What's new

Kogo wybra??Problem : (

Status
Not open for further replies.

Kruszq

User
Joined
Aug 31, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Elo :D Mam taki problem bo zacz??em gr? na Refugii (Non-pvp) I tak si? zastanawiam kim gra?.Gra?em ju? Knightem (na tibii chyba 8 co? ) i jako? nie przypad? mi do gustu wi?c odpada.Mam druida 37 lvl ale nie chce mi si? na nim jak na razie gra? ale wiem ?e najpierw gra nim jest trudna a potem albo waste albo co? innego si? znajdzie...W ka?dym razie r?wnie? nie druid.Zostaje sorc kt?rym kiedy? gra?em i mia?em tylko 16 lvl i Paladin kt?rym nigdy nie mia?em przyjemno?ci zagra? :p I kogo wybra?? Sorca czy Pallka?
 

Worms305

User
Joined
Apr 27, 2009
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Kogo wybra??Problem : (

Ja gra?em palkiem i mi sie bardzo dobrze gra?o.... tylko, ?e ja mia?em pacc i koleg?w kt?rzy dawali kase na speary xD
 

Kruszq

User
Joined
Aug 31, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Kogo wybra??Problem : (

Ja mam paru kumpli 50+ wi?c mo?e by si? jaka? kaska znalaz?a ale jeszcze jedno: Nie b?d? mia? na 100% pacca. a czy nie mjest problemem to ?e trzeba lata? ci?gle po speary? : P
 

Worms305

User
Joined
Apr 27, 2009
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Kogo wybra??Problem : (

Jak b?dziesz mia? pacc to radze Ci zrobic misje na Nargor (Piraty) ja tam expilem od 20 lvl do 35... Bardzo dobry exp i mozna zarobic na eye patchach hook peg leg itp :)
 

Kruszq

User
Joined
Aug 31, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Kogo wybra??Problem : (

A jak nie b?d? mia??:D Chodzi mi o to kt?ra proff jest lepsza bez pacc...Bo nie b?d? mia? kasy(potrzebna jest na inne rzeczy) :p
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Kogo wybra??Problem : (

Mo?na powiedzie? tak:

Gra paladynem jest chyba najbardziej op?acalna bez premium

Gra magiem (aby co? mie?) trzeba wpakowa? w niego cho? troch? kasy z reala (np. na poty). Og??em mo?e poczytaj poradnik.
 

Kruszq

User
Joined
Aug 31, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Kogo wybra??Problem : (

Ok dzi?ki : ) Poczytam zaraz poradniki , chyba wybior? palla ale boje si? tego latania co chwila po speary : P Temat do zamkni?cia :D
 
Status
Not open for further replies.
Top