wizjonerka mog?a przepowiedzie? t? dat? jako wielk? metafor? - ostrzegaj?c przed zmianami politycznymi jakie si? dziej? ostatnio.
Pewnie, wielka wizjonerka wy?ni?a, ?e b?dzie koniec ?wiata, phew, ciekawe sk?d ona to wie? : ) Jedyny koniec ?wiata, kt?ry mo?e nast?pi?, i kt?rego nie musi przewidywa? ?aden pseudo jasnowidz, to ten, kt?ry wywo?aj? sami ludzie, konfliktami zbrojnymi, konfliktami politycznymi i zanieczyszczeniami, kt?rych niby jest mniej, a i tak jest coraz wi?cej.
OldAreal said:
Nie ?miejmy si? z tego.
Hahaha... Super, nikt si? nie ?mieje, tylko ka?dy podchodzi do tego z rozs?dkiem, nie b?d? sra? pod siebie, bo jaka? babcia co? sobie ubzdura?a.
OldAreal said:
Zamiast my?le? o wojnie, pomy?lcie o samych sobie.
Zastan?wcie si?, jak wygl?da wasze ?ycie i czy nawet jak mia?by by? koniec ?wiata, wszystko by?oby ok. Nie ?miejcie si? z tego. ?mier? spotka ka?dego z nas - to fakt, ale lepiej umrze? za staro?ci, ciesz?c si? pi?kn? c?rk? czy synem i 2-jga, 3-jga a nawet i 10-rga wnukami...
W ko?cu co? z sensem - racja, niech ka?dy jak najlepiej spo?ytkuje swoje ?ycie, bo i tak w ko?cu umrzemy, i to tylko do samych siebie b?dziemy mieli ?al, ?e nie zrobili?my rzeczy, kt?re mogli?my zrobi? - i nie m?wcie mi tu, ?e mamy ograniczone pole manewru, bo Polska jest w dobie "kryzysu", mamy debilny rz?d, kt?ry zamyka wszystko i zarobki s? bardzo niskie - Polacy sami tego chcieli i sami to teraz maj?, to tylko ?wiadczy o tym, jak g?upim jeste?my narodem i jak dajemy sprzedawa? w?asny kraj ; )
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: III Wojna ?wiatowa

To nie przepowiedzia?a stara babcia, tylko znana wizjonerka to po pierwsze. Nie psuj jej dobrego imienia.
Poza tym nie przesadzajcie. Robicie sobie z wszystkiego jaja, a kt?rego? dnia pr?dzej czy p??niej wojna wybuchnie. To przecie? jest nie uniknione... Po co si? z tego ?mia?? Zabawnie wam b?dzie jak zobaczycie za 5-10 lat, ?e rakieta o sile 400kT uderza trzy kilometry od was? Bo wed?ug mnie - nie.
Owszem, by?o wiele dat ko?ca ?wiata. Nie zawsze jednak musimy je traktowa? powa?nie, chocia? niekt?re s? naprawd? ciekawe jak okres pomi?dzy 2010-2012r. A je?eli nawet si? myl?, to ta znana wizjonerka mog?a przepowiedzie? t? dat? jako wielk? metafor? - ostrzegaj?c przed zmianami politycznymi jakie si? dziej? ostatnio.
Nie ?miejmy si? z tego.
Ja osobi?cie polecam kilka porz?dnych lektur na temat przetrwania. Kto? m?dry kiedy? powiedzia?, ?e survival jest jedn? z najpi?kniejszych nauk. Uczy cz?owieka ?y?. Uczy mi?owania samego siebie, jak i z bli?nich w obliczu zagro?enia.
Zapraszam do zapoznania si? z lekturami na temat przetrwania wybuchu j?drowego.
Kiedy 2 lata temu po raz pierwszy si? tym zainteresowa?em, zauwa?y?em jak? n?dzn? wiedz? posiadam. Przetrwanie takiego wybuchu nie jest trudne, jednak wymaga troch? wiedzy na dany temat. A ma?y b??d w takiej chwili mo?e kosztowa? nas utrat? ?ycia.
Co do Nostradamusa, to w 100% si? zgadzam.
Jego wizj? mo?emy przet?umaczy? na wszystko - reput dla Slythii.
---------------------------------------------------
Zamiast my?le? o wojnie, pomy?lcie o samych sobie.
Zastan?wcie si?, jak wygl?da wasze ?ycie i czy nawet jak mia?by by? koniec ?wiata, wszystko by?oby ok. Nie ?miejcie si? z tego. ?mier? spotka ka?dego z nas - to fakt, ale lepiej umrze? za staro?ci, ciesz?c si? pi?kn? c?rk? czy synem i 2-jga, 3-jga a nawet i 10-rga wnukami...
"Przeznaczeniem ka?dego pokolenia jest przygotowanie drogi nast?pnemu..."
"Nie wiem jaka bro? zostanie u?yta w III wojnie ?wiatowej, ale wiem, ?e IV b?dzie na kamyki i patyki" - Albert Einstein. Jeden z jego najlepszych cytat?w.
Pozdrawiam.
I jeszcze jedno - nie wypowiadajcie si? na temat polityki, je?eli nie znacie jej ?wczesnego stanu jak i jej przesz?o?ci. W HydeParku posty si? nie licz?, po co wi?c si? tak b?a?ni? za friko?
Zanim co? napiszesz - przemy?l to. Kierowane do wszystkich.
Moja ocena - Nie wierz? w koniec ?wiata 10 listopada, jednak?e wierz? w wojn?, kt?ra wybuchnie w przeci?gu nast?pnych 15lat.
Aha, fajnie.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
29
Odp: III Wojna ?wiatowa

