What's new

-Tibia 8.50 SamikOTS x20

Status
Not open for further replies.

Samik

Advanced User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
436
Reaction score
54
Reaktywacja SamikOTS! Teraz ju? pod najnowsz? Tibi? 8.5! Serdecznie wszystkich zapraszam!
Exp x20
Skille x20
Mlevel x20
loot x2
-Wszystkie najnowsze outfity
-Najnowsze czary
-Wszystkie nowe itemy (w tym z 8.5)
-Nowe potwory (np. Meduza)
-Wiele quest?w jak z rl w tym:
-Inquisition Quest
-Demon Helmet Quest
-Annihilator
-Pits of Inferno
-Demon Oak Quest
- i wiele wiele innych
-Wspania?a du?a przerobiona przez mappera mapa
-Wci?? nowe przer?bki map, z dnia na dzie? nowe expowiska i questy!
Acc maker na stronie:
samikots.no-ip.info
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!
 

Jupi

Active User
Joined
Jun 20, 2009
Messages
62
Reaction score
2
Odp: SamikOTS x20

?wietny ots, czego chciec wi?cej?! Wspania?a mapa, mi?y support, ciekawy exp stage. Gram jakie? 2 dni i na mojej li?cie Open tibia servers jest na drugim miejscu. Serdecznie zapraszam wszystkim graczy. :p
 

Hulala

Senior User
Joined
May 2, 2008
Messages
539
Reaction score
37
Age
32
Odp: SamikOTS x20

Powiem tak OTS nie jest zbyt ciekawy. Mapa zwyk?a kt?r? mo?na ?ci?gn?? z neta.. A najlepsze ?e przy za?o?eniu konta wyskakuje:
Code:
! UWAGA !
ABY OCHRONIC SERWER PRZED OSZUSTAMI WPROWADZILISMY SYSTEM AKTYWACJI KONTA!
MUSISZ URUCHOMIC AKTYWATOR KONTA (zajmie ci to 5 sekund).
POTEM MOZESZ JUZ GRAC!
Your account name is *******
You will need the account name and your password to play on SamikOTS. Please keep your account name and password in a safe place and never give your account name or password to anybody.

Co? mi tu ?mierdzi...
 

Sheey

User
Joined
May 8, 2008
Messages
32
Reaction score
1
Odp: SamikOTS x20

NIe lubie ots, ktore sciagaja wiekszosc z RL TIBI np.
POI
ANHI
A zwlaszcza strone, a propo brzydko to wyglada jak jest pokazane kto jakie EQ ma ile brakuje do lvl itp. po co to jest....

Jednym slowem ots mi sie nie podoba...
 

Samik

Advanced User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
436
Reaction score
54
Odp: SamikOTS x20

Mapka jest troch? z YurOTS, ale jest dos?ownie ka?dego dnia przerabiana i dodawane s? nowe miejsca, questy, miasta, i expowiska...

@Hulala, to ostatnie by?o standardowo w acc makerze i nie zwr?ci?em na to uwagi. W ka?dym razie bez tego da si? gra?, w?a?nie to usuwam. Dzi?ki za wiadomo??.

@Sheey
Nie jest tu wi?kszo?? z rl tibii, tylko questy w?a?nie typu POI, Annhi, Inq, bo s? one w sumie najbardziej na otsach porz?dane...
 

Buciu

Advanced User
Joined
Jun 13, 2009
Messages
263
Reaction score
20
Age
27
Odp: SamikOTS x20

Na tym OTS nie da si? gra?. GM pozwala na boty nieodpowiada na pytania. Nie Polecam.
Pozdrawiam
 

Jupi

Active User
Joined
Jun 20, 2009
Messages
62
Reaction score
2
Odp: SamikOTS x20

Buciu!, moim zdaniem albo nie by?o GM, albo by? afk. Zawsze gdy pytam GOD'a odpowiada. Wszystkie questy dzia?aj? wyr?bista mapa, czego chciec wi?cej?. Dzisiaj zrobi?em annihilatora i jeden pomniejszy quest wszystko ?adnie pi?knie dzia?a. Zapraszam na ots.!
Jupi
 

Samik

Advanced User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
436
Reaction score
54
Odp: SamikOTS x20

Zawsze odpowiadam na wszystkie pytania, chyba ?e mnie nie ma. Poza tym do tego jest te? Senior Tutor. A boty s? dozwolone tylko w cz??ci. Cavebot - ban, trenowanie na trainerach - dozwolone.
 
Status
Not open for further replies.
Top