What's new

Pomoc z Dedykiem

Status
Not open for further replies.

orzech777

User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Age
34
Witam mam problem poniewaz mam gotowego ots calego przerobionego mam kupionego dobrego dedyka i mam poblem poniewaz niewiem jak wrzucic otsa na dedyka wiem ze wlasnie trzeba zrobic prze putty exe jakies biblioteki itp a potemmapy itp mozna wrzucac przez total comander ale wlasnie niewiem jak zabraz sie za te putty exe dlatego prosze o pomoc jesli ktos sie zna prosze pisac na gg 1198592 Plz
 

ak567

New User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Pomoc z Dedykiem

Kolego je?eli masz aktywnego dedyka powiniene? dosta? adres ip nazwe i has?o do niego.
Wi?c tak start----->Programy---->akcesoria---->Pod??czenie pulpitu zdalnego
Pokazuje Ci sie okienko wpisujesz tam IP dedyka
Nast?pnie wpisujesz nazwe servera dedykowanego(przywa?nie root) i has?o.Wszystko na pewno dosta?e?.Nast?pnie pokazuje ci sie pulpit itp To jest tw?j dedyk pracujesz na nim jak na w?asnym kompie.
 

Ovner

Senior User
Joined
Jun 21, 2009
Messages
528
Reaction score
54
Age
31
Odp: Pomoc z Dedykiem

Ole kolega nie ogarnia i nie napisa? Ci, ?e ma linuxa ...

Przez linuxa to np. program PuTTY i komendami!
To tyle btw. juz mu pomog?em.

#Gudio
O tym PuTTY do by?o do ak567, zobacz co on napisa? ... a p??niej ....

btw. Jemu silnik ju? chodzi wi?c nie wiem po co ...
 
Last edited:
G

Gudio

Guest
Odp: Pomoc z Dedykiem

Ovner, ale napisa? w pierwszym po?cie, ?e posiada Putty. Chyba, ?e siebie nie zrozumieli?my.
orzech777, czekaj? na ciebie same podstawy Linuxa. Po co zabierasz si? od razu za dedyki, skoro to w og?le inny system operacyjny od Windowsa i go nie rozkminiasz? Czas do ko?ca dedyka leci, a tobie pozosta?y do instalacji takie pierdo?ki jak:

apache2, mysql-server-5.0, biblioteki, phpmyadmin, vsftpd (do ftp, by? m?g? zuploadowa? sobie silnik). Poczytaj te? o su i apt-get czy ew. aptitude. No albo pozosta?a ci do wykupienia licencja Windowsa i korzystanie z mstsc \m/ co u?atwia spraw? i bardziej muli dedyka :p.
 
Status
Not open for further replies.
Top