What's new

-Tibia 8.57 Nelana v3

Status
Not open for further replies.

braveq

User
Joined
Mar 26, 2009
Messages
10
Reaction score
0
NELANA.PL
start 18th of August 18:00
* 99% Real map with Oken, Gengia, Pyre + Venir and Crampter!
* Free Pacc
* Balanced vocations
* Great guild wars (System like on Rl Map! )
* All raids from Tibia
* Almost all quests with Quest Log !! (give us more time and you will have all quest !! From scale armor quest to Yalahar ;) )
* Original Loot Drop, only increased.
* All items works corectlly
* All events (Dryad, Christmas, Hallowen, Undead Jester and Cooking Event ! )
General Information:
* Client: 8.54 - 8.57
* Online: 24/7 (Professional Dedicated Server)
* World Type: PVP (Protection level: 50)
* Site: Nelana.pl
* IP: Nelana.pl
* Port: 7171
EXPERIENCE STAGES:
1 - 30 = x100
31 - 50 = x80
51 - 80 = x60
81 - 100 = x40
101 - 130 = x30
131 - 150 = x20
151 - 170 = x10
171 - 190 = x8
191 - 220 = x5
221+ = x3
SKILLS:
25
MAGIC:
15
LOOT:
3.6
Quest 100% Real
-Yalahari Quest - Killing Quest - Demon Oak Quest -Annihilator Qest - Demon Helmet Quest - Pits of Inferno Quest - The Inquisition Quest - Dark Armor Quest - Dark Shield Quest - Crusader Helmet Quest - Blue Legs Quest - DTD Quest - Banshee Quest - Black Knight Quest - Orc Fortress Quest - Behemoth Quest - Svargrond arena 1 - Svargrond arena 2 - Svargrond arena 3 - Necromancer Quest - and many others...

 

Vixit

User
Joined
Jun 23, 2010
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Nelana v3

Konto zrobione postacie tez, czekam na start :D
 

atw93

Active User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
81
Reaction score
5
Odp: Nelana v3

Oceniam na 5 gwiazdek ;) Poprzednie edycje by?y dobre, mam nadziej?, ?e ta r?wnie? b?dzie ?wietna. ?eby chocia? te 300 os?b na start by?o. ?ycz? powodzenia i osobi?cie wbije na OTS.
 

Lagimen

Advanced User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
189
Reaction score
3
Odp: Nelana v3

ODRADZAM TEGO OTSA ! Gm to jakis dzieciak gralo mu 400 + graczy a on nagle wylaczyl serva i pisze na gg koniec nelany spierdalac ! wiec nie robmy sobie jaj ... ten ots jest na tydz max 2 tyg.. gm ma z 14 lat i robi go tylko dla kasy tyle na ten temat
p.s zrobie wszystko zeby ci tego otsa rozwalic <uwierz ze mi sie to uda >
 

Vixit

User
Joined
Jun 23, 2010
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Nelana v3

Lagimen, zapewniam Cie, ?e kazdy jest dzieckiem i ze GOD tez nim jest i ty i ja i braveq i reszta. GOD 14 lat nie ma, ma wiecej, dokladnie nie podam. Na gg nie mial nigdy opisu "koniec nelany spierdalac".
Zapewniam Cie, ?e teraz jest firewall, dzieki ktoremu odeprze kazdy atak(sa wyjatki, lecz sa one prawie nie wykonywalne)
Zapraszam do mojego tematu
 

Kayto Crew

New User
Joined
Aug 1, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Nelana v3

Nelana pl ... mialbyc turniej gildi , a god sobie skrecil jana i wylaczyl "NAGLE" ots . ja osobiscie odradzam tego ots ze wzgledu na crashe i lagi jakie byly na poprzednich edycjach ;-)
 

Lagimen

Advanced User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
189
Reaction score
3
Odp: Nelana v3

Kayto racja dokladnie mial byc turniej a tu prosze Bump i po otsie zwina zagle zarbil i znowu wrocil zeby robic ludzi w h*ja.
 

vonsz

User
Joined
Aug 7, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Nelana v3

Sasir na irianie mial firewalla za 700 zl i mu gowno dalo wiec wasz 'pro ivul fajer?al' nic wam nie pomoze ;<
 

RoxyOT

User
Joined
Jul 22, 2010
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Nelana v3

Zapowied? mi si? podoba filmiki ?adnie zrobione no poczekamy zobaczymy gogo 18.00 ;]
 

