What's new

Map Edytore najlepiej Simone

Status
Not open for further replies.

dansmi17

User
Joined
Aug 5, 2008
Messages
40
Reaction score
0
Elo Czy posiada ktos lub wie gdzie dostane map edytor pod tibie 8.31 z nowymi itemkami i potworkami??
 

Koybi

Senior User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
742
Reaction score
43
Odp: Map Edytore najlepiej Simone

- St?d b?dziesz m?g? pobra? RME 8.31, SimOne nie znalaz?em..



Pozdrawiam, Koybi.
 

lilek13

Advanced User
Joined
Nov 2, 2008
Messages
238
Reaction score
10
Odp: Map Edytore najlepiej Simone

Podam ci link do fajnej stronki : CLICK :p masz ?ap!
 

dansmi17

User
Joined
Aug 5, 2008
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Map Edytore najlepiej Simone

@lilek13
Podam ci link do fajnej stronki : CLICK :p masz ?ap!

lilek wez skoncz master kozaka z siebie robic bo widze ze piszesz ale jakos nie bardzo komus pomagasz. A jak nie umisz to ci zinterpretuje ze FORUM to taka stronka z zrodlem informacji, jest one od tego by pomagac ludziom w potrzebie a jak masz zamiar tylko sie przemadrzac to nie pisz durnych postow. Skoro takis cwany to teraz uzyj stronki ktorej podales i mi go znajdz cwaniaku bo ja nie potrafie czekam na rezultat;]



@koybi dzieki wielkie skorzystam :-> szkoda ze nie simone bo RME jeszcze nie uzywalem ale trzeba podejmowac nowe wyzwania jeszcze raz wielkie dzieki
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: Map Edytore najlepiej Simone

sciagasz simona zwyklego instalujesz tibie 8.31 i kopjuszesz do folderu z simonem pliki Tibia.dat i Tibia.spr

Simon:


Czy to takie trudne

Pozdrawiam
 

dansmi17

User
Joined
Aug 5, 2008
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Map Edytore najlepiej Simone

Xark tak probowalem ale nie czyta mi wlasnie w tym problem tibia.spr jest tylko nie wchodzi ;/ ale Koybi podal mi do RME i bede z niego korzystal temat do zamkniecia:D

@Xark pod twoim linkiem probowalem juz to sciagac nie ma ani nowych potworkow ani itemkow
 
Status
Not open for further replies.
Top