Strona 298 z 298 PierwszyPierwszy ... 198248288293294295296297298
Pokaż wyniki od 4,456 do 4,469 z 4469
Wątek: Gdzie expić? Jakie skille / profesja / świat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi
    Obywatel Awatar Zero Skate
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 7
    Podziękował(a)
    0
    Podziękowań 0 w 0 postach

Domyślnie Odp: Gdzie expić? Jakie skille / profesja / świat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Jaki świat wybrać do gry ?

stary lub nowo powstały świat ( bez różnicy ) , typ - pvp, niemiecki server, preferuje polaków, dużo ludzi online, brak dominando gildii (ważne)
    Vivere militare est
    Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem

Przybysz
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 0
    Podziękował(a)
    0

Domyślnie Odp: Gdzie expić?

Siema. Mam pytanie. Czym lepiej grać? Ek czy RP? Na start mam trochę kasy i od razu pacc. Knight teraz jak expi w team dostaje bonus a Paladin expi najczęściej sam. Co polecacie bardziej wybrać i dlaczego? ;)

Zasłużony Awatar Sassin
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 727
    Podziękował(a)
    5
    Podziękowań 4 w 2 postach

Domyślnie Odp: Gdzie expić? Jakie skille / profesja / świat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

siema! dokaraskalem sie az na tineta, po zdrowej trzy-letniej przerwie, z porazajaco przewidywalnym pytaniem. jako, iz niewiele w swojej tipijskiej karierze gralem rp, a zebralo mi sie na sentymenty, to prosze wspomozcie wspomóżcie mnie, odpowiedzia na pytanie - o wszechwiedzacy paladynowie, gdzie expic?

poziom przyznam, ze mam - 110, eq tez nie brakuje, w sklad wchodza softy. pieniedzy na nastepne 20mln expa nie braknie, chocbym loota nie zbieral. skille marne, grunt, ze sa - 106/90/21. swiat nieistotny, a bo z racji czlonkostwa w gildii, ktora rzadzi serwerem mam umowna nietykalnosc. i oczywiscie jako, ze stac mnie na bieganie po wyspach dla zarobionych posiadam status premium account.

reasumujac: mnie interesuje gdzie expic nastepne 40ci lvli, high/medium waste. target to 150lvl maksymalnie szybko.

pozdrawiam,
    weteran sassin.

Czeladnik Awatar Toxicus
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

Poziom: 53 lvl
    Profesja: Elite Knight
    Skille (broń&tarcza/poziom magiczny): 89/83
    Ekwipunek: Crusader Helmet, Golden Armor, Zaoan Legs, Mastermind Shield, Boots of Haste, Relic Sword
    Pieniądze, które możesz poświęcić na exp: 100cc
    Typ konta: PACC
    Rodzaj serwera*: Open PvP
    Inne*: Dobry exp na średnim waste
    Pozdrawiam, Toxicus.

Dolej wódy Awatar #SWAG
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1193
    Podziękował(a)
    264
    Podziękowań 188 w 166 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Toxicus Zobacz post
    Poziom: 53 lvl
    Profesja: Elite Knight
    Skille (broń&tarcza/poziom magiczny): 89/83
    Ekwipunek: Crusader Helmet, Golden Armor, Zaoan Legs, Mastermind Shield, Boots of Haste, Relic Sword
    Pieniądze, które możesz poświęcić na exp: 100cc
    Inne*: Dobry exp na średnim waste
    Corymy Port Hope, Zombie Yala, Quara Scouty Liberty Bay, Crystal Spidery Nibelor (tu nawet z profitem) ciężko knightem PG robić, chyba że TH nowe hero cave edron możesz pójść jak jakiś team masz

---------- Treść dodana o 11:01 ----------

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Sassin Zobacz post
    siema! dokaraskalem sie az na tineta, po zdrowej trzy-letniej przerwie, z porazajaco przewidywalnym pytaniem. jako, iz niewiele w swojej tipijskiej karierze gralem rp, a zebralo mi sie na sentymenty, to prosze wspomozcie wspomóżcie mnie, odpowiedzia na pytanie - o wszechwiedzacy paladynowie, gdzie expic?

poziom przyznam, ze mam - 110, eq tez nie brakuje, w sklad wchodza softy. pieniedzy na nastepne 20mln expa nie braknie, chocbym loota nie zbieral. skille marne, grunt, ze sa - 106/90/21. swiat nieistotny, a bo z racji czlonkostwa w gildii, ktora rzadzi serwerem mam umowna nietykalnosc. i oczywiscie jako, ze stac mnie na bieganie po wyspach dla zarobionych posiadam status premium account.

reasumujac: mnie interesuje gdzie expic nastepne 40ci lvli, high/medium waste. target to 150lvl maksymalnie szybko.

pozdrawiam,
    weteran sassin.
    DLe Fenrock, Werebeary Grimvale, Hyderki Forbidden Lands, Corruption Hole
    iBot, XenoBot, Redbot PRO crack, oraz wiele dobrych skryptów tutaj :

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    1

Poziom: 69 lvl
    Profesja: Sorc
    Skille (broń&tarcza/poziom magiczny): 53
    Ekwipunek: plate set
    Pieniądze, które możesz poświęcić na exp: 10k
    Inne*: wracam do tibii po dlugiej przerwie, widze, ze wiele sie zmienilo, takze brak jakichkolwiek wiekszych umiejetnosci gry obecnie, jaki exp polecacie, zebym nie padl jak noob, a przy okazji, zebym troche lvla wbil i zarobil pare gpkow ? :)

