What's new

Na Halloween - byli?cie?

Status
Not open for further replies.

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
W tym temacie prosz? o opisanie swoich prze?y? w dzisiejszym Halloweenie ;)
Ja z kumplem uzbierali?my 50 z? (na p??) oraz p?? torby s?odyczy.
Dodam, ?e pewien cz?owiek nie da? cuks?w oraz kaza? nam wypierd*la? to wysypali?my mu m?k? na wycieraczk? i musieli?my si? chowa? po lasach ;)
Je?eli chodzi?e? na halloween prosz? podziel si? prze?yciami ;)
PS: Ka?dy post nie na temat b?dzie raportowany.
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Halloween - by?e??

Odp: Halloween - by?e??

Nie by?em. Brak czasu, brak ch?ci, ale przede wszystkim pogarda dla zwyczaj?w, kt?re usi?ujemy kopiowa? z zachodu. Bez przesady, ale jak tak dalej p?jdzie to b?dziemy zbiera? si? z okazji ?wi?ta dzi?kczynienia i wpieprza? z rodzin? pieczonego indyka. Ja prawdopodobnie widz?c na swoim progu stado poprzebieranych pajac?w wydzieraj?cych jap? podczas, gdy chc? sobie w spokoju pos?ucha? muzyki, nie by?bym zbyt mi?y dla nich. Na szcz??cie i mnie i moich potencjalnych "go?ci" omin??a w?tpliwa przyjemno?? spotkania si? ; >
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Halloween - by?e??

Odp: Halloween - by?e??

Ja r?wnie? osobi?cie nie by?em. Wola?em i?? ze znajomymi na piwo, ale przyznam si?, ?e mask? ze sob? mia?em i jak sz?y jakie? dzieci to naturalnie w ?wiecie je straszy?em. Fajnie by?o popatrze? jak uciekaj?. Pozatym nie przepadam za Halloween. Obchodz? polskie ?wi?ta a nie z zachodu czy tam z wschodu :)
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Halloween - by?e??

Odp: Halloween - by?e??

Niestety nie by?em. U nas w mie?cie si? tak nie bawi?. Raczej chodzi si? do klub?w w przebraniu i tam sp?dza noc przy muzyce i alkoholu. W tym roku jednak?e nie mia?em ch?ci w jakie? przebieranki wi?c wiecz?r sp?dzi?em w domu. Za rok pomy?limy :)
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Halloween - by?e??

Odp: Halloween - by?e??

Nie by?em, nie chcia?o mi si? i uwa?a?em to za bezsensowny pomys?.
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Halloween - by?e??

Odp: Halloween - by?e??

Nie by?em, gdy? wyros?em ju? z tego i nie czu?em potrzeby wybierania si? na miasto i ?ulenia o cukierki.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Halloween - by?e??

Odp: Halloween - by?e??

Ja nie chodzi?am po domach, ale jak kto? wpad?, to dawa?am mu zozole z zesz?ego roku.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Halloween - by?e??

Odp: Halloween - by?e??

Nie by?em, bo nie mia?em czasu.
My?l?, ?e nawet jak bym go mia?, to raczej bym nie chodzi? po domach i ?uli? o cukierki, wydaje mi si?, ?e jestem troszk? za stary na takie rzeczy.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Halloween - by?e??

Odp: Halloween - by?e??

Ja nie chodzi?am po domach, ale jak kto? wpad?, to dawa?am mu zozole z zesz?ego roku.
O kurwa, hahaha - smacznego.

Jedyne co robi?em to wychodz?c z domu nios?em ze sob? ?wieczk? kt?ra w sumie mi zgas?a po paru sekundach i ca?kowicie zrezygnowa?em z jakiegokolwiek straszenia ludzi i wybra?em bardziej radykalny spos?b rozrywki - wyj?cie ze znajomymi do parku w celu wypicia napoj?w, prosta sprawa. A w parku nie zabrak?o nam pajac?w kt?rzy chodzili w prze?cierad?ach i byli ju? troszk? najebani.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Halloween - by?e??

Odp: Halloween - by?e??