Koniec ?wiata? W takie co? nie wierz? :D
Jak ju? co?, to mo?e nast?pi? koniec naszej cywilizacji, a nie ?wiata.

@topic
Nostradamus nigdy nie poda? dok?adnej daty. P?ki co, to ko?ce ?wiata wywo?uj? media, ?eby zbi? kas? na naiwniakach.
Do wojny nuklearnej pr?dzej, czy p??niej dojdzie. Dzieje ludzko?ci potwierdzaj?, ?e d?u?ej jak kilkadziesi?t ludzie bez wojny nie wytrzymaj? :)

No ale p?ki co, to mam to wszystko w dupie i chc? wreszcie tego sylwestra.
Potem, to dla niekt?rych b?dzie koniec ?wiata :D
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: III Wojna ?wiatowa

Zapali?em gromnice na lod?wce, nasmarowa?em drzwi ?wie?? krwi? byka wi?c chyba nic mi nie grozi. Podobno kto? ma Nostradamusa w szafie. To o kt?rej ma by? to OB?
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: III Wojna ?wiatowa

3 razy nie szkoda ,ze tego nie za?piewa?e? dziekujemy .
 

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: III Wojna ?wiatowa

@OldAreal
Kolego. To, ?e wojna wkr?tce czy te? nie wkr?tce wybuchnie te? wiemy, a przynajmniej to podejrzewamy, nie o tym jest jednak niniejszy temat, czy? nie? Tu mozemy swobodnie zwymy?la? Nostradamusa za to, ?e zasia? zw?tpienie w naszych ma?ych, ludzkich serduszkach, kiedy kilkaset lat temu stwierdzi?, zapewne po przedawkowaniu absyntu, ?e OH! Niech b?dzie, ?e za pi?cet lat bydzie koniec ?wiata. Zgadzasz si?, zielona wr??ko? Doskonale. Zapisz to jako przepowiedni?.
Poza tym, je?li taka rakietka faktycznie pierdolnie 3 kilometry ode mnie to tak, b?d? to mia?a w dupie, bo fala uderzeniowa zdmuchnie mnie z tego ?wiata zanim zd??? pomy?le? "o kurwa".

I to ?wiadczy o twojej g?upocie. Chwil? czasu by? mia?a - a to jak jak go spo?ytkujesz zale?y ju? tylko od ciebie. W tym wypadku b?d? pewna, fala uderzeniowa Ci? zmiecie + o?lepniesz. Lekcja 1 nie patrzymy na wybuch ?adunku j?drowego ; >


Do Speedera :
Zgodz? si? z tob? w 80%. S? ludzie, kt?rzy za kas? Ci wszystko wepchn? - ale s? r?wnie? rzeczy, kt?rych wyt?umaczy? si? nie da. Nie b?d? Ci wmawia? czy ja czy ty masz racj?. Chodzi mi o to, ?e s? udokumentowane przypadki "jasnowidztwa". S? osoby, kt?re poprzez sen potrafi? idealnie wyznaczy? ?mier? rodzic?w, samob?jstwo s?siada czy napad w miejscowym banku.

Jakby?cie czytali troch? wi?cej i u?yli wujka google (KOFFAM <3), to by?cie przeczytali, ?e ta pani, przepowiedzia?a idealnie dat? I i II wojny ?wiatowej oraz ?mier? Stalina. Przypadek? Raczej nie. Szanse mniejsze ni? w lotka :/
Sam nie wierz? w jej przepowiedni, ale staram si? wam tylko wm?wi?, ?e s? ludzie, kt?rzy posiadaj? dar "niczym od Boga". Potrafi? wskaza? rzeczy, kt?re mog? si? wydarzy? w przysz?o?ci.

P?ki co szczerze m?wi?, ?e tym razem jej wizja zawiod?a.
19:23 wojny p?ki co nie ma ; )))
Je?eli przez te 3h 36 minut wybuchnie, stawiam ca?ej kadrze po ?ubrze xd
Pozdrawiam.

----------------------------------------
Nie krytykujcie mnie, taka jest prawda.
Jasnowidztwo jest udokumentowane, inaczej policja i r??ne s?u?by specialne z jej pomocy by z nie korzysta?y.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top