Strona 298 z 298 PierwszyPierwszy ... 198248288293294295296297298
Poka wyniki od 4,456 do 4,466 z 4466
Wtek: Gdzie expi? Jakie skille / profesja / wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi
    Obywatel Awatar Zero Skate
    Doczy
    13 Nov 2011
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 7
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Domylnie Odp: Gdzie expi? Jakie skille / profesja / wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Jaki wiat wybra do gry ?

stary lub nowo powstay wiat ( bez rnicy ) , typ - pvp, niemiecki server, preferuje polakw, duo ludzi online, brak dominando gildii (wane)
    Vivere militare est
    Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem

Przybysz
    Doczy
    11 Feb 2012
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 0
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Domylnie Odp: Gdzie expi?

Siema. Mam pytanie. Czym lepiej gra? Ek czy RP? Na start mam troch kasy i od razu pacc. Knight teraz jak expi w team dostaje bonus a Paladin expi najczciej sam. Co polecacie bardziej wybra i dlaczego? ;)

Zasuony Awatar Sassin
    Doczy
    13 Jun 2009
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 705
    Podzikowa(a)
    4
    Podzikowa 4 w 2 postach

Domylnie Odp: Gdzie expi? Jakie skille / profesja / wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

siema! dokaraskalem sie az na tineta, po zdrowej trzy-letniej przerwie, z porazajaco przewidywalnym pytaniem. jako, iz niewiele w swojej tipijskiej karierze gralem rp, a zebralo mi sie na sentymenty, to prosze wspomozcie wspomcie mnie, odpowiedzia na pytanie - o wszechwiedzacy paladynowie, gdzie expic?

poziom przyznam, ze mam - 110, eq tez nie brakuje, w sklad wchodza softy. pieniedzy na nastepne 20mln expa nie braknie, chocbym loota nie zbieral. skille marne, grunt, ze sa - 106/90/21. swiat nieistotny, a bo z racji czlonkostwa w gildii, ktora rzadzi serwerem mam umowna nietykalnosc. i oczywiscie jako, ze stac mnie na bieganie po wyspach dla zarobionych posiadam status premium account.

reasumujac: mnie interesuje gdzie expic nastepne 40ci lvli, high/medium waste. target to 150lvl maksymalnie szybko.

pozdrawiam,
    weteran sassin.

Czeladnik Awatar Toxicus
    Doczy
    15 Jan 2009
    Reputacja:
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Poziom: 53 lvl
    Profesja: Elite Knight
    Skille (bro&tarcza/poziom magiczny): 89/83
    Ekwipunek: Crusader Helmet, Golden Armor, Zaoan Legs, Mastermind Shield, Boots of Haste, Relic Sword
    Pienidze, ktre moesz powici na exp: 100cc
    Typ konta: PACC
    Rodzaj serwera*: Open PvP
    Inne*: Dobry exp na rednim waste
    Pozdrawiam, Toxicus.

Dolej wdy Awatar #SWAG
    Doczy
    03 Aug 2009
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1172
    Podzikowa(a)
    264
    Podzikowa 188 w 166 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Toxicus Zobacz post
    Poziom: 53 lvl
    Profesja: Elite Knight
    Skille (bro&tarcza/poziom magiczny): 89/83
    Ekwipunek: Crusader Helmet, Golden Armor, Zaoan Legs, Mastermind Shield, Boots of Haste, Relic Sword
    Pienidze, ktre moesz powici na exp: 100cc
    Inne*: Dobry exp na rednim waste
    Corymy Port Hope, Zombie Yala, Quara Scouty Liberty Bay, Crystal Spidery Nibelor (tu nawet z profitem) ciko knightem PG robi, chyba e TH nowe hero cave edron moesz pj jak jaki team masz

---------- Tre dodana o 11:01 ----------

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Sassin Zobacz post
    siema! dokaraskalem sie az na tineta, po zdrowej trzy-letniej przerwie, z porazajaco przewidywalnym pytaniem. jako, iz niewiele w swojej tipijskiej karierze gralem rp, a zebralo mi sie na sentymenty, to prosze wspomozcie wspomcie mnie, odpowiedzia na pytanie - o wszechwiedzacy paladynowie, gdzie expic?

poziom przyznam, ze mam - 110, eq tez nie brakuje, w sklad wchodza softy. pieniedzy na nastepne 20mln expa nie braknie, chocbym loota nie zbieral. skille marne, grunt, ze sa - 106/90/21. swiat nieistotny, a bo z racji czlonkostwa w gildii, ktora rzadzi serwerem mam umowna nietykalnosc. i oczywiscie jako, ze stac mnie na bieganie po wyspach dla zarobionych posiadam status premium account.

reasumujac: mnie interesuje gdzie expic nastepne 40ci lvli, high/medium waste. target to 150lvl maksymalnie szybko.

pozdrawiam,
    weteran sassin.
    DLe Fenrock, Werebeary Grimvale, Hyderki Forbidden Lands, Corruption Hole
    iBot, XenoBot, Redbot PRO crack, oraz wiele dobrych skryptw tutaj :

Przybysz
    Doczy
    20 Apr 2009
    Reputacja:
    Podzikowa(a)
    1
    Podzikowa 0 w 0 postach