Sp?dzi?em Halloween z Radiem Party ; )
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
29
Odp: Halloween - by?e??

Odp: Halloween - by?e??

U nas nie ma zwyczaju latania z torbami na cukierki. Lepszy spos?b sp?dzenia czasu w Halloween, to ten co poda? Kamil - klub, dobra muzyka i fajna zabawa.
Btw. te "trick or treat" strasznie kojarzy mi si? z ameryka?skimi dzieciakami wo?aj?cymi co sekund? "cool"; "fuck"; "shit" lub z innymi geniuszami zza oceanu.

Tego roku Halloween sp?dzi?em w domu, nie mieli?my z kumplami ?adnego pomys?u, ani hajsu aby cokolwiek zorganizowa?. Mam jednak nadziej?, ?e za rok sytuacja b?dzie odwrotna i b?dzie ostry odpa?. :)

Cze.
 

Pafik

Active User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
57
Reaction score
0
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Haloween to chyba poga?skie ?wi?to...Wi?kszo?? ludzi wraz ze mn? nie marnuje na to czasu...
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Boshe wydoro?lej po co chodzi? na halloween jak jest tibia :D? nie no tak na serio jak by?em oko?o 4 lata temu to uzbiera?em 1 z? i jako? z 2 kieszenie cukierk?w i torb? tych ma?ych cukierk?w. W tych czasach coraz mniej os?b przebiera si? na te ?wi?to po to by dosta? cukierk?w, teraz wa?ne jest tylko ?eby od babci dosta? z dwie dyszki :p
Dodam, ?e pewien cz?owiek nie da? cuks?w oraz kaza? nam wypierd*la? to wysypali?my mu m?k? na wycieraczk? i musieli?my si? chowa? po lasach
Pedofil jaki???!!1 iks de
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Za stary ju? jestem na takie badziewie.
 

FckYeah

Active User
Joined
Jun 21, 2010
Messages
52
Reaction score
14
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Ja chodzi?em, trzy lata temu... Mieszkam w Norweigii i tam to zwyczaj.
Cukierk?w troch? mia?em ale i tak zjad?em w jeden dzie? ;]
W tym roku moja siostra chodzi?a i jej troche zajeba?em cuks?w :p
Btw. Ja si? chowa?em w schowku na narz?dzia przed drzwiami do domu i mia?em maske i wyskakiwa?em, polewka na maxa ;] A potem mi si? znudzi?o i wysz?em z kolegami.
Pozdro.
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Porwa?em si? upojnej grze w csa i rozmowie z Virteliem na vencie. Haloween sp?dzi?em w cieplutkim i przytulnym domu. W mojej okolicy w og?le nie s? w og?le podtrzymywane tradycje zwi?zane z tym?e yy... ?wi?tem. Poza tym niezbyt dobrze si? czu?em, mia?em lekk? gor?czk? i bola?o mnie gard?o. Z reszt?, chyba za stary jestem na zbieranie cukierk?w ?a??c od domu, do domu.
 

Meksykan

Advanced User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
243
Reaction score
11
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Ha. Ja z kumplami pozbierali?my 115 z?. Oraz 2 , 5 kosza cukierk?w. To by?o 4h godziny chodzenia.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Jezu, to gdzie Ty mieszkasz, ?e trafi?e? na takich hojnych ludzi? ;o


@warn
Haha. xd Widz?, ?e dyskusja i ciekawo?? wzgl?dem wypowiedzi innych u?ytkownik?w (zwi?zana z tematem!) jest na obecnym tnet zakazana. xd Wiwat pr?bni modzi pod presj?! \o/
Beo, pami?taj te?, ?e nie jeste? nietykalna. To jest temat o tym czy kto? by? na Hallo czy nie, a nie o tym gdzie znalaz? hojnych ludzi. //Xaviz
Zainteresowanie jest wzbronione, ju? to zrozumia?am, miszczu. Od dzi? b?d? produkowa? same suchary jak Infobot.

btw, Xarid, opcja raportowania post?w jest nieco bardziej na prawo. Mimo wszystko dzi?ks za reputka. xd

@down
Nie mo?emy ci odpisa?, bo dostaniemy warny za ma?owarto?ciowe posty. :<
 
Last edited:

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Na Halloween - byli?cie?

