What's new

[Korki] Czym si? r??ni? Lanki od wkr?t?w.

Status
Not open for further replies.

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Witam, jak sama nazwa wskazuje chodzi o r??nic? mi?dzy korkami, mianowicie, lanki a wkr?ty, jakie s? miedzy tymi rodzajami r??nic?, kt?re by?cie mi polecali kupi?, pytam bo chcia?bym si? dowiedzie? szuka?em w googlach i co? nie znalaz?em.
 

Runemaker

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
346
Reaction score
38
Odp: [Korki] Czym si? r??ni? Lanki od wkr?t?w.

To tak. Troche sie na tym znam.;)
Lanki- korki odlane sa z gumy (lub plastiku). Wiec kiedy ktos cie kopnie (nie chcesz tego)
tak jakby mniej boli. Sa one na srednia i twardsza nawierzchnie.
Osobiscie polecam ci ten rodzaj korkow
Wkrety-\jak sama nazwa wskazuje korki sa wkrecane.Zawodowcy jak i dzieci maja zakaz gry we wkretach w meczach. (bezpieczenstwo...)
Kupuj lanki;pp
Najlepsze sa nike'i tiempo i adidaski F50

@Edit
Niema problemu:)
Sam garlem
dzieki za reputa;)
 
Last edited:

Freebo

User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
36
Reaction score
4
Age
30
Odp: [Korki] Czym si? r??ni? Lanki od wkr?t?w.

Do tego dodam, ?e w moim mie?cie na wszystkich boiskach typu 'Orlik 2012' (jak i na samych Orlikach) gdzie kto? boiska pilnuje osoby w 'wkr?tach' proszone s? o zmian? obuwia lub zej?cie z boiska. Podobna nawierzchnia si? niszczy. Nie wiem czy u ciebie jest podobnie.

Od siebie polecam gumowe/plastikowe, sam takie posiadam. : )
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: [Korki] Czym si? r??ni? Lanki od wkr?t?w.

Zawodowcy jak i dzieci maja zakaz gry we wkretach w meczach. (bezpieczenstwo...)

Dzieci tzn. Trampkarze starsi mog? ju? gra? we wkr?tach. Zawodowcy r?wnie? mog? gra? w butach z wkr?tami. Bo po co robili by robili takie buty - tylko dla A - klasy i okr?g?wki?!?

Nast?pna sprawa zapomnieli?cie powiedzie? koledze, ?e tzw. wkr?ty do but?w s? ca?e z metalu lub (w wi?kszo?ci) metalowe ko?c?wki. Jak chcesz kupi? mam korki umbro do sprzedania z 2 kompletami wkr?t?w (jedne nowe Pumy) i kluczykiem. Mog? wystawi? na allegro.
 

lioko123

Active User
Joined
Jul 19, 2009
Messages
53
Reaction score
4
Age
28
Odp: [Korki] Czym si? r??ni? Lanki od wkr?t?w.

Hm ja tam wole lanki prawie bez ?adnego powodu tylko dlatego ?e mi si? lepiej w nich gra a poza tym nie wiem dlaczego ale ale jak gra?em w wkr?tach to mi odlecia?y wkr?ty i tak z ty?u buta wo gule nie by?o kork?w
 
Status
Not open for further replies.
Top