What's new

Urodziny TibiaHispano

Status
Not open for further replies.

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Chcieliby?my pogratulowa? TibiaHispano ich trzeciej rocznicy. Wielkie podzi?kowania nale?? si? dla ca?ego zespo?u za wszystko, co robi? dla hiszpa?skiej spo?eczno?ci!


Pozdrawiam,
Jack Kamus.
 
Last edited by a moderator:

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
Odp: Urodziny TibiaHispano

Buhauha ty sobie ?arty robisz? Ty masz vipa? Buhua by? napisa? ,?e obchodzi urodziny a nie tylko w temacie. To co ja mam robi? posty Gz dla eternala wbi? 300lvl i koniec? Z?y wyb?r ciebie na vipa. I dlaczego piszesz w liczbie mnogiej czy kto? m?wi ,?e kto? inny im gratulowa? opr?cz ciebie na tnecie? Dobra nie b?d? zni?a? si? do twojego poziomu i napisze co? na temat. Sam jako? na t? stron? nigdy nie zajrza?em cho? gram w tibie wi?cej ni? nie jeden z was. Ale og?lnie gz ,?e si? 3maj? na suprocie.

@down
Chodzi mi o to ,?e za?o?y? temat a nic do niego nie w?o?y? tylko zwyk?ego posta nie tematu tylko temat m?wi sam za siebie tak by si? nikt nie po?apa?.

@down
Bo zak?ada takie tematy.
 
Last edited:
B

Budzik

Guest
Odp: Urodziny TibiaHispano

W sumie to chyba nikogo nie obchodzi co tam si? dzieje z Tibiahispano no, ale jak ju? napisa?e? to trzeba pogratulowa?.

@all
(Napisz? to tutaj) Nie wiem co wy macie do Jack Kamusa, nic na was z?ego nie m?wi?(ja w ka?dym razie nie zauwa?y?em), wi?c po co si? czepiacie?!
@up
A to ?e uwa?asz ?e nie powinien mie? vipa??
@Shaarki
Mo?e tylko chcia? powiedzie?, co s?dzi o Nitrosie i Jack Kamusie, a napisa? cokolwiek ?eby nie by?o offtopa.
 
Last edited:

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Odp: Urodziny TibiaHispano

Wiesz, Nitru? ten pa**** on my?li, ?e jest pr0 el0 fajny, ?e nie dosta? Vipa i par? razy go z?apali na oszustwie, nie umie zrobi? ?adnej swojej itemki to lepiej komu? zabra? i powiedzie?, ?e to jego robota.
To jest og?lne forum o tibi i dobrze by by?o jak by ka?dy widzia? co si? dzieje na innych supportach.

Przepraszam za offtopica, ale takiemu **** trzeba inaczej m?wi?, bo ode mnie us?ysza? par? s??w gor?cej krytyki i musi si? odegra?, a pisz? mi jakie? notki w profilu, my?l?c ?e jest moim koleg?..
 
Last edited:

Bodomen

User
Joined
Sep 21, 2008
Messages
25
Reaction score
5
Odp: Urodziny TibiaHispano

Buhauha ty sobie ?arty robisz? Ty masz vipa? Buhua by? napisa? ,?e obchodzi urodziny a nie tylko w temacie. To co ja mam robi? posty Gz dla eternala wbi? 300lvl i koniec? Z?y wyb?r ciebie na vipa. I dlaczego piszesz w liczbie mnogiej czy kto? m?wi ,?e kto? inny im gratulowa? opr?cz ciebie na tnecie? Dobra nie b?d? zni?a? si? do twojego poziomu i napisze co? na temat. Sam jako? na t? stron? nigdy nie zajrza?em cho? gram w tibie wi?cej ni? nie jeden z was. Ale og?lnie gz ,?e si? 3maj? na suprocie.
@down
Chodzi mi o to ,?e za?o?y? temat a nic do niego nie w?o?y? tylko zwyk?ego posta nie tematu tylko temat m?wi sam za siebie tak by si? nikt nie po?apa?.
@down
Bo zak?ada takie tematy.

