What's new

Czy jak sie ma bana to tak sie dzieje ?? Looknijcie

Status
Not open for further replies.

skrall

Advanced User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
169
Reaction score
2
Siemka nudzilo mi sie to zaczelm ponownie grac na RL knightem na Elf Fortress postawilem bocika i tak potem mnie wywalilo potem wbijam i znowu :/ patrze w procesy a tam WinCE3.exe a to niby keylogger ale go odrazu wylaczylem :D.Teraz powiem o co mi biega :D

Chodzi mi o to czy jak sie dostanie bana to niemozna wejsc na konto ?? bo ja nie moge wejsc a jak wpisalem w community swoj nick i pisze banned do :August 8 :D (bedzie nauczka zeby nie bocic wiecej)Tyle ze napiszcie czy tak to jest bo goraco mi sie napoczatku zrobilo jak nie moglem wbic na konto :/ mysallem ze hack a tam mam fajne EQ na tym kinku :D
 

DreamerDream

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
280
Reaction score
20
Odp: Czy jak sie ma bana to tak sie dzieje ?? Looknijcie

Jak masz ban, niemo?esz wej?? na konto.
 

Lipi

User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
14
Reaction score
2
Odp: Czy jak sie ma bana to tak sie dzieje ?? Looknijcie

No ale jak wpisujesz passy to wchodzi Ci na konto i pokazuj? nick postaci,kt?ra ma bana?
Bo jak nie to zresetuj kompa i w tedy zobacz,a jak nie wejd? Ci passy to znaczy,?e hackedek.
 

skrall

Advanced User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
169
Reaction score
2
Odp: Czy jak sie ma bana to tak sie dzieje ?? Looknijcie

to jest tak chce wbic na konto ale na stronie o pisze ze cos tam zle :/ sprouje sciagnac tibie i zobacze jak hacked to nic :/ (napewno nie sciagalem zadnego syfu)
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Czy jak sie ma bana to tak sie dzieje ?? Looknijcie

Jak dostajesz bana to na ca?e konto, a nie na jedn? posta?.

Czyli nie wejdziesz na konto.
 

Imraoth

Active User
Joined
Jun 2, 2009
Messages
94
Reaction score
10
Age
27
Odp: Czy jak sie ma bana to tak sie dzieje ?? Looknijcie

community swoj nick i pisze banned do :August 8

Rozumiem, ?e na oficjalnej stronie tibii, w dziale "Community", nasisn??e? na "Characters", wpisa?e? sw?j nick i pisa?o : "Banned to August 8". Je?li tak by?o to po co ten temat? Nie wiesz co to znaczy banned? Co mieli napisa?, ?eby? zrozumia? (-.-)? Masz nauczk?, botowanie nie pop?aca.

____​

Aha, jeszcze jedno. Niekt?rzy wytkn? mi pewnie mojego posta z dzia?u : "Czy bocisz" (nie pami?tam dok?adnej nazwy). Ja nie napisa?em, ?e nie boce. Napisa?em : "Botowanie nie pop?aca".

Pozdrawiam,
Imraoth
 

skrall

Advanced User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
169
Reaction score
2
Odp: Czy jak sie ma bana to tak sie dzieje ?? Looknijcie

Nie chodzi mi o tego bana przeciez wiem ze go dostalem ale chodzi o to czy wogole jak na strone tibia.com sie zalogowac nie da :/
Chodzi mi o to czy jak sie dostanie bana to niemozna wejsc na konto ?? bo ja nie moge wejsc

Nie wyraznie napisalem ??

Teraz wiem ze bocenie nie poplaca :D
 

Nervana

User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
17
Reaction score
1
Age
40
Odp: Czy jak sie ma bana to tak sie dzieje ?? Looknijcie

po 1. na tibia.com sie zalogujesz normalnie .
a po 2. Naucz si? bocic -.-
 

skrall

Advanced User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
169
Reaction score
2
Odp: Czy jak sie ma bana to tak sie dzieje ?? Looknijcie

Buahahahhahahahahahahhaha punkt 2 normalnie mnie rozbroil :D jak sie mam niby nauczyc bocic boce tylko jak jestem na kompie i widze co sie dzieje co ty niby sie znalazles naauczyciel od bocenia ??

A co do tego to mnie to nie rusza ze mnie hackenli nie jestem jakims dzieciakiem ktory bedzie plakal za kontem :D a teraz ja sie bede mscil i innych hackowal :/ zeby wiedzieli co zrobiono i mi :D pobawie sie noobkami :D

Bocilem tydzien i mialem super eq dobre skille i lvl :D co za problem zaczac odnowa :D:p
 

Voyti

New User
Joined
Aug 1, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Czy jak sie ma bana to tak sie dzieje ?? Looknijcie

jak masz bana to na konto sie nie da wejsc a jak na stronace wpisujesz to chyba pisze konto zbanowane i tyle
 

Rahimek1908

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
103
Reaction score
1
Odp: Czy jak sie ma bana to tak sie dzieje ?? Looknijcie

tak bo jesli masz za zle zavchowanie to zebys nie mogl wystawic jeakiegos obrazajacego komenta srry za ortografie ale na szybko
 

skrall

Advanced User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
169
Reaction score
2
Odp: Czy jak sie ma bana to tak sie dzieje ?? Looknijcie

To z tym mszczeniem bylo zarcikiem :D wie ktos moze jak odzyskac konto bez Recover Keya ?? (zapomnailem gdzie dalem ta kartke musze szukac ) ??

A co do tego wbicai na konto to nie pisze ze ban nawet jak sciagne tibie to pisze ze zle passy :down:
 

neriss

User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
12
Reaction score
1
Odp: Czy jak sie ma bana to tak sie dzieje ?? Looknijcie

Witam, jak masz bana nie mo?na wejsc na konto
 
Status
Not open for further replies.
Top