What's new

Kagonesti Presents: Annihilator

Cai Johnson

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
69
Reaction score
2
P?ki co jest na drugim miejscu w mojej li?cie "Tibijskich filmik?w", na pierwszym "For Revenge", kt?ry ju? zosta? umieszczony na forum.
Astronis;
Selenia Shadowbolt;
Elmari the Soullessone;
Gebba Darkrose.

Best Annihilator on Tibia:
 

ZS1906

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
53
Reaction score
2
Ale w tym filmiku chodzi?o Ci jak padaj?? Bo nie rozumiem dlaczego jest 2 na twojej li?cie, by? chocia? to powiedzia? ;p Gdy to powiesz, to dam edit i to skomentuje :). Tak poza tym to mam lepszy: 3sec i wszystkie 6 demon?w pad?o.
 

Cai Johnson

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
69
Reaction score
2
Mi nie chodzi o szybko?? przej?cia Annihilatora, czy o to ?e padaj?. Mi chodzi o to ?e fajnie z?o?ony, ciekawy sountrack. No i co najwa?niejsze: Astronis przez ponad po?owe (chyba) by? sam...
 

ozzik

User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
20
Reaction score
1
Gratz

Gratz

Dla mnie filmik jest wspania?y , widzia?em go ju? wcze?niej i gratuluje ze go tu doda?e?.
Astronis rox ^^
 
Joined
Apr 26, 2008
Messages
10
Reaction score
0
Tak poza tym to mam lepszy: 3sec i wszystkie 6 demon?w pad?o.

Tak na OTSie to naprawd? nic trudnego- ?al.

Filmik bardzo fajny i ciekawy. 10/10
 
Joined
Apr 26, 2008
Messages
10
Reaction score
0
ale ty naiwny jeste? ?e a? ?al. 6 demon?w w 3 sekundy we? pomy?l zanim co? napiszesz cz?owieku bo na basha ci? wrzuce. Dawaj ten filmik, ch?tnie zobacze jak im si? to "uda?o" (w cudzys?owiu bo na 100% ots)
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Sko?czcie pierdoli? smutki i offtopowa?. Film podany w 1 po?cie jest 100% prawdziwy i komentarze powinny si? tyczy? jego, a nie tego, czy jaka? ekipa zrobi?a anhi w 3 sekundy >.>

Kolejne takie posty nagrodz? warnem.
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Tak trzymaj Speeder ;d


My?l?, ?e ka?dy tibijczyk widzia? ten filmik, troch? ma, ale wci?? jest super!
Podoba mi si? motyw jak Selenia dostaje combo, od razu ded ;d, albo jak Astronis combo oberwa? i 44 hp. :)
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Filmik musz? przyzna? - ?wietny. Pierwszy raz widzia?em go oko?o 1,5 roku temu. Ci??ko jest ciekawie zmontowa? co?, na czym jest przedstawiony pozornie monotonny obraz.
 

Loko

User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Ogl?daj?c ten filmik prypominaj? mi si? stare czasy. Bez w?tpienia najlepszy anihilator ever. Szkoda jednak ze ten quest nie jest juz takim ci?zkim wyzwaniem .
 
Top