Moderator Awatar Kuzyn
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 995
    Podziękował(a)
    157
    Podziękowań 194 w 139 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Stepien Zobacz post
    Poziom: 69 lvl
    Profesja: Sorc
    Skille (broń&tarcza/poziom magiczny): 53
    Inne*: wracam do tibii po dlugiej przerwie, widze, ze wiele sie zmienilo, takze brak jakichkolwiek wiekszych umiejetnosci gry obecnie, jaki exp polecacie, zebym nie padl jak noob, a przy okazji, zebym troche lvla wbil i zarobil pare gpkow ? :)
    Skoro masz pacca to przede wszystkim trenuj magic lvl offline. Przydałby Ci się też lepszy ekwipunek, robiłeś blue legs quest? Albo w ogóle jakieś questy? Jak nie to warto robić te na kase typu Nomads Land Quest, Arito's Task Quest (przy okazji Steal From Thieves Quest na jedzenie), The Desert Dungeon Quest, To Appease the Mighty Quest, Mad Mage Room Quest (czapka maga), Black Knight Quest i inne tego typu gdzie zdobędziesz jakieś pieniądze i przedmioty do sprzedania by zarobić na lepszy ekwipunek (blue robe, blue legs, bohy, demon/vampire shield). Myślę, że to najpierw zanim zaczniesz sobie normalnie expić. Jak zależy ci na kasie to Horestis Tomb (musi być aktywna klątwa żeby były lepsze potwory), popatrz tylko co za przeciwnicy tam są, teoretycznie mógłbyś zejść na sam dół tylko ten ekwipunek... a jak wolisz na expa to myślę, że na razie dragony żeby nie szaleć aż tak mocno. Jeszcze co do tombu, lootu nie ma tam ciekawego, głównie chodzi o ilość gpków jaka tam spada, jak będziesz miał szczęście to z Sandstone Scorpion leci Fist on a Stick do oswajania wielblądów, można sprzedać (na Refugii za 399 999gp jest oferta, kupno za 200-300k).

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    1

Poziom: 29
    Profesja: Pall
    Skille (broń&tarcza/poziom magiczny): 65/52/6
    Inne*: tak wiem wiem, kijowe skille, skilluje caly czas offline ale chce tez troche lvla powbijac, co polecacie ?

Rzemieślnik Awatar Debestia
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 85
    Podziękował(a)
    25
    Podziękowań 9 w 9 postach

Cytat:
    Poziom: 29
    Skille (broń&tarcza/poziom magiczny): 65/52/6
    Inne*: tak wiem wiem, kijowe skille, skilluje caly czas offline ale chce tez troche lvla powbijac, co polecacie ?
    Tomb na Edron na cmentarzu jest zejście.
    Mistrock Cyklopy.
    Laguna żółwie lub Meriana resp gargurcle/sky golemy na prawo od statku w parku.

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    1

Poziom: 40
    Skille (broń&tarcza/poziom magiczny): 71/59/9
    Ekwipunek: steel helmet, belted cape, dragon shield,ranger legs,
    Inne*: Panowie, polecicie jakis exp na yalahar ? nie ukrywam jest to moj pierwszy pacc w zyciu, chcialbym troche zarobic na yala na lepsze eq, ale nie wiem gdzie dam sobie rade :)

Rzemieślnik Awatar Debestia
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 85
    Podziękował(a)
    25
    Podziękowań 9 w 9 postach

Cytat:
    Poziom: 40
    Skille (broń&tarcza/poziom magiczny): 71/59/9
    Ekwipunek: steel helmet, belted cape, dragon shield,ranger legs,
    Inne*: Panowie, polecicie jakis exp na yalahar ? nie ukrywam jest to moj pierwszy pacc w zyciu, chcialbym troche zarobic na yala na lepsze eq, ale nie wiem gdzie dam sobie rade :)
    Jest taki przycisk jak "Podziękuj". Nawet nie wiem czy przeczytałeś post wyżej :/

Dragony na Yala zejście na elfach. Lewo od depo na schody, potem dół prawo.
    Nargor Piraty też spoko.

12. Za ten post podziękował:  

Zasłużony Awatar Sassin
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    5

siema, to znowu ja. jako iz poi dle juz nie nadazaja sie respic za moim bieganiem, postanowilem usmiechnac sie o wiaderko propozycji.
    165 rp, skille: 111/94/24, eq: elite draken helmet, depth lorica, yalahari leg piece, boh/soft/fwb, thorn spitter/umbral bow; pacc
    znowu szukam waste expa. kasy nie braknie, chodzi mi o to zeby jak najszybciej dobic 200.

#edit
    a tu ss na zachete
    Ostatnio edytowane przez Sassin ; 16-03-17 o 16:03

Sekretarz Awatar Bubin
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 650
    Podziękował(a)
    11
    Podziękowań 8 w 6 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Sassin Zobacz post
    siema, to znowu ja. jako iz poi dle juz nie nadazaja sie respic za moim bieganiem, postanowilem usmiechnac sie o wiaderko propozycji.
    165 rp, skille: 111/94/24, eq: elite draken helmet, depth lorica, yalahari leg piece, boh/soft/fwb, thorn spitter/umbral bow; pacc
    znowu szukam waste expa. kasy nie braknie, chodzi mi o to zeby jak najszybciej dobic 200.
    lizard choseny z exevo mas san na waste, ghastly dragony, nightmary, ew. znajdz eda i na kopalnie svar. elder wyrmy, w teamie na roshamuul.

Zapraszam na moją stronę Mefix Art & Graphics

Zasłużony Awatar Sassin
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    5

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Bubin Zobacz post
    lizard choseny z exevo mas san na waste, ghastly dragony, nightmary, ew. znajdz eda i na kopalnie svar. elder wyrmy, w teamie na roshamuul.
    ciekawe pomysły, ale prócz chosenow nie opłaca się k/h wg. rzecz czemu lamie na poi dlach... przy solidnym respie wyciągam blisko 500k/h na czysto.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)