What's new

Witam mam chyba linxuxa. Jestem zielony ten komp jest nowy. Co robi??

Status
Not open for further replies.

Vimex

User
Joined
Nov 10, 2008
Messages
23
Reaction score
5
Witam mam nowy komputer z 15 min na nim siedz? on jest chyba linux poniewa? napewno nie Windows. Pod??czy?em go i niewiem co robi?. Czy insatlowa? jakie? stery itp. Potem dam edita z wszystkimi danymi kompa. W og?le na tym kompie wypas xD Odrazu na wst?pie programy do rysowania 100 razy lepsze od Painta xD. Prosz? o szybk? pomoc, chyba ,?e poradz? sobi? sam.


@Wnioski ?eby nie by?o ju? tych temat?w.
Zainstalowa? Xp chyba, ?e masz bardzo dobrego to mo?na Viste . Linux jest tylko do biur poniewa? nie mo?na na nim gra?. Jak podobaj? ci si? jakie? programy ?ci?gnij je na Windowsa.

Zrezygnuj bo nic ci nie p?jdzie.
M?wi?c "nic ci nie p?jdzie" masz pewnie na my?li gry. Bo praktycznie ka?dy program pod Windows ma sw?j zamiennik dla systemu Linux. Zazwyczaj taki zamiennik jest darmowy, a oferuje to samo co p?atna wersja pod Windows. Mo?na r?wnie? doda? ?e Linux nie potrzebuje antyvirusa. Praktycznie nie ma pod niego wirus?w. Z nimi jest tak jak z Yeti - niby jest ale nikt nie widzia?.


Prosz? o zamkni?ci? tematu.
 
Last edited:

norbilord1

User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
33
Reaction score
3
Odp: Witam mam chyba linxuxa. Jestem zielony ten komp jest nowy. Co robi??

tak zainstaluj sterowniki np do karty d?wi?kowej itp. na mojim miejscu usu? linuksa i zainstaluj Widows XP ;) jest lepszy a przy nowym kompie zawsze jest linuks bo jest bezp?atny ;) a stery jak masz neta to chyba zainstalowane
 

The_LoLekK

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
237
Reaction score
41
Odp: Witam mam chyba linxuxa. Jestem zielony ten komp jest nowy. Co robi??

Ten 100 razy lepszy program do rysowania to GIMP . A co do linuksa to ci go nie polecam . Kup lub poszukaj se Windows XP Professional .
 

Vimex

User
Joined
Nov 10, 2008
Messages
23
Reaction score
5
Odp: Witam mam chyba linxuxa. Jestem zielony ten komp jest nowy. Co robi??

A wi?c tak m?g? bym wiedzie? czemu nie polecacie linuxa? Tak mam windowsa na p?ytce. O to foto po zainstalowaniu tibi xD Musze stery powrzuca? z p?ytek.




@down
Mo?e co? wi?cej i ja?niej?
Np. takie gry jak:
Cs,
Tibia,
Diablo II,
Assassain's Creed, b?d? dzia?a??
 
Last edited:

The_LoLekK

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
237
Reaction score
41
Odp: Witam mam chyba linxuxa. Jestem zielony ten komp jest nowy. Co robi??

np. je?li jeste? wymagaj?cym graczem lubi?cym grac na gamepadzie to Linuks nie obs?uguje lepszych model?w ,niekt?re programy nie dzia?aj? na Linuksa ,na Windows'ie masz wi?ksz? swobode
 

Vimex

User
Joined
Nov 10, 2008
Messages
23
Reaction score
5
Odp: Witam mam chyba linxuxa. Jestem zielony ten komp jest nowy. Co robi??

Zedytowa?em posta i co? tam napisa?em odpowie kto?? Mam pytanie wk?adam p?yte z sterem i co robi? dalej? S? 2 opcj? ,?e mog? otworzy? folder czy co?? I ,?e mog? skoipwa? z p?yty. Acha i jeszcze ,?e nic nie robi?.
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Witam mam chyba linxuxa. Jestem zielony ten komp jest nowy. Co robi??

Linuks to dno i nie dzia?a na nim praktycznie nic. Jest to system do pracy biurowej lub np. tworzenie grafik, pisanie program?w, ale nie do samej gry.

Pobierz Windows XP Proffesional



Je?li masz lepszego kompa to polecam Windows Vista



I zrezygnuj z tego Linuxa bo nic ci nie p?jdzie i nawet nie pytaj co zrobi? bo nic nie zrobisz ;)
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Witam mam chyba linxuxa. Jestem zielony ten komp jest nowy. Co robi??

A wi?c tak m?g? bym wiedzie? czemu nie polecacie linuxa? Tak mam windowsa na p?ytce. O to foto po zainstalowaniu tibi xD Musze stery powrzuca? z p?ytek.

@down
Mo?e co? wi?cej i ja?niej?
Np. takie gry jak:
Cs,
Tibia,
Diablo II,
Assassain's Creed, b?d? dzia?a??

Co do sterownik?w to powinny pobra? si? z internetu same. Je?eli nie, pobierz ze strony producenta sterowniki dla linuksa (chyba ?e masz takie na p?ycie). Co do gier to raczej dzia?a? nie b?d?, ale mo?esz spr?bowa? poprzez emulator program?w "windowsowskich" - Wine.

I zrezygnuj z tego Linuxa bo nic ci nie p?jdzie i nawet nie pytaj co zrobi? bo nic nie zrobisz ;)

M?wi?c "nic ci nie p?jdzie" masz pewnie na my?li gry. Bo praktycznie ka?dy program pod Windows ma sw?j zamiennik dla systemu Linux. Zazwyczaj taki zamiennik jest darmowy, a oferuje to samo co p?atna wersja pod Windows. Mo?na r?wnie? doda? ?e Linux nie potrzebuje antyvirusa. Praktycznie nie ma pod niego wirus?w. Z nimi jest tak jak z Yeti - niby jest ale nikt nie widzia?.

@down

Program do rysowania to chyba GIMP i jest on r?wnie? dost?pny dla system?w Windows :).
 
Last edited:

Vimex

User
Joined
Nov 10, 2008
Messages
23
Reaction score
5
Odp: Witam mam chyba linxuxa. Jestem zielony ten komp jest nowy. Co robi??

No to viste xD Bo mam naprawd? dobrego kompa xD Tylko szkoda mi kilku rzeczy. Fajne meu na starcie;/ oraz program do rysowania ... Te kamil jak to sci?gn???
 
Last edited:

The_LoLekK

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
237
Reaction score
41
Odp: Witam mam chyba linxuxa. Jestem zielony ten komp jest nowy. Co robi??

Program ?ci?gniesz ze strony np. . I chcia?em dodac jeszcze to (z przyk?adowej ok?adki p?yty np. Empire Earth II):
MINIMALNE WYMAGANIA SYSTEMOWE
System : Windows 98/ME/2000/XP
Widzisz ? Gra nie jest nowa ale i tak Linuks sobie z ni? nie poradzi . To co dopiero z nowymi produkcjami .

P.S. Nie polecam Visty ,bo strasznie zamula
 
Status
Not open for further replies.
Top