Strona 298 z 298 PierwszyPierwszy ... 198248288293294295296297298
Poka wyniki od 4,456 do 4,460 z 4460
Wtek: Gdzie expi? Jakie skille / profesja / wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi
    Obywatel Awatar Zero Skate
    Doczy
    13 Nov 2011
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 7
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Domylnie Odp: Gdzie expi? Jakie skille / profesja / wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Jaki wiat wybra do gry ?

stary lub nowo powstay wiat ( bez rnicy ) , typ - pvp, niemiecki server, preferuje polakw, duo ludzi online, brak dominando gildii (wane)
    Vivere militare est
    Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem

Przybysz
    Doczy
    11 Feb 2012
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 0
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Domylnie Odp: Gdzie expi?

Siema. Mam pytanie. Czym lepiej gra? Ek czy RP? Na start mam troch kasy i od razu pacc. Knight teraz jak expi w team dostaje bonus a Paladin expi najczciej sam. Co polecacie bardziej wybra i dlaczego? ;)

Zasuony Awatar Sassin
    Doczy
    13 Jun 2009
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 705
    Podzikowa(a)
    4
    Podzikowa 4 w 2 postach

Domylnie Odp: Gdzie expi? Jakie skille / profesja / wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

siema! dokaraskalem sie az na tineta, po zdrowej trzy-letniej przerwie, z porazajaco przewidywalnym pytaniem. jako, iz niewiele w swojej tipijskiej karierze gralem rp, a zebralo mi sie na sentymenty, to prosze wspomozcie wspomcie mnie, odpowiedzia na pytanie - o wszechwiedzacy paladynowie, gdzie expic?

poziom przyznam, ze mam - 110, eq tez nie brakuje, w sklad wchodza softy. pieniedzy na nastepne 20mln expa nie braknie, chocbym loota nie zbieral. skille marne, grunt, ze sa - 106/90/21. swiat nieistotny, a bo z racji czlonkostwa w gildii, ktora rzadzi serwerem mam umowna nietykalnosc. i oczywiscie jako, ze stac mnie na bieganie po wyspach dla zarobionych posiadam status premium account.

reasumujac: mnie interesuje gdzie expic nastepne 40ci lvli, high/medium waste. target to 150lvl maksymalnie szybko.

pozdrawiam,
    weteran sassin.

Czeladnik Awatar Toxicus
    Doczy
    15 Jan 2009
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 0
    Podzikowa(a)
    0
    Podzikowa 0 w 0 postach

Poziom: 53 lvl
    Profesja: Elite Knight
    Skille (bro&tarcza/poziom magiczny): 89/83
    Ekwipunek: Crusader Helmet, Golden Armor, Zaoan Legs, Mastermind Shield, Boots of Haste, Relic Sword
    Pienidze, ktre moesz powici na exp: 100cc
    Typ konta: PACC
    Rodzaj serwera*: Open PvP
    Inne*: Dobry exp na rednim waste
    Pozdrawiam, Toxicus.

Dolej wdy Awatar #SWAG
    Doczy
    03 Aug 2009
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1172
    Podzikowa(a)
    264
    Podzikowa 188 w 166 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Toxicus Zobacz post
    Poziom: 53 lvl
    Profesja: Elite Knight
    Skille (bro&tarcza/poziom magiczny): 89/83
    Ekwipunek: Crusader Helmet, Golden Armor, Zaoan Legs, Mastermind Shield, Boots of Haste, Relic Sword
    Pienidze, ktre moesz powici na exp: 100cc
    Typ konta: PACC
    Rodzaj serwera*: Open PvP
    Inne*: Dobry exp na rednim waste
    Corymy Port Hope, Zombie Yala, Quara Scouty Liberty Bay, Crystal Spidery Nibelor (tu nawet z profitem) ciko knightem PG robi, chyba e TH nowe hero cave edron moesz pj jak jaki team masz

---------- Tre dodana o 11:01 ----------

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Sassin Zobacz post
    siema! dokaraskalem sie az na tineta, po zdrowej trzy-letniej przerwie, z porazajaco przewidywalnym pytaniem. jako, iz niewiele w swojej tipijskiej karierze gralem rp, a zebralo mi sie na sentymenty, to prosze wspomozcie wspomcie mnie, odpowiedzia na pytanie - o wszechwiedzacy paladynowie, gdzie expic?

poziom przyznam, ze mam - 110, eq tez nie brakuje, w sklad wchodza softy. pieniedzy na nastepne 20mln expa nie braknie, chocbym loota nie zbieral. skille marne, grunt, ze sa - 106/90/21. swiat nieistotny, a bo z racji czlonkostwa w gildii, ktora rzadzi serwerem mam umowna nietykalnosc. i oczywiscie jako, ze stac mnie na bieganie po wyspach dla zarobionych posiadam status premium account.

reasumujac: mnie interesuje gdzie expic nastepne 40ci lvli, high/medium waste. target to 150lvl maksymalnie szybko.

pozdrawiam,
    weteran sassin.
    DLe Fenrock, Werebeary Grimvale, Hyderki Forbidden Lands, Corruption Hole
    iBot, XenoBot, Redbot PRO crack, oraz wiele dobrych skryptw tutaj :

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Podobne wtki

1. Szybkie Menu + SB
    Przez Kahras w dziale Bdy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-04-12, 18:04
  2. Pomoc z tibi- szybkie odpowiedzi.
    Przez yeezu w dziale Kosz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-01-10, 18:01
  3. Pacc - jakie questy wykona? gdzie expi ?
    Przez Klyvith w dziale Pomoc z Tibi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-01-10, 12:01

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •