What's new

[Van Bolter] Gallery

Status
Not open for further replies.

klonX

Advanced User
Joined
Oct 8, 2008
Messages
207
Reaction score
13
Age
113
Odp: [Van Bolter] Gallery

Mi najbardziej z tych zdj?? z poi podoba?o si? 2 i 4 ;d ze wzgl?du na ?wietny pomys? i detale.
A ta mapa 4FUN troche mi ?al siebie bo chyba nigdy nie osi?gne twojego poziomu ;D Pomys? na te domy wkomponowane w g?ry jest super ;)

Dla kogo jest to miasto 4FUN ?:D
 

Unis

User
Joined
Apr 22, 2010
Messages
42
Reaction score
2
Odp: [Van Bolter] Gallery

Jak zwykle pi?knie,du?o detali wyobra?nia i talent :) Lata mappingu robi? swoje
ostatnia praca do takiego jakby innego otsa bo mapa tak do rpg a teleporty s? ;)


10/10.
@Moderatorzy
Prosz? nie dawa? mi warna,poniewa? nie ma o czym pisa?.
 

Van Bolter

User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
47
Reaction score
4
Odp: [Van Bolter] Gallery

Mi najbardziej z tych zdj?? z poi podoba?o si? 2 i 4 ;d ze wzgl?du na ?wietny pomys? i detale.
A ta mapa 4FUN troche mi ?al siebie bo chyba nigdy nie osi?gne twojego poziomu ;D Pomys? na te domy wkomponowane w g?ry jest super ;)
Dla kogo jest to miasto 4FUN ?:D

Dla nikogo sa to stare screeny :p je?eli chcia?by? t? mapke napisz na priv ;] ale nie jest sko?czona na full ;p
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: [Van Bolter] Gallery

?wietne prace, musz? pogratulowa?, przegl?daj?c od pocz?tku zauwa?y?am, ?e robisz to z przyjemno?ci? i wychodzi Ci to niewyobra?alnie wspaniale.

Hmm... Wszystko kurde elegancko pouk?adane, dopasowane, widzia?am tutaj du?o nowo?ci i ka?da praca przedstawia co? czego nie widzia?am nigdy wcze?niej.

Szczere gratulacje, prosz? o wi?cej :).

PS 10/10.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Van Bolter] Gallery

Praca s? ?wietne. Robisz je z przyjemno?ci? i bez po?piechu. Ostatni screen jako? Ci nie wyszed?, chyba cz??? Ci gdzie? si? wci??a. Dlatego nie b?d? ocenia?, ale wida? po tym, ?e si? napracowa?e?.

Pozdrawiam.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Van Bolter] Gallery

Absy! - my?la?em, ?e umar?e?.
Masz ten styl, wszystko na poziomie pasuje do siebie, tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju. Staraj si? robi? zdj?cia in-me, m?wie Ci. Nie ma co bawi? si? w te badziewia z gry, psuje prawdziwy mapperski klimat, pi?knie.
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [Van Bolter] Gallery

Bardzo ?adnie , fajny pomys? z tymi elfami na tych pos?gach , praca zawiera r?wnie? du?o detali oraz ciekaw? natur? :-D , Poka? wn?trze tego ,,zamku" ;-P
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Van Bolter] Gallery

Nie, nie, nie!
Absy z ca?ym szacunkiem do Twojej osoby i Twojego mapperskiego talentu, m?wie Ci i? ta praca jest brzydka. Zwyk?e bordery trawy, pos?gi z elfami na nich? :eek: i architektura owego zamku r?wnie? nie przypad?a mi do gustu.
Chyba pierwsza Twoja praca, kt?ra mi si? nie spodoba?a.
Pozdrawiam!
 

Van Bolter

User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
47
Reaction score
4
Odp: [Van Bolter] Gallery

Nie, nie, nie!
Absy z ca?ym szacunkiem do Twojej osoby i Twojego mapperskiego talentu, m?wie Ci i? ta praca jest brzydka. Zwyk?e bordery trawy, pos?gi z elfami na nich? :eek: i architektura owego zamku r?wnie? nie przypad?a mi do gustu.
Chyba pierwsza Twoja praca, kt?ra mi si? nie spodoba?a.
Pozdrawiam!
Mi te? si? nie podoba :/ Stara?em si? co? zrobi? na szybko ?eby pokaza? jak?? moj? prac? bo zaniedba?em troch? temat :confused: Niestety przez jakie? 2 tyg. mnie nie b?dzie bo wyje?d?am na wakacje ^^ Mam nadziej? ?e po przyje?dzie wymy?le co? epickiego :D
Pozdrawiam.
 

Flipper

Active User
Joined
Sep 4, 2010
Messages
93
Reaction score
2
Odp: [Van Bolter] Gallery

Powiem jedno jeste? boskim mapperem czekam na wstawki kt?re przyda?y by si? do mojej REAL MAPY. Chcia?bym by? w po?owie tak dobrym mapperem jak ty. 100/10.
 

Popej

Active User
Joined
Aug 2, 2010
Messages
120
Reaction score
7
Odp: [Van Bolter] Gallery

Te ostatnie zdj?cia po prostu bosskie.
Nie ma s?owa kt?re mog?oby okre?li? to jak mappujesz.
Wszystko tak sie uzupe?nia ?e nawet nie wiem co mam tu napisa? bo bym si? musia? powtarza?.

C U D O
 

Popej

Active User
Joined
Aug 2, 2010
Messages
120
Reaction score
7
Odp: [Van Bolter] Gallery

Pi?knie s? wykonane przez ciebie prace w tym klimacie.
Nie mog? si? po prostu napatrze?.
 

Popej

Active User
Joined
Aug 2, 2010
Messages
120
Reaction score
7
Odp: [Van Bolter] Gallery

I zn?w praca kt?ra w niczym nie jest gorsza od reszty. To co osi?gn??e? na przestrzeni czasu to ju? mistrzostwo.
 
Status
Not open for further replies.
Top