What's new

[sql]sms pacc

AmenoAmeno

User
Joined
Jan 9, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Witam, posiadam server od kilku tygodni (b?dzie ju? ponad miesi?c) i w?o?y?em w niego wiele wysi?ku (host + w?asna mapa 1500x1500). Chcia? bym zrobi? us?uge SMS PACC, lecz ?aden ze skrypt?w jakie znalaz?em na necie nie dzia?a (jestem grafikiem na skryptach znam si? s?abo). Zamieszczam tu skrypt i prosze o pomoc jak go zmieni?, co doda? etc albo w og?le prosze o nowy skrypt.

<div class="content">

<div class="spacer"></div>

<div class="item">


<div class="body">

<h1>PACC :</h1>
<ul>
<li><font color="red"><b>Wyloguj si? z gry!</b></font></li>
<li>Wyslij sms na numer <b>xxx</b> o tresci <b>XXX</b> koszt smsa to <b>koszt z vat</b></li>
<li>W smsie zwrotnym otrzymasz kod aktywacyjny</li>
<li>Wpisz numer konta na kt?rym ma zostac dodany premium account do formularza ponizej</li>
<li>Wpisz sw?j 8-cyfrowy kod otrzymany smsem do formularza ponizej</li>
</ul>
<br/><b><font color="red">Usluga dziala w sieciach operator?w: Plus GSM, Era, Orange</font></b>
<br/><b>Wlasciciel serwisu: Imi? i nazwisko</b>
<br/><b>Kontakt elektroniczny: email</b>
<br/><b>Serwis sms obsluguje <a href="http://www.allpay.pl">Allpay.pl</a> - <a

href="http://www.allpay.pl/regulaminsms">Regulamin serwisu</a></b>
<h2>Formularz:</h2>
<form action="pacc.php" method="post">
<table>
<tr>
<td width="30%">Numer konta:</td>
<td><input type="text" name="account"/></td>
</tr>
<tr>
<td width="30%">Kod aktywacyjny:</td>
<td><input type="text" name="check" maxlenght="8">
</td>
</tr>
</table>
<input type="submit" value="Zamawiam konto!"/>
</form>

<?php

if ($_POST)
{
$account = $_POST['account'];
$premDays = '14';
$query = mysql_query("SELECT premEnd, premDays FROM accounts WHERE accno='".$account."'");
$result = mysql_fetch_array($query, MYSQL_ASSOC);
$curr_date = time();
$premEnd = $curr_date + (86400*14);
$check = $_POST['check'];

//Sprawdzacz kodu
$id = "20640";
$code = "LSK8";
$type = "sms";
$del="1";

$handle =


fopen("http://dotpay.pl/check_code.php?id=".$id."&code=".$code."&check=".$check."&type=".$type."&del=".$del, 'r');


$status = fgets($handle, 8);
fclose($handle);

if ((empty($check)) || (empty($account)))
{
$message = "Prosz? wypelni? wszystkie pola.";
}

elseif ($status == 0)
{
$message = "Wpisany kod jest niepoprawny.";
}
else
{
if ($curr_date > $result[premEnd])
{
mysql_query("UPDATE accounts SET premEnd='".$premEnd."' WHERE accno='".$account."'");
mysql_query("UPDATE accounts SET premDays='".$premDays."' WHERE accno='".$account."'");
$message = "<font color='red'><b>Konto zostalo zasilone 14 dniami pacca. ?yczymy milej gry!</b></font>";
}
else
{
$actualPremDays = $result[premDays];
$actualPremEnd = $result[premEnd];
$newPremDays = $actualPremDays + $premDays;
$newPremEnd = $actualPremEnd + (86400*14);

mysql_query("UPDATE accounts SET premEnd='".$newPremEnd."' WHERE accno='".$account."'");
mysql_query("UPDATE accounts SET premDays='".$newPremDays."' WHERE accno='".$account."'");
$message = "<font color='red'><b>Konto zostalo zasilone 14 dniami pacca. ?yczymy milej gry!</b></font>";
}
}
}

if (isset($message))
{
echo $message;
}

?>


Chodzi mi o sprawdzanie w dotpay gdy? za ka?dym razem gdy pr?buje pojawia mi si? kominikat "Kod jest niepoprawny"... W ID i Code mam wpisane swoje dane (tu napisa?em xxx).
 

matrix8800

Active User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
127
Reaction score
6
Odp: [sql]sms pacc

Witam.
u?yj tego skryptu:

konfiguruje si? go nie plikiem config:
1. wypakowujesz Pliki do folderu httpd w xampie lub Web serwerze.
2. wchodzisz na adres w przegl?darce:
3. Konfigurujesz sms shop i po poprawnej konfiguracji nazwy u?ytkownika dotpay itd
Ko?czysz instalacje sms-shop'u usuwaniem pliku. install z folderu httpd
 

AmenoAmeno

User
Joined
Jan 9, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: [sql]sms pacc

Niestety nie czyta mi pliku "install.php". Po otworzeniu, strona pojawia si? pusta (bia?a).
 

rege stail

Senior User
Joined
Dec 8, 2008
Messages
683
Reaction score
32
Odp: [sql]sms pacc

chcialem uzywac tego sms shopa bo jest fajny ale wyskakuje mi taki blond w przeglondarce po wpisaniu

Warning: Unknown: failed to open stream: Permission denied in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required 'C:/xampp/htdocs/install.php' (include_path='.;C:\xampp\php\pear\') in Unknown on line 0


Pomocy!!
 

AmenoAmeno

User
Joined
Jan 9, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: [sql]sms pacc

Od samego pocz?tku wchodzilem w localhost/install.php i jest w?asnie ten bia?y ekran (jakby nieczyta?o tego pliku).
 

AmenoAmeno

User
Joined
Jan 9, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: [sql]sms pacc

Niestety jak chcia?em u?ywa? WebServera wyskakiwa? mi b??d w phpMyAdmin (nie mog?em za?o?y? bazy danych etc), obecnie pracuje na WAMPSERVERze... czy nikt nie posiada innego accmakera? (szuka?em na necie ale pe?no w nich bug?w..)
Albo je?li to mo?liwe, czy kto? potrafi napisa? (skopiowa?) skrypt b?d? skrypty ze sprawdzaniem kodu na dotpay i odpowiednim komunikatem dla bazy danych (aby dodawa?a pacc) ?

(Matrix8800 je?li u?ywasz tego acc makera i shop Ci dzia?a wy?lij na priv je?li mo?esz skrypty zwi?zane z smsshop... wykasuj swoje dane a ja spr?buje to przerobi? na siebie).
Dzi?kuje z g?ry wszystkim za pomoc i czekam...


@EDIT!
Oki pom?czy?em si? troche i sam skonfigurowa?em (z pomoc? plik?w z dotpay). A teraz mam pytanie, wszystko jest ok (gdy dobry mam kod pokazuje mi "Twoje konto zosta?o zasilone...") lecz m?j account nie dostaje tych dni pacca..... Pomo?e kto? zedytowa? mi samo dostawanie pacca (?e je?li podany jest dobry numer w mojej bazie w tabeli accounts w numerze xxxxx zostanie dodane 14 dni premday). Czekam i z g?ry dzi?kuje
 
Last edited:
Top