Poziom: 69 lvl
    Profesja: Sorc
    Skille (bro&tarcza/poziom magiczny): 53
    Ekwipunek: plate set
    Pienidze, ktre moesz powici na exp: 10k
    Inne*: wracam do tibii po dlugiej przerwie, widze, ze wiele sie zmienilo, takze brak jakichkolwiek wiekszych umiejetnosci gry obecnie, jaki exp polecacie, zebym nie padl jak noob, a przy okazji, zebym troche lvla wbil i zarobil pare gpkow ? :)

Okres prbny Awatar Kuzyn
    Doczy
    01 May 2013
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 995
    Podzikowa(a)
    150
    Podzikowa 188 w 135 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Stepien Zobacz post
    Poziom: 69 lvl
    Profesja: Sorc
    Skille (bro&tarcza/poziom magiczny): 53
    Inne*: wracam do tibii po dlugiej przerwie, widze, ze wiele sie zmienilo, takze brak jakichkolwiek wiekszych umiejetnosci gry obecnie, jaki exp polecacie, zebym nie padl jak noob, a przy okazji, zebym troche lvla wbil i zarobil pare gpkow ? :)
    Skoro masz pacca to przede wszystkim trenuj magic lvl offline. Przydaby Ci si te lepszy ekwipunek, robie blue legs quest? Albo w ogle jakie questy? Jak nie to warto robi te na kase typu Nomads Land Quest, Arito's Task Quest (przy okazji Steal From Thieves Quest na jedzenie), The Desert Dungeon Quest, To Appease the Mighty Quest, Mad Mage Room Quest (czapka maga), Black Knight Quest i inne tego typu gdzie zdobdziesz jakie pienidze i przedmioty do sprzedania by zarobi na lepszy ekwipunek (blue robe, blue legs, bohy, demon/vampire shield). Myl, e to najpierw zanim zaczniesz sobie normalnie expi. Jak zaley ci na kasie to Horestis Tomb (musi by aktywna kltwa eby byy lepsze potwory), popatrz tylko co za przeciwnicy tam s, teoretycznie mgby zej na sam d tylko ten ekwipunek... a jak wolisz na expa to myl, e na razie dragony eby nie szale a tak mocno. Jeszcze co do tombu, lootu nie ma tam ciekawego, gwnie chodzi o ilo gpkw jaka tam spada, jak bdziesz mia szczcie to z Sandstone Scorpion leci Fist on a Stick do oswajania wielbldw, mona sprzeda (na Refugii za 399 999gp jest oferta, kupno za 200-300k).

Przybysz
    Doczy
    20 Apr 2009
    Reputacja:
    Podzikowa(a)
    1
    Podzikowa 0 w 0 postach

Poziom: 29
    Profesja: Pall
    Skille (bro&tarcza/poziom magiczny): 65/52/6
    Inne*: tak wiem wiem, kijowe skille, skilluje caly czas offline ale chce tez troche lvla powbijac, co polecacie ?

Rzemielnik Awatar Debestia
    Doczy
    18 Dec 2016
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 85
    Podzikowa(a)
    23
    Podzikowa 7 w 7 postach

Cytat:
    Poziom: 29
    Skille (bro&tarcza/poziom magiczny): 65/52/6
    Inne*: tak wiem wiem, kijowe skille, skilluje caly czas offline ale chce tez troche lvla powbijac, co polecacie ?
    Tomb na Edron na cmentarzu jest zejcie.
    Mistrock Cyklopy.
    Laguna wie lub Meriana resp gargurcle/sky golemy na prawo od statku w parku.

Przybysz
    Doczy
    20 Apr 2009
    Reputacja:
    Podzikowa(a)
    1
    Podzikowa 0 w 0 postach

Poziom: 40
    Skille (bro&tarcza/poziom magiczny): 71/59/9
    Ekwipunek: steel helmet, belted cape, dragon shield,ranger legs,
    Inne*: Panowie, polecicie jakis exp na yalahar ? nie ukrywam jest to moj pierwszy pacc w zyciu, chcialbym troche zarobic na yala na lepsze eq, ale nie wiem gdzie dam sobie rade :)

Rzemielnik Awatar Debestia
    Doczy
    18 Dec 2016
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 85
    Podzikowa(a)
    23
    Podzikowa 7 w 7 postach

Cytat:
    Poziom: 40
    Skille (bro&tarcza/poziom magiczny): 71/59/9
    Ekwipunek: steel helmet, belted cape, dragon shield,ranger legs,
    Inne*: Panowie, polecicie jakis exp na yalahar ? nie ukrywam jest to moj pierwszy pacc w zyciu, chcialbym troche zarobic na yala na lepsze eq, ale nie wiem gdzie dam sobie rade :)
    Jest taki przycisk jak "Podzikuj". Nawet nie wiem czy przeczytae post wyej :/

Dragony na Yala zejcie na elfach. Lewo od depo na schody, potem d prawo.
    Nargor Piraty te spoko.

12. Za ten post podzikowa:  

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Podobne wtki

1. Szybkie Menu + SB
    Przez Kahras w dziale Bdy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-04-12, 18:04
  2. Pomoc z tibi- szybkie odpowiedzi.
    Przez yeezu w dziale Kosz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-01-10, 18:01
  3. Pacc - jakie questy wykona? gdzie expi ?
    Przez Klyvith w dziale Pomoc z Tibi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-01-10, 12:01

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •