What's new

[8.1] Sigma, questy i potwory.

Status
Not open for further replies.

Batonek

Senior User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
605
Reaction score
25
Siema. Mam problem z silnikiem Sigmy. Ot?? po wrzuceniu nowej mapy, serwer si? odpala bez problem?w, lecz:
- nie odczytuje 2 potwork?w: Dwarfa i Dwarfa Soldiera. Wrzuci?em owe potworki z innego silnika, bo na tym w og?le nie by?o.... Teraz nadal pisze ?e nie mo?e ich otworzy?... ;/
- nie dzia?aj? questy. Opcja look na GMie wygl?da tak:
It weighs 120.00 oz. ID: 1749. ActionID: 2190. UniqueID: 2190. Position(X: 167 Y: 51 Z: 7)
Nie wiem dlaczego, jak klikam prawym przyciskiem myszy na skrzynk?, quest nie zdia?a....
Prosz? o pomoc,
pozdrawiam
 
Last edited:

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
co do potworow czy dodales je do monsters?
 

Batonek

Senior User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
605
Reaction score
25
Na tyle g?upi to chyba nie jestem ?e dodaje do innego folderu ;) Sprawdz? czy mo?e oto chodzi ?e w tym silniku potworki maj? inny kod ;) Zaraz obadam.
A co z questami? Ostatnio chcia?em postawi? te? devlanda ale tam te? questy mi nie chodzi?y... A mo?e Stigma bazuje na devlandzie?
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Bo Stigma ma zwalony silnik dlatego nikt z tego nie korzysta. Je?li masz poprawny skrypt na potwora i go wklei?e? do \monster potem doda?e? go do monster.xml to musi dzia?a? je?li nie to ju? sam wiesz jaka jest tego przyczyna. Je?li bierzesz skrypt potworka to najlepiej ?eby by? np. z silnika 8.1 a przenosisz na 8.1 ?eby nie myli? tego.
 

Batonek

Senior User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
605
Reaction score
25
Co jak co, ale bez dwarfa i dwarfa soldiera da sie prze?y?, ale bez quest?w ani rusz ;/
A mo?e w takim razie znasz jaki? niezawodny silnik 8.1? W XML bym prosi? bo SQL dopiero zaczynam si? uczy?
 
Status
Not open for further replies.
Top