What's new

[8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

Status
Not open for further replies.

dawiq13

User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Elo all ;].Chcia?em przedstawi? Vertaria Ots 8.31,planowe na pierwsze starty 5-6 miast du?ych!!...mapa od 0 w?asna!!

Opis-

Swoj? przygod? b?dziecie zaczyna? na wyspie tz.Rookgard.Po wbiciu 8lvl b?dziecie mogli wybra? swoje miasto ;],do wyboru trzy miasta:

-Vexoria
-Perosona
-Bakdaria

Mo?liwo?? wykupienia Pacc,Premium item za SMS/Przelew.Du?o niespodzianek dla posiadaczy premium account tj. mo?liwo?? bycia mieszka?cem innych miast,exp na nowych wyspach na kt?rych s? nowe potwory,i du?o wi?cej..

Screeny dam potem bo zabieram si? do mapki..cya ;]

@EDIT-Doda?em nazwy miast pocz?tkowych

@EDIT2-Ludzie,sorry,sorry i jeszcze raz sorry!.Nie to upne?em zamiast screen?w wrzuci?em 'surowy' silnik TFS..Ale link ju? dzia?a..mo?ecie pobiera? screeny!!

@EDIT3-Nie przejmujcie si? kwadratowymi budynkami czy niedoci?gni?ciami w mapie takimi jak brak natury...To s? dopiero zarysy mapy.W kolejnych uptade na pewno to poprawi?
 
Last edited:

Phoenix332

Senior User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
638
Reaction score
44
Age
30
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

Mi to wygl?da bardziej na zapowied? ots'a, a showroom jest do pokazywania screen?w, film?w przedstawiaj?cych twoj? map? ;):p:p
 

Jonisou

Active User
Joined
Oct 28, 2008
Messages
121
Reaction score
15
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

z?y dzia? prosz? o przeniesienie :)
 

Matez360

Advanced User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
310
Reaction score
18
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

Elo all ;].Chcia?em przedstawi? Vertaria Ots 8.31,planowe na pierwsze starty 5-6 miast du?ych!!...mapa od 0 w?asna!!
Opis-
Swoj? przygod? b?dziecie zaczyna? na wyspie tz.Rookgard.Po wbiciu 8lvl b?dziecie mogli wybra? swoje miasto ;],do wyboru trzy miasta:
-Vexoria
-???(nied?ugo podam)
-???(nied?ugo podam)
Mo?liwo?? wykupienia Pacc,Premium item za SMS/Przelew.Du?o niespodzianek dla posiadaczy premium account tj. mo?liwo?? bycia mieszka?cem innych miast,exp na nowych wyspach na kt?rych s? nowe potwory,i du?o wi?cej..
Screeny dam potem bo zabieram si? do mapki..cya ;]

to mi si? podoba ;D lubi? mie? wyb?r ;p
fajnieee... wreszcie b?dzie co? nowego, a tylko Evo i stigma (jak to by?o w 8.1)
to tez extra :) uwielbiam OTS'y z rookiem. mo?e nawet se rookstayera zrobie ;D
tylko tego nie lubi?... SMSy do gry... noo ale cu?, trzeba jako? zarabia? ;p
ale poza tym OTS zapowiada si? suuper. nie mog? si? doczeka? kiedy b?dzie Online ;)
PS. chc? by? pierwszy na OTSie ;D
 

dawiq13

User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

?eby nie by?o ?e z?y dzia? daje screeny..tera wszystko zgodnie z regulaminem ;].

Link:


Sorry za to ?e nie daje ich bezpo?rednio na forum ale du?o czasu zaje?o by mi
upniecie ich wszystkich,lepiej Ots'a robi? xD.

Ocenia? i m?wi? jak si? podoba.

Ps.Prosi? bym kogo? z forum o to ?eby wrzuci? te foty do tego tematu.

------

Matez360 napisa?:
tylko tego nie lubi?... SMSy do gry... noo ale cu?, trzeba jako? zarabia? ;p

Matez360,my nie mamy zamiaru kasy z pacca lub items premium wk?ada? do kieszeni..
Te pieni?dze b?d? na utrzymanie dedyka,domeny,ewentualnie innych rzeczy.Robimy tego
ots 4fun,nie dla zysku!!.Mo?liwe ?e je?eli b?dzie du?o pieni?dzy z premium przeznaczymy to na
drobne w?asne wydatki ;)

------

Surojad napisa?:
Eee... to w ko?cu jak masz jak?? map? czy dopiero zaczynasz robi??


