What's new

Ban - Pomocy!

Status
Not open for further replies.

Wayne

Active User
Joined
May 31, 2009
Messages
60
Reaction score
1
Siemano, przed chwil? dosta?em bana, mimo i? nie u?ywa?em ?adnego bota, po prostu trainowa?em w winiarni w kazzo, idzie si? jako? do tego bana odwo?a? ? I udowodni? ?e nie botowa?em?
Pow?d :
Account banished until Jul 04 2010, 21:06:08 CEST because of illegal advertising (advertisement not related to the game is a violation of rule 2c)
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Ban - Pomocy!

Bana otrzyma?e? za podanie linku do strony innej ni? Supported Fansite.
 

Wayne

Active User
Joined
May 31, 2009
Messages
60
Reaction score
1
Odp: Ban - Pomocy!

No tak wys?a?em link do demot?w przez przypadek, mia?em pod ctrl+v ofert? pod trade a kumplowi podawa?em link do demota, a potem na trade na szybko i nie zauwa?y?em, dopiero potem. Idzie si? jako? do tego odwo?a?? (K*rwa, ale zasady przypadek i ban na tydzien czy dwa)
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Ban - Pomocy!

Sam sobie w?a?nie odpowiedzia?e? - dawa?e? link koledze do demota - tyle z tego wynika.

Skoro jeste? tak "inteligentny" aby podawa? koledze link do demota, a nast?pnie ponawiaj?c to na Default, to gratuluj?. Nie mog? nic innego powiedzie?, jak tylko to, i? jeste? sam sobie winien. Dla Ciebie podawanie linku do demotywatora jest codzienno?ci? - przecie? dzie? w dzie? tam wchodzimy i ?miejemy si? z ci?tych dowcip?w - tak. Jednak CM, Tutor, czy inna osoba (zza granic polski) nie ma poj?cia czym jest ta strona i do czego s?u?y - odebrano to za co?, co ma Ci pom?c zdoby? konta w Tibii - inaczej m?wi?c ch?? hackowania.

Jak chcesz si? odwo?ywa?? Zostaniesz wy?miany, no ale napisz do nich na maila, ?e podawa?e? link do strony, na kt?rej s? zabawne obrazki etc... W?tpi? by co? pomog?o, ale warto pr?bowa?.
 

Wayne

Active User
Joined
May 31, 2009
Messages
60
Reaction score
1
Odp: Ban - Pomocy!

Hmm... tylko tyle i? nie podawa?em linku w tibii lecz na gg, i odruchowo klikn??em na pasku tibi? ctrl+v i enter (lecz troch? p??niej nie od razu, nie pami?ta?em ?e pod kopiowaniem mam link do demota a nie trade), ok spr?buj? do nich maila napisa? ^^
Edit : Na przysz?o?? mam pytanie, na pw i na default mog? wysy?a? linki ? tylko na trade banuj? za to, czy na wszystkich "Okienkach chatu" ? , btw. gdzie znajd? ich adres mail ? bo na tibia.com nie mog? znale??
Edit : OK, mam mail do supportu ; )

OK, odpisali m?g?by kto? przet?umaczy? mi to bo rozumiem co 3-cie s?owo ;/

Thank you for your request.

If an account received a punishment, a Tibia Rule has been violated using
one of
its characters. For this reason, the account has been excluded both from
the game
and the forum, or received a notation as a warning.

Please log into your account


Check your criminal record there to see the reason for the punishment. If
you do
not understand the reason, or if you would like to protest against the
punishment,
you can complain about it. To do so, please view the corresponding entry in
your
criminal record and click on "Complain".

Once you have complained, your complaint will be answered by the gamemaster
who
has imposed the punishment as soon as possible. If you are not satisfied
with the
reply, you can forward your complaint to the head gamemaster, who is a
member of
CipSoft customer support. To do so, please tick the box in the complaint
function.
The head gamemaster's decision is final.

If the gamemaster does not reply within seven days, your complaint will
automatically be forwarded to the head gamemaster.
The Tibia Rules can be found here


Kind regards,
Karl
Tibia Customer Support
 
Last edited:

Wayne

Active User
Joined
May 31, 2009
Messages
60
Reaction score
1
Odp: Ban - Pomocy!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~refresh~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Sunovsky

User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
29
Reaction score
4
Odp: Ban - Pomocy!

Je?li nie znasz angielskiego to jak napisa?e? do nich e'maila?

Tam pisz?,?e musisz wej?? w tego bana co dosta?e?,i tam jest opcja z?o?enia skarki,i wtedy piszesz do gm'a i ten gm,kt?ry Ci tego bana da? odpisze Ci jak najszybciej.A je?li gm nie odpowie w ci?gu 7 dni to odpowie kto? wy?szy od gm :D
 

Wayne

Active User
Joined
May 31, 2009
Messages
60
Reaction score
1
Odp: Ban - Pomocy!

Napisa?em do nich maila opartego na prostych s?owach z angielskiego, on odpowiedzia? mi wed?ug mnie bardziej "wykwintnym" j?zykiem ; )
btw. Bana mam na tydzie?, wi?c je?li nie odpowie w ci?gu tygodnia to ju? mi mo?e ^^
 

Emekk

User
Joined
May 27, 2010
Messages
11
Reaction score
20
Odp: Ban - Pomocy!

Je?li nie masz opanowanego angielskiego nic nie wsk?rasz, kumpel te? kiedy? przez przypadek wys?a? linka na trade (wysoki lvl), dosta? bana na miesi?c + final warninga, napisa? dos?ownie 2-3 maile i ban zosta? skr?cony do tygodnia + zdj?ty fw + oddane dni pacca w kt?rych mia? bana. No ale trzeba wykaza? skruch? i trzeba biegle w?ada? angielskim.

Patrz?c na Ciebie - nie ma sensu si? odwo?ywa?, i tak Cie nikt nie zrozumie.
 
Status
Not open for further replies.
Top