What's new

nowe ?wiaty?

Status
Not open for further replies.

Aston Gold

Active User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
50
Reaction score
2
Witam! Czy s?yszeli?cie mo?e co? na temat nowych ?wiat?w w rl tibi? Nie wiecie czy Cipsoft na co? w zanadrzu? :up:
 

Larris

Advanced User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
158
Reaction score
15
Odp: nowe ?wiaty?

Ja nic nie wiem. Ale moim zdaniem powinni zrobi? np. 6 ?wiat?w z no-pvp, 6 z pvp i 6 z pvp-enfo. Np 1 by?by dla polak?w, 1 dla niemc?w itp. Ale te? ka?dy ?wiat z innym expem. Mi by si? podoba?a taka tibia, ale nie wiem jak reszta
 

Aston Gold

Active User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
50
Reaction score
2
Odp: nowe ?wiaty?

Hmmmm... Ja bym chcia? ?eby oboj?tnie jaki otworzyli:) Bo ju? ponad 2 lata od ostatniego nowego mine?y :D
 

Marshal

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
299
Reaction score
21
Age
29
Odp: nowe ?wiaty?

#2x up
6 ?wiat?w pvp-e? s? dwa i gra na nich bardzo ma?o os?b (na dw?ch tyle co na jednym pvp). PVP jest w sam raz, ale n-pvp brakuje. W tej sprawie si? z tobo? zgodz?, ale od razu 6? zastan?w si?. I jeszcze serv dla polak?w... Wyobra?am sobie te komentarze na tibia.com "It is the most noob serv!"... Co powiesz na serv z expem 9999999x?
#topic
No my?l?, ?e ze 2 n-pvp by si? przyda?y. Ale nie wi?cej. Bo po co, tylko wi?cej noob?w b?dzie. Wydaje mi si? jednak, ?e Clipsoft nie zrobi wi?cej serv?w n-pvp, bo chce, ?eby ludzie kupowali pacc, aby nie sta? w kolejkach xD
 

Runemaker

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
346
Reaction score
38
Odp: nowe ?wiaty?

Ja uwazam ze liczba serwow jest wystarczjaca poniewaz gdzyby bylo tylko 6 serwow pvp to one moglyby ulec przeciazeniu.I pomysl z oddzienym serwem dla PL to zly pomysl
 
Joined
Apr 9, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Odp: nowe ?wiaty?

ja to bym si? zgodzi? na to ?eby na rl by? stage exp np:) Zalezny od godzin albo od leveli

Ze 3 takie osobne servery albo na wszystkich wprowadzi? ale to jest tylko i wyloncznie moja opinia :)
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: nowe ?wiaty?

Heh autor tematu chcia? si? tylko dowiedzie?,czy nikt nie wie o nowych serwerach,a tu ju? si? robi? rozmowy og?lne o serwerach :)

Nie i na pewno tego nikt nie wie.Jak b?dzie co? wiadomo,to b?dzie pisa?o na tibia.com
Ale i tak przez pierwszy tydzie? nowe serwery s? tylko dla posiadaczy pacca. :)
 

Semaq

User
Joined
Nov 30, 2008
Messages
43
Reaction score
2
Odp: nowe ?wiaty?

W sumie to jest jaka? aknieta na jakim typie servera chcieli by?my gra?, wi?c mo?e co? b?dzie, ale s?dze ?e gdy b?dzie jaki? nowy ?wiat, to jaka? ekipa z innego ?wiata (du?a ekipa) wejdzie na otsa powbijaj? 50 lvle i b?da bi? za free ?eby nikt nie wbija? se lvli :DDDD, chyba ?e to b?dzie n-pvp
 

Deaven

Advanced User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
422
Reaction score
77
Odp: nowe ?wiaty?

Ja nic nie wiem. Ale moim zdaniem powinni zrobi? np. 6 ?wiat?w z no-pvp, 6 z pvp i 6 z pvp-enfo. Np 1 by?by dla polak?w, 1 dla niemc?w itp. Ale te? ka?dy ?wiat z innym expem. Mi by si? podoba?a taka tibia, ale nie wiem jak reszta
Pomys?, z?y jak kto? wy?ej napisa? s? 2 ?wiaty pvp-e i gra na nich ??cznie ok. 500-600 graczy max, wi?c wi?ksza ilo?? tego typu ?wiat?w jest bezcelowa.
Nowe ?wiaty n-pvp? pomys? nie taki z?y, ale uwierzcie mi nie tak ?atwo jest zacz?? gr? na nowo powsta?ym ?wiecie.
Og?lnie przez te bany i usuwanie kont, gra mniej os?b i mo?na sobie spokojnie poexpic.
Po za tym nowe serwery kosztuj?. A jak na jednym w godzinach szczytu gra po 900 os?b wi?c nie s? to na pewno s?abe, a co za tym idzie tanie sprz?ty.
 

DRE

Senior User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
610
Reaction score
44
Age
29
Odp: nowe ?wiaty?

Nic nie s?ycha? o nowych ?wiatach, a szkoda. Przyda?o by si? kilka nowych, i w tym Polski.
No c??, zostaje nam tylko liczy? na cud.

Pozdrawiam,
DRE
 

Daw153

User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
20
Reaction score
0
Odp: nowe ?wiaty?

Nowe ?wiaty powstan? - sk?d wiem? A po co ta ankieta na tibia.com? ;) Wystarczy chwile pomy?le?.

Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Top