Surojad,mapki mamy ju? dobry kawa? ;)
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

nie gadaj ze to twoja mapa bo to mapa forgotten i napewno nie jest twoja..5-6 miast du?ych!!...mapa od 0 w?asna!!chyba w paincie aha i brak skana..
 
Last edited:

garulec

Advanced User
Joined
Oct 8, 2008
Messages
164
Reaction score
7
Age
28
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

SS'y bardzo cienkie, jestem ciekawy ile lat ma mapper albo jakie ma do?wiadczenie.
mapa 3/10
S?abiutko.
 
Last edited:

dawiq13

User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

Ludzie,sorry,sorry i jeszcze raz sorry!.Nie to upne?em zamiast screen?w wrzuci?em 'surowy' silnik TFS..Ale link ju? dzia?a..mo?ecie pobiera? screeny!!
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

Rookgard masakra wog?le co to jest nie wiem powy?anczaj spawny itd. bo to wygl?da jak jedno wielkie g?wno...za przeproszeniem kwadraty "pole uprawny"zro?la z bagien super. Pozdro dla tych rolnik?w co to uprawiaj?.
Vexoria..natura tak dobrana ze jak bym zalogowa? si? na ots to by mi ze zdziwienia debug wywali?o kwadraty s?abo upi?kszone budynki moze jakie? okna itd.? jaki sens ma to muzeum...
1/10...
 

dawiq13

User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

archimonde: Wiesz co ci powiem? g?wno mnie interesuje twoja opinia :) poniewa?
narzekasz tylko,zr?b tak du?? mapk?,pogadamy :).Co do okien na pewno dorobi? poniewa? robi?em to wszystko sam i poprostu zapomnia?em.Co do spawnu wy?acz? nast?pnym razem,ale to raczej niewielkie szczeg??y..
 

Adams47

User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

ogolnie ots niezbyt rozbudowany 3/10 :)
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

archimonde: Wiesz co ci powiem? g?wno mnie interesuje twoja opinia :) poniewa?
narzekasz tylko,zr?b tak du?? mapk?,pogadamy :).Co do okien na pewno dorobi? poniewa? robi?em to wszystko sam i poprostu zapomnia?em.Co do spawnu wy?acz? nast?pnym razem,ale to raczej niewielkie szczeg??y..

gdybym chcia? bym zrobi? a umieszczaj?c tu prace powinine? by? otawrty na krytyke przykro mi ze bierzesz si? za ots a nawet pewnie nigdy wcze?niej nie robi??? mapy.Widzia?e? kiedy? na oczy Simone map edytor?czy tylko RME?
 

dawiq13

User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

OMG archimonde dawaj r?b mapk? pogadamy..A co do mapedytora robi? na SimOne ;],ta mapka jest w 100% przez simOne robiona
 

Phoenix332

Senior User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
638
Reaction score
44
Age
30
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

Skoro ty wywy?szasz si?, ?e jeste? lepszym mapperem to wyzwij go na pojedynek, a nie si? k??cisz ;]

#
co do tematu to on nie ma sensu 0 screen;]
 

dawiq13

User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

ja nic nie powiedzia?em ?e jestem lepszym mapperem ;] raczej za mappera si? nie uwa?am mapki robi? jak mi si? nudzi;p.A i screeeny s? :)
 

Merine

Advanced User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
175
Reaction score
4
Odp: [8.31]VertaRia ots-w?asna mapa

OMG! Rook... Badziewie. a w tym mie?cie podoba mnie si? tylko widok z g?ry ten og?lny (mini map)


-O^0- WOW a to co:

Zabraniamy sobie z?odziejstwa 'image' i wstawianie na innych forum z podpisem "O to moja mapa" itp..
(po to zdj?cia maja tz.plomb?)

Mapa w 100% zrobiona przez Team kt?ry robi OTS :)

Sorry ?e nie wrzuci?em bezpo?rednio na forum ale nie mam na to czasu.

Ps.Prosi? bym jakiego? ziomka z forum kt?ry wrzuci? by je bezpo?rednio na forum tibia.net.pl
w temacie kt?rym pobrali?cie zdj?cia,THX :p(dam pom?g?)




Vexaria Ots 2008r.

Takich ss' ?w to ja bym nawet nie wstawia? bo nie chce sobie wstydu robi?! Fatalnie... Ale najwa?niejsze s? ch?ci 1.99999/10 w?a?nie za nie
 
Status
Not open for further replies.
Top