What's new

Nauczyciele

Status
Not open for further replies.

adam08642

User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
40
Reaction score
0
Age
28
Odp: Nauczyciele

ja nie lubilem od informatyki w innej szkole p.Waliwacek (brechowe) bo dawala zawsze 1 a my na nia krzyczelismy ej h*j*
 

Paczusia

Advanced User
Joined
Mar 9, 2009
Messages
167
Reaction score
18
Age
29
Odp: Nauczyciele

Katachetka ;) bo menda mnie chce co sec do dyra wyslac bo jej prawde mowie, ale ona sadzi tylko ze jestem chamski ;/'
Od fizyki pierwsza lekcja na poczatku roku od razu kartkowka z jednej lekcji tej co byla przed chwila xd dostalem pale za to ze spytalem "ktory mam rzad" oczywiscie uwaga za sciaganie i paleczka xD
Od angielskiego moja wychowawczyni, czepia sie wszystkiego, a ma fryzure jak pawian czerwone klaki z zoltymi kregami
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Nauczyciele

Nauczycielka kt?rej serdecznie nienawidz? to E.Glajzer, uczy niemieckiego. Uwzi??a si? na mnie su*a (przepraszam za s?owo, ale normalnie tak j? nazywam). A sk?d to wywnioskowa?em? Ot??, za ka?dym razem pisz? inny sprawdzian ni? reszta klasy (oczywi?cie trudniejszy), ca?a klasa gada a ona mnie opierdala (chocia? siedz? cicho), za ka?dym razem mi skre?la zadanie domowe (chocia? jest dobrze) i wpisuje szmat? (ale jazda zaczyna si? dopiero jak nie zrobi? zadania), pyta mnie ?rednio 3 razy na lekcje, czepia si? mojego wygl?du, przeszukuje moj? torb? i szuka narkotyk?w/papieros?w (Nikogo innego nie przeszukuje, tylko mnie. A jak nic nie znajdzie to m?wi: "Nie?le si? maskujesz narkomanie, ale kiedy? ci? z?apie i wyrzuc? ci? z tej szko?y na zbity pysk" <== to jest dos?owny cytat ;/), i obra?a mnie (zwraca si? do mnie: ciota, idiota itp.). To co wymieni?em to nie wszystko.

To wszystko up dzia?o si? puki si? nie wkurzy?em i nie przesta?em chodzi? na lekcje. Podobno teraz przerzuci?a si? na innego ch?opaka z mojej klasy. Ta baba jest chora, j? trzeba leczy? i to nie jest ?art.

@Down A co ty my?lisz, moi starsi i starsi kumpla niedawno poszli to zg?osi?, go?ciarka ma na razie zakaz wykonywania zawodu. Za miesi?c pierwsza sprawa.
 
Last edited:

seneri

Advanced User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
350
Reaction score
53
Age
28
Odp: Nauczyciele

@Up:

Podaj j? do s?du. Powa?nie. Powiedz kumplowi, ?eby potajemnie nakr?ci? filmik i j? wywalicie :D

@Top:

U mnie tam w szkole to nie ma z?ych nauczycieli... tylko pani od fizyki wymagaj?ca bardzo (na drugiej lekcji od pocz?tku roku pyta?a :down:)
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Nauczyciele

Grrr.
Baba od chemii i fizyki.
Jak w klasie jest g?o?no to babka od fizyki zni?a g?os , tak ?e nie s?ysz? jej pierwsze ?awki.
Potem robi kartk?wk?.
A pani od chemii czepia si? od koloru d?ugopisu , poprzez `styl` siedzenia i pisania a? do braku mundurka... -.-

Nauczycielka kt?rej serdecznie nienawidz? to E.Glajzer, uczy niemieckiego. Uwzi??a si? na mnie su*a (przepraszam za s?owo, ale normalnie tak j? nazywam). A sk?d to wywnioskowa?em? Ot??, za ka?dym razem pisz? inny sprawdzian ni? reszta klasy (oczywi?cie trudniejszy), ca?a klasa gada a ona mnie opierdala (chocia? siedz? cicho), za ka?dym razem mi skre?la zadanie domowe (chocia? jest dobrze) i wpisuje szmat? (ale jazda zaczyna si? dopiero jak nie zrobi? zadania), pyta mnie ?rednio 3 razy na lekcje, czepia si? mojego wygl?du, przeszukuje moj? torb? i szuka narkotyk?w/papieros?w (Nikogo innego nie przeszukuje, tylko mnie. A jak nic nie znajdzie to m?wi: "Nie?le si? maskujesz narkomanie, ale kiedy? ci? z?apie i wyrzuc? ci? z tej szko?y na zbity pysk" <== to jest dos?owny cytat ;/), i obra?a mnie (zwraca si? do mnie: ciota, idiota itp.). To co wymieni?em to nie wszystko.
?artujesz chyba .... o_O
wsp??czucia...
 
Last edited:

Alonix96

Advanced User
Joined
Aug 12, 2008
Messages
159
Reaction score
3
Odp: Nauczyciele

Szanowny pan od matematki ... nie mozna sie ruszyc bo jak sie rusze to odrazu wywala teksty: Kicius bylo sie bawic ? Nie przypominam sobie... albo:
drze sie na ca?om klase HEEEEEEEEEEJ HEEEEEEEEEEJ kawalerka ej tam... mnie to strasznie denerwuje, a znow pani od biologii...
Raz powiem cos do kumpla poczotek lekcji a ona "ale juz nie gadamy bo bede wpisywac uwagi"
I denerwuje mnie jak pani od przyrody i polskiego na lekcji se wpierdala drozdzuwki czy jakies owoce a ja jestem w hu* g?odny...
 

