What's new

Woristin vs Thrak

Status
Not open for further replies.

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
* Data(do kt?rej screeny z mapy musz? zosta? podane w temacie)
* Temat(temat mapy)
* Wersja Tibii(Protok?? pod kt?ry mapa jest robiona)
* Ilo?? SQM(maksymalna ilo?? sqm kt?ra mo?e zosta? u?yta)
Data - uzgodnimy. Prawdopodobnie oko?o 12 maja, aczkolwiek mo?liwe ?e du?o wcze?niej.
Temat - te? chcia?bym jeszcze uzgodni? - mog? by? jakie? kopalnie, mog? by? jakie? g?ry, natura, czy zabudowania, przyjm? prawie ka?dy temat.
Wersja Tibii - raczej 8.4.
Ilo?? SQM - uzgodnimy. Chcia?bym stosunkowo ma?e rozmiary mapki - max 75x75, optymalnie powinno by? 50x50 SQM. W gr? wchodzi 1, lub 2 screeny.

Przyjmujesz? : )
 

Good Maper II

New User
Joined
May 1, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Woristin vs Thrak

Widz?, ?e zapowiada si? bardzo interesuj?cy pojedynek :p

Ja bym proponowa? kopalnie (bez respa: dwarfy itp.) a w tych kopalniach jakie? podziemne domki :D

PzDr i powodzenia wam obu :up:

P.S
Wydaj? mi si?, ?e Thrak przyjmie to wyzwanie...
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Woristin vs Thrak

No wreszcie jaki? ciekawy pojedynek (o ile w og?le si? odb?dzie xd).

Panie i panowie! W prawym naro?niku jedna z legend naszego forum - mistrz wagi ci??kiej w mapperstwie, genialny artysta tworz?cy klas? sam? w sobie... Woristin! W lewym naro?niku odznaczony Purpurowym Sercem, trzema Medalami Honoru oraz Krzy?em za Wybitn? S?u?b?, bohater wojny w Wietnamie i w Zatoce Perskiej, szkolony przez tajne s?u?by USA - komandos... Anv...znaczy Thrak!

Oboje panowie s? ?wietnymi mapperami (nawet o ile dobrze pami?tam razem pracowali przy jednym projekcie...), wi?c pojedynek z pewno?ci? b?dzie ciekawy. Jak nie b?dziecie mieli tematu pracy a na co? wpadn?, napisz?.

Thrak - przyjmij wyzwanie. Prze?y?e? Pustynn? Burz? to i tutaj dasz rad? ?o?nierzu <salutuje>.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Woristin vs Thrak

Nawi?zuj?c boksersko do Sentila. Zapowiada nam si? pojedynek wagi supercie?kiej federacji TNET:D Co do tematu zaproponowa?bym wam 1 ss miejsca gdzie NIGDY ludzka stopa nie stan??a :)

NW lewym naro?niku odznaczony Purpurowym Sercem, trzema Medalami Honoru oraz Krzy?em za Wybitn? S?u?b?, bohater wojny w Wietnamie i w Zatoce Perskiej, szkolony przez tajne s?u?by USA - komandos... Anv...znaczy Thrak!
Own3d!
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Woristin vs Thrak

Rooooooooooar Sentil! <3
Odznaczony medalem, Robienia w chuja kadr?, melduje si?! <salutuje>
<klniepodnosem>jebana popularno??...</klniepodnosem>

G?upio by by?o podstawi? szyj? pod top?r kata, wi?c przyjmuje. Z g?ry zak?adam, ?e Woristin wyrucha mnie we wszystkie dziurki w ciele, ale postaram si? co? wykombinowa?. : ] Worek - do tematu to si? na giegie dogadamy. Jak dla mnie to swamp. x'D
 

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Woristin vs Thrak

Ja ju? proponowa?em na gygy woristinowi, mianowicie opuszczon? fabryk? ; )
 

NeOx13

Advanced User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
219
Reaction score
16
Odp: Woristin vs Thrak

Z g?ry zak?adam, ?e Woristin wyrucha mnie we wszystkie dziurki w ciele
x.X

@Pojedynek
Let's Go, Proponuje temat jak wy?ej, opuszczone fabryki .
Pozdro i powodzenia . ;]
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Odp: Woristin vs Thrak

Jednak Thrak nie zgodzi? si? na kilka zaproponowanych przeze mnie temat?w, upieraj?c si? przy jednym, kt?rego natomiast ja nie cierpi?...

Prosz? o zamkni?cie tematu.
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Woristin vs Thrak

Jako i? nie doszli?my do porozumienia odno?nie tematu (Ka?dy w czym innym czuje si? dobry) pojedynek si? nie odb?dzie. Temat prosz? zamkn??.

<p?acze> //Sentil
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top