OTSiarz13

Advanced User
Joined
Sep 21, 2009
Messages
178
Reaction score
6
Odp: Nelana v3

Ja nie polecam OTs zosta?em chamsko potraktowany przez god'a a nastepnie oszukany !
Mialem rekalmowac ots no i rekalmowalem gralo duzo osob napisalem do god'a zeby dal mi obiecanego GM lub PTk do sms shopu a on mi odpisuje spier*** po czym ots posatl kilka dni[v2] i padl. Nelana.p[l v2 stala hmm chyba niecaly tydzien :) Jakos tak ! 0/10 ! Nie polecam w 100 %
 

RoxyOT

User
Joined
Jul 22, 2010
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Nelana v3

S?ysza?em o tym nie wiem czy to prawda ale chyba jest nowy administrator Nelany,wi?c b?dzie dobrze :d
 

ziemekp

User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
27
Reaction score
2
Odp: Nelana v3

Nelana to kompletny niewypa?, jak ju? gra? na takich otsach, to tylko twistera.net
 

Vixit

User
Joined
Jun 23, 2010
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Nelana v3

Nelana pl ... mialbyc turniej gildi , a god sobie skrecil jana i wylaczyl "NAGLE" ots . ja osobiscie odradzam tego ots ze wzgledu na crashe i lagi jakie byly na poprzednich edycjach ;-)

Lagi?:) dziecko sam nie wiesz co piszesz, przy 1100 os. online nie wiem czy nie trudno o lagi, ale nawet na te 1100 os to lagow byly male, a crashe... wiadomo jak to bywalo, teraz jest ich o wiele mniej, bo serwer byl ciagle naprawiany. Nie spotkasz sie z bugiem na kase, lecacych blackskulli z hellspawnow/infernalistow czy niedokonczonej mapy


Ja nie polecam OTs zosta?em chamsko potraktowany przez god'a a nastepnie oszukany !
Mialem rekalmowac ots no i rekalmowalem gralo duzo osob napisalem do god'a zeby dal mi obiecanego GM lub PTk do sms shopu a on mi odpisuje spier*** po czym ots posatl kilka dni[v2] i padl. Nelana.p[l v2 stala hmm chyba niecaly tydzien :) Jakos tak ! 0/10 ! Nie polecam w 100 %

GM za reklamowanie OTSa? Nie badz smieszny, idz sie zamknij w pokoju i nie wychodz z niego lepiej.
 

Lukanio

Senior User
Joined
Jun 25, 2008
Messages
521
Reaction score
25
Odp: Nelana v3

Data startu sie zmienila moze bys zmienic newsa? Wydaje mi sie ze to bedzie dobry OTS ! Zapraszam do zabawy bo sam grac nie bede :D
 

Lagimen

Advanced User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
189
Reaction score
3
Odp: Nelana v3

powiem tak nelana to niewypal totalne zero nie polecam tego otsa nawet najwiekszemu wrogowi
 

plsaks

Advanced User
Joined
Aug 21, 2008
Messages
217
Reaction score
13
Odp: Nelana v3

Lagimen a ty kur.. co ty wiesz gowno sie znasz i tylko nabijasz posty nikomu nie pomagasz wiec spier.... ze swoimi bez sesowanymi postami a ty nawet ots z expem 999 nie potrafil bys zrobic
 

Lagimen

Advanced User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
189
Reaction score
3
Odp: Nelana v3

Ale czlowieku co ty mi tu wyjezdzasz z robieniem otsow fakt nie zrobilbym zadnego otsa bo na tym sie nie znam i tyle..
jestem potencjalnym graczem i mowie jakies sa fakty ... to ze nelana wam wciska taki kit a wy jak glupi w to wierzycie to nie moja wina niby ze to jego hoster rozwalil otsa mahahah wiekszej bajki w zyciu nie slyszalem
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Nelana v3

Zapowiada si? naprawd? bardzo ciekawie . Ju? wchodz? i robi? konto . Chwilo wida? , ?e Administracja bardzo si? troszczy o swoich graczy - co naprawd? jest dla mnie wa?ne . :)
 

Vixit

User
Joined
Jun 23, 2010
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Nelana v3

Lagimen, milcz juz
Nie bez powodu dzien w dzien OTS jest robiony, a support jest zalogowany
 
Status
Not open for further replies.
Top