Okrutna, Ale prawda
 

Demeroth

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
457
Reaction score
80
Age
31
Odp: Urodziny TibiaHispano

Nitro, Jack przet?umaczy? newsa jaki by? na tibia.com. Widze, ?e kto? tu komu? zazdro?ci rangi :)

C??, wchodz? na t? stron? tylko po screeny jak jest teaser i tyle :p Gz trzeciej rocznicy.
 

Koybi

Senior User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
742
Reaction score
43
Odp: Urodziny TibiaHispano

Gratuluj? im 3 rocznicy. ;)

@Nitro

Tak , masz racj?. Ty w 100% jeste? fajny i zas?ugujesz na VIPa i jeste? taki full wypas nie? Moge cie dotkn?? , prosz?? -.-

@Jack

?eby nie by?o , jeste? spoko i nic do ciebie nie mam. ;) Pozdro !
 

Shaarki

Advanced User
Joined
Jun 9, 2008
Messages
170
Reaction score
14
Odp: Urodziny TibiaHispano

Koybi w?a?nie napisa?e? warna dlaczego?
-Gratuluj? im 3 rocznicy (hmm wy?ili?e? si?)
-Tak napisa?e? o Nitro ?e jak inni userzy to zobacz? pop?acz? sie z twojej g?upoty.
A inni userzy uciekn? z t.net jak zobacz? takie posty jak twoje .

@Topic
Praktycznie zwi??lej napisa?e? o opisie ;>
Ale c?? mamy im tort kupic?? ;)

Ps. Osobi?cie do Wymienionych Pan?w nie mam
@Up odpisz mi na pw ?eby? nie spamowa? postami ;)
 

Unado

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
439
Reaction score
14
Age
29
Odp: Urodziny TibiaHispano

W?a?ciwie to nie ma czego gratulowa? ;p

Bo i tak po?owa tneta to nieobchodzi ;]
No nic mimo wszystko im gratuluj? xD
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: Urodziny TibiaHispano

Buhauha ty sobie ?arty robisz? Ty masz vipa? Buhua by? napisa? ,?e obchodzi urodziny a nie tylko w temacie. To co ja mam robi? posty Gz dla eternala wbi? 300lvl i koniec? Z?y wyb?r ciebie na vipa. I dlaczego piszesz w liczbie mnogiej czy kto? m?wi ,?e kto? inny im gratulowa? opr?cz ciebie na tnecie? Dobra nie b?d? zni?a? si? do twojego poziomu i napisze co? na temat. Sam jako? na t? stron? nigdy nie zajrza?em cho? gram w tibie wi?cej ni? nie jeden z was. Ale og?lnie gz ,?e si? 3maj? na suprocie.

@down
Chodzi mi o to ,?e za?o?y? temat a nic do niego nie w?o?y? tylko zwyk?ego posta nie tematu tylko temat m?wi sam za siebie tak by si? nikt nie po?apa?.

@down
Bo zak?ada takie tematy.


Ty si? mo?e lepiej odczep od Jacka, bo nikt nie potrzebuje twojej oceny... Ma VIPa, i na niego zas?u?y?...

#Topic Aby nie by?o offtopa ; )
Gratuluj? 3 rocznicy. C??, mo?e za rok kolejny news z urodzinami TibiaHispano :D
 

Rywinho

User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Urodziny TibiaHispano

Happy birthday z okazji rocznicy ;p
 

Drevnyy

Active User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
50
Reaction score
3
Odp: Urodziny TibiaHispano

gz dla tibiahispanio
@up
jak wy "VIP"y sie tak k?ucicie to ja nie chce miac vipa
oczywi?cie ?art ale mo?ecie troch? wrzuci? na luz!!!:cool:
 

Cwelf

User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
40
Reaction score
1
Odp: Urodziny TibiaHispano

Uspokujcie sie :p
W tym temacie to troszke wiecej bys napisal
 
Status
Not open for further replies.
Top