What's new

[8.4] KazoOTS Rekrutacja !

Status
Not open for further replies.

denis_yoo

User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
36
Reaction score
0
Witam Wszystich zgromadzonych !! :)
Chcia?bym zrobic profesjonalny Team niechce zeby to bylo tak jak zawsze poszukuje np hostera a hoster sie zg?asza a kiedy chce przetestowac otsa to m?wi ze niemam czasu takim m?wimy "nie" wi?c dobrze si? zastan?w za nim co? napiszesz... Poszukujemy :
- Hostera ( 24/h + ?eby si? co? jeszcze zna? na tym SQL )- Webmastera ( strony musz? byc naprawde zaskakuj?ce a nie ?e ktos ?ciagnie acc maker z neta... takie co? nie wchodzi w gre )- Skryptera ( skrypter musi umiec robic swoje skrypty a nie gotowe z neta narazie dostanie latwe zadanie na poczatek np ze jak sie kliknie na skrzynke to dostaje sie nagrode i cie teleportuje gdzie indziej narazie cos w tym stylu ale mowie musi umiec naprawde duzo bo ots caly czas mysle bedzie zaskakiwal ludzi ci co b?d? grac )- Menagera ( ktos to bedzie utrzymywa? nasze finanse kto bedzie nam dawal pieniadze na rozne kombinacje np Server dedykowany itd )
- Programisty ( kt?ry by ulepsza? r??ne skrypty kt?ry zna si? na dev c++ )
- Mappera ( potrzebny do zrobienia mapy od zera potrzebuje tylko jednego mapera bo drugim jestem ja juz co? robilem zrobi?em sw?j rookgard ale zesz?o mi to tydzien nie m?wi?c o miastach dlatego potrzebuje jeszcze jednego i takiego co dlugo tez siedzi na komputerze co bedziemy sobie wysylac mapy a nie ?e np teraz nie moge dor?b co? tam jeszcze itd. )
Ni?ej podam screeny z mojej mapki :)

Rookgard ! ...

beztytuuvc9.png

beztytuu1iz2.png

beztytuu21212ca4.png

beztytuu111111111ld8.png


Prosz? si? podpisac w ten spos?b :
* Imi? :
* Wiek :
* Pozycja w teamie :
* Jakie? swoje prace (obowi?zkowo ! ) :
* Kontakt GG lub Email :
--------------------------------------------------------------------------
No i jeszcze jedna taka pro?ba jak napisze np hoster to ?eby mia? jakis silnik zebysmy mogli testowac mapke czy nie ma na niej b??d?w itd a nie ze on tylko hostuje i czeka na gotowe niech sobie sciagnie tam jakis SPIS silnikow [8.10-8.4] i niech nie pisze gupio wy?lij jakis silnik :) no to tyle co chcialem powiedziec prosz? si? zg?aszac :)
PS : Ka?dy dostanie GMA na 100 % ! + co? kasy je?eli zarobimy :>
 

Pohonis

User
Joined
Jun 9, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: [8.4] KazoOTS Rekrutacja !

* Imi? : Mateusz
* Wiek : 16
* Pozycja w teamie : Mapper, (troch?) skrypter, (troch?) Webmaster
* Jakie? swoje prace (obowi?zkowo ! ) : Ojj... nie bend? dawa? ?adnych screen's itd wszystko do uzgodnienia na GG \/
* Kontakt GG lub Email : 3461089 <<GG :p

Ajjj.. Dodam ?e mia?em kilka niez?ych ots?w z 25 os +. Dalej bym mia? ale niemam warunk?w do "HOSTOWANIA".
 

Gohans

Advanced User
Joined
May 16, 2008
Messages
198
Reaction score
15
Odp: [8.4] KazoOTS Rekrutacja !

A mapa jaka?
RPG?
My mamy Hostera, skryptera ale mapy nie mamy ;/
 

Xenth

Active User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
120
Reaction score
5
Odp: [8.4] KazoOTS Rekrutacja !

Imi?: Krzysztof
Wiek: 17
Pozycja: Mapper, Webmaster
Do?wiadczenie: Przerabia?em mape evo na red machine ots.
Na Ile Siebie Oceniam: 8.10
Info: Jestem do?? dojrza?ym ch?opakiem i umiem sporo zrobi? dla otsa i dodatkowo pomagam ludzi? bardzo du?o.
 

Gohans

Advanced User
Joined
May 16, 2008
Messages
198
Reaction score
15
Odp: [8.4] KazoOTS Rekrutacja !

7122943
Z ch?cia z tob? pogadam...
Prosz? o szybki kontakt!
 
Status
Not open for further replies.
Top