What's new

?miech z Forum Otsoft

Status
Not open for further replies.

Valey

Advanced User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
310
Reaction score
18
Hey

Nudzi?o mi si? i zarejestrowa?em sie na Forum.Otsoft napisa?em swoja opini? na team pewnego tamatu i zobaczcie za jakie g?upstwo dosta?em "WARNA":

--------------------------------------------------------------------------------

Drogi Valey,

Dosta?e? w?a?nie ostrze?enie na Open Tibia Forum (OTS).

Pow?d:
-------
Nabijanie post?w

Niewiele brakuje ci do bana wi?c radze ci uwa?ac.
-------

Original Post:


Cytat:
Nic ciekawego cho?by ?e widz? Tibie 7.6 lecz niewidze border?w w g?rach kamyczk?w tak?e niewidze. Autorzy mogli si? bardziej postara?
Ocena 6/10

Ostrze?enia s? po to aby? zrozumia?, ?e nast?pnym razem je?li regulamin zostanie z?amany dostaniesz punkty ostrze?e?. Ich suma sk?ada si? na bana na forum.

Pozdrawiamy,
Open Tibia Forum (OTS)

Normalnie na TNET pisz? posty o prawie takiej samej tre?ci -.-". Moderatorzy maja chyba co? z g?ow? :confused:
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Odp: ?miech z Forum Otsoft

Moderatorzy maja chyba co? z g?ow? :confused:
Nasi czy ich? =P A tak przy okazji, to Tobie wida? bardzo si? nudzi? Po co zak?adasz tak bezsensowny temat? Przecie? nikogo nie obchodzi za co i ile masz warn?w na otsoft. Rozumiem, ?e jeste? zrozpaczony i musisz si? wy?ali?, ale zr?b to mo?e w zaciszu swojego domu. :] Ja na pewnym forum dosta?em warna po 5 minutach pobytu, mimo, ?e nie napisa?em ?adnego posta i si? nie chwal?. :]
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: ?miech z Forum Otsoft

Hey
Nudzi?o mi si? i zarejestrowa?em sie na Otsoft napisa?em swoja opini? i zobaczcie za jakie g?upstwo dosta?em "WARNA":
Normalnie na TNET Pisz? posty o prawie takiej samej tre?ci -.-" Moderatorzy maja chyba co? z g?ow? :confused:

By? mo?e,ale je?eli napisa?e? z 10 post?w o bardzo podobnej tre?ci no to samo rozumiesz.Tak swoj? drog? ogarn? by? intrepunkcje.Nie mam konta na otsoft,nie udzielam si? tam tak?e troch? ma?o mnie to interesuje.

Pozdrawiam,
Xinx.
 

Valey

Advanced User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
310
Reaction score
18
Odp: ?miech z Forum Otsoft

@Up ich :)
u nas s? Spox.
Chcia?em wam pokaza? jakie bezsensowne warny daj? za Normal Posting

@Topic
A tak wog?le je?eli to was nieobchodzi to poco piszecie. Hyde Park jest dla ka?dego. Mog? nawet napisa? ?e mama mi portki kupi?a -.-""
 
Last edited:

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: ?miech z Forum Otsoft

@Xinx
Sam nie brylujesz w dziedzinie interpunkcji, a innych pouczasz. Po znakach typu: "kropka", "przecinek" robi si? odst?p. ;]

Valey, jest mi strasznie smutno z tego powodu, je?li chcesz mam znajomego psychologa, kt?ry da Ci par? wizyt i b?dzie lepiej. ;( Pami?taj, ja zawsze b?d? z Tob?. Nie poddawaj si?!

Pozdrawiam. xd
 

Valey

Advanced User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
310
Reaction score
18
Odp: ?miech z Forum Otsoft

@UP Dzi?x mo?e skorzystam :p

@Topic
Nie no ludzie to mnie dobi?o

Bum Cyk
Ocena to mnie akurat nie bardzo interesuje. to nie jest jakie? niedorozwini?te forum jak torg albo TNET.

Moderato?y z Otsoft uwa?aj? si? za najlepszych na ?wiece -.-'
 
Last edited:

Bum Cyk

New User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: ?miech z Forum Otsoft

Gwoli ?cis?o?ci, nie wiem o co p?aczesz. Dosta?e? ode mnie 0 procent (zero, null), upomnienie, ???t? kartk?. NIE PUNKTY! Masz 89%, je?eli by?bym chujem to da?bym ci jeszcze 11 i m?g?by? si? po?egnac. To nie jest tak jak napisa?e? w pmce do mnie:

Czemu Dosta?e Warna , ?e co ?e nabijam posty no patrz a co mam po forum ?azi? z "Post: 0" ?? he ? a popierwsze post jest zgodny i warn jest nieporzebny poniewa? uwzgleni?em swoja ocen? -.-"

To, ?e napiszesz "zajebiscie, 10\10" (a zdarza?o si?, ?e twoje posty by?y mniej wi?cej podobnej tre?ci) to nie znaczy, ?e post jest zgodny z regulaminem. Upomnienie, kt?re ci da?em mia?o s?u?yc temu aby? nast?pnym razem troch? bardziej wysili? si? nad pisaniem post?w. Tak?e nie p?acz.

BTW. nie wiem po co ten topic. B?azna z siebie tyko zrobi?e?. Jak dziecko, kt?remu zabrano zabawk? w piaskownicy.
 
Status
Not open for further replies.
Top