Chomiczekk

Active User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
90
Reaction score
6
Odp: Nauczyciele

Nie nawidz? facetki z maty bo jest g?upia i ma ksyw? "Behemoth" hehe
podam kilka przyk?ad?w.
Robili?my jakie? zadanie i by?a ju? ostatnia minuta przed dzwonkiem to ja zamkna?em zeszyt i odsun??em To ona podesz?a i powiedzia?a czemu zamkn??em zeszyt i spyta?a si? o nr, ja jej powiedzia?em to otworzy?a dziennik i powiedzia?a,,ooo za dobre masz ocenki, dawno pa?ki nie dosta?e?" i wstawi?a mi dwie jedynki ;/

-Chodzi po klasie i zagl?da ka?demu z zeszyt czy oby si? gdzie? nie pomyli? albo czego? nie napisa?.

-Ostatnio zacz??a pyta? z regu?ek i powiedzia?a ?e b?dzie pyta? tak d?ugo ?z nie b?dzie jaka? pozytywna ocena. Spyta?a 4 osoby i postawi?a 4 jedynki bo fajnie ?e kto? si? nauczy?, spyta?a mnie i dosta?em 2- a ona powiedzia?a ?e to jej nie zadowala i spyta?a jeszcze 3 osoby i 3 jedynki.

-Jest gruba i brzydka co mo?na wywnioskowa? po jej przezwisku xD

-Przyk?adowo jest kartk?wka i s? 4 pytania, ?eby dosta? 2 "trza" zrobi? 2 pytania, 3 pytania 3- a 4 pytania 5

-klas?wki, sprawdziany i kartk?wki oddaje min. 3-5 tygodni

-Jest brzydka i gruba.

-Jak kto? jej ucieknie z lekcji to si? bulwersuje i na nast?pny dzie? pyta kolesia co uciek? i robi wszystko aby wstawi? mu najmniejsz? ocen? (czyt. 99% jedynka)

-Nie lubi mnie, jak z reszt? ka?dego, ale mnie i mojego qmpla t?pi na ka?dym kroku bo mamy za d?ugie w?osy i ka?e nam je ?ci?? ;p

-W gimie mia?em 4 a teraz jestem zagro?ony.

-Jak komu? zadzwoni kom?rka lub przynajmniej us?yszy wibracje w telefonie to od razu zabiera a sama jak kto? do niej zadzwoni to z 20 minut sobie gada a nam ka?e co? robi?.
END

@EDIT: Troch? si? rozpisa?em ;s
 

Tareth

Banned
Joined
Apr 21, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Nauczyciele

Facet od historii--- zawalony jak nie wiem, ca?y czas jak si? odr?c? zagadac kole?ank?-UWAGA do dzennika na czerwono... i pisze ze mam go gdzie? itp.
Facetka od plastyki--- plastyka na og?? jest fajnym przedmiotem, ale niestety jest baba g?upia i jest taka sama jak facet od historii ...
 

karol98

Advanced User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
294
Reaction score
29
Odp: Nauczyciele

Nie nawidz? facetki z maty bo jest g?upia i ma ksyw? "Behemoth" hehe
podam kilka przyk?ad?w.
Robili?my jakie? zadanie i by?a ju? ostatnia minuta przed dzwonkiem to ja zamkna?em zeszyt i odsun??em To ona podesz?a i powiedzia?a czemu zamkn??em zeszyt i spyta?a si? o nr, ja jej powiedzia?em to otworzy?a dziennik i powiedzia?a,,ooo za dobre masz ocenki, dawno pa?ki nie dosta?e?" i wstawi?a mi dwie jedynki ;/
-Chodzi po klasie i zagl?da ka?demu z zeszyt czy oby si? gdzie? nie pomyli? albo czego? nie napisa?.
-Ostatnio zacz??a pyta? z regu?ek i powiedzia?a ?e b?dzie pyta? tak d?ugo ?z nie b?dzie jaka? pozytywna ocena. Spyta?a 4 osoby i postawi?a 4 jedynki bo fajnie ?e kto? si? nauczy?, spyta?a mnie i dosta?em 2- a ona powiedzia?a ?e to jej nie zadowala i spyta?a jeszcze 3 osoby i 3 jedynki.
-Jest gruba i brzydka co mo?na wywnioskowa? po jej przezwisku xD
-Przyk?adowo jest kartk?wka i s? 4 pytania, ?eby dosta? 2 "trza" zrobi? 2 pytania, 3 pytania 3- a 4 pytania 5
-klas?wki, sprawdziany i kartk?wki oddaje min. 3-5 tygodni
-Jest brzydka i gruba.
-Jak kto? jej ucieknie z lekcji to si? bulwersuje i na nast?pny dzie? pyta kolesia co uciek? i robi wszystko aby wstawi? mu najmniejsz? ocen? (czyt. 99% jedynka)
-Nie lubi mnie, jak z reszt? ka?dego, ale mnie i mojego qmpla t?pi na ka?dym kroku