What's new

Help - hack

Status
Not open for further replies.

witk

User
Joined
Dec 5, 2010
Messages
17
Reaction score
0
Dzis zosta?em hackniety . najprawdopodobniej przez program szpiegujacy tkz. keylogger. Czy powie mi ktos jak moge go znalesc i usunac? Prosilbym o inne rozwiazanie niz FORMAT lub HiJackThis. Z gory dziekuje. Dodam takze ze wszystkie anty spyware ktorymi skanowalem znajduja takowe programy szpiegujace lecz aby je usunac nalezy jak wiadomo kupic pelna wersje.
 

Time

Banned
Joined
Oct 2, 2010
Messages
267
Reaction score
88
Odp: Help!

Odp: Help!

Polecam u?y? ComboFixa kt?ry usunie niepotrzebne syfy, oraz wykupi? licencje do KeyFindera kt?ry zabezpieczy Twoje konto w 100% przez klawiatur? ekranow?, oraz ci?g?e szyfrowania hase?. Tak?e zapraszam do tego tematu.
 

Reverse

Advanced User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
191
Reaction score
46
Odp: Help!

Odp: Help!

Hmm... a m?g?by? powiedzie? jakie pliki (syfy) znajduj? AntySpyware? I pod jakie pliki s? one podpi?te? Bo je?li pod jakie? grubsze pliki systemowe to ComboFix mo?e bardziej zaszkodzi? ni? pom?c, i wtedy format b?dzie konieczny. Je?li to nie jest jaki? wi?kszy keylogger to mo?na po prostu zablokowa? jego proces - tzn. ?e OS nie zezwoli na prac? tego procesu, co r?wnoznaczne jest z wy??czeniem keyloggera.

Pozdrawiam,
Reverse.
 

witk

User
Joined
Dec 5, 2010
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Help - hack

No np. Spybot SD wykryl mi Perfect Keylogger , TibiaOwn , Stealth Keylogger.
@@ up
Co do ComboFixa to wolalbym nie poniewaz raczej nie jestem w tym obeznany a nie chce usunac sobie systemu badz cos podobnego. A jak wylaczyc te Keyloggery gdy nie wiem gdzie dokladnie sie znajduja. Wogole te keyloggery sa jakies "nowej generacji" . Zawsze wklejalem passy z notatnika ; / Czekam na pomoc. i Dziekuje @up ludziom za chec pomocy i czekam moze rozwiniecie jakos swoje wypowiedzi bo nie jestem raczej obeznany w tych sprawach :)
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Help - hack

Mog?e? nie ?ci?ga? syf?w pt. "Tibia NG CRACK z np. forum.polskastrefa itd." To przez to masz te syfy. Nie ma co, spr?buj HiJackThis, Keyfinder lub ComboFix, a jak to nic nie da, to format. Je?li nic z tego nie zadzia?a, to nie mam poj?cia.
 

Groben10

User
Joined
Nov 19, 2010
Messages
20
Reaction score
2
Odp: Help - hack

Naucz si? sci?ga? rzeczy z oficjanych stronek lub z poleconych przez graczy do?wiadczonych. Najpierw si? spytaj kogo? na forum czy to bezpieczne ;) Albo po prostu skanuj wszystko co ?ci?gasz i wydaje si? nie bezpieczne ;D
A no i nigdy nie wy??czaj Antywira jak b?dzie wirus w elfie
 

witk

User
Joined
Dec 5, 2010
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Help - hack

Nauczcie sie czytac. CHCE USUNAC TE KEYLOGGERY A nie pytam jak robic zeby ich nie sciagac. Nod32 niby je blokowal usuwal ale jak widac jest chuj***. HiJackThis probowalem a ComboFixem nie chce sie bawic bo spierdziele sobie system
 

Acetone

Active User
Joined
Nov 22, 2010
Messages
108
Reaction score
35
Odp: Help - hack

Pierwsze co musisz zrobi? to we? hijakthis przeskanuj ?adnie.
Je?li to zrobi?e? daj start->uruchom->msconfig i wejd? w zak?adk? uruchamianie i odznacz te
ptaszki wtedy przy starcie systemu nie b?d? si? uruchamia?. Nast?pnym krokiem b?dzie ?ci?gniecie najlepiej 'Firewall Comodo' i zablokuj keyloggery. Potem usu? je tam gdzie s? one zamieszczone np. 'c:/windows/system/lol.exe'. Je?li to nie pomo?e ostatnim wyj?ciem b?dzie przeskanowanie Combo Fixem.

Regards,
Acetone
 

witk

User
Joined
Dec 5, 2010
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Help - hack

Tym Firewall Comodo nie umiem zrobic skanowania. Wogole nie widze tam takiej opcji. Robilem Skan Advanced System Care to w pasku pokazanym co skanuje pisze np: Stealth Keylogger itd lecz na koncu skanowania : Problemy : 0 .

Poleci mi ktos strone na ktorej moglbym wkleic logi z ComboFixa i otrzymac pomoc?
 
Status
Not open for further replies.
Top