W Halloween obdarowywa?em innych. By?em na 3 cmentarzach u rodziny,zapali? znicz ku ich pami?ci.
Halloween - nie jest to chrze?cija?skie ?wi?to, poniewa? to jest ?wi?to, na kt?rym czcimy ?mier?.W chrze?cija?skich tradycjach nie ma, i nie b?dzie takiego ?wi?ta.Z torb? chodzi?em, naturalnie - jak to ch?opak.Nie mam czasu na Halloween, nie mam jak i po co. Nie lubi? za bardzo cukierk?w, wol? czekoladk?, galaretk? itd. ,a tych raczej nie daj?.Ja Halloween mam szeroko i g??boko w moim dolnym cz??ciu cia?a.A taka liter?wka, ot co!Co roku, dzie? przed ?wi?tem je?dz? po 3 cmentarzach i zapalam znicze.P??niej, na nast?pny dzie? zostaj? mi 2 cmentarze.

Coraz wi?cej ludzi z mojej wsi umiera i to coraz szybciej. Ch?tnie bym do zatrzyma?, tylko nie wiem jak...Te osoby s? najcz??ciej mi bliskie, lub przeze mnie lubiane i szanowane. S?siad, s?siadka, s?siad, kolega w wieku 11 lat... Wszyscy tak szybko umieraj?.
?pieszmy si? kocha? ludzi, poniewa? tak szybko odchodz? - szczera prawda
Chrze?cijanin raczej nie powinien bawi? si? w takie g?wna jak Halloween, jedyna strata czasu, czcisz szatana i ?mier?, rzeczy z?e i nagannie traktowane przez, tak strzelam, TWOJ? chrze?cija?sk? tradycj?. U naszych ?ydk?w(bez obrazy czarne beretki wy moje) te? nie ma tego zwyczaju. Poga?skie ?wi?to.Popieram Vraela, inaczej to co on napisa? nie da si? wyrazi?.


Wi?c to ?wi?to, raz w roku nie b?d?my ?ulami i nie latajmy po miejscowo?ciach po cukierki. To jest ?a?osne... Tak ?a?osne,?e Gracjan R. i Justin B. si? chowaj?. Bywa?y takie przypadki, ?e w Halloween ze strachu kto? straci? g?os, odwag?, nawet ?ycie... Wi?c ludzie, uwa?ajcie co robicie, bo nawet niechc?cy mo?ecie skrzywdzi? drugiego cz?owieka.
To moje przes?anie prawdy - Tyary El?biety Gas.PFU, wr??...



To moje przes?anie prawdy - Karola "Heliton Palla".


Ten post, raczej nie jest niezgodny z tematem, wi?c raczej ?adnego ostrze?enia nie dostan?, jest te? on za d?ugi, ?eby go nazwa? bezwarto?ciowym.

Przypomn? wam ludzie, nie czcijcie ?mierci, tylko ?ycie. Nie latajcie po domach, lecz po grobach, zapalaj?c znicze kochanym osobom, modl?c si?, aby ich dusza trafi?a do raju wiecznego. Amen!


Mo?e do mojego "warto?ciowego" posta, wkrad?y si? jak?e ma?e b??dy klawiaturowe, b?d? komputerowe zwane "liter?wkami". Nie zwa?ajcie na to. Zaprawd?, zaprawd? powiadam wam, nie zwa?ajcie na to!






Zgi??em was w p?? moim jak?e zajebistym i obszernym postem, kt?ry zawiera bardzo du?? ilo?? przekazu oraz literek, zm?r dla dyslektyk?w, ?e nie odpisujecie?
 
Last edited:

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Na Halloween - byli?cie?

jpwleq.jpg
I jak ? Jak chodzi?em to wszyscy prawie zem?yli, ale op?aca?o si?. Ukrad?em 2 telewizory, jedno DVD i z 200z? :)
 
Status
Not open for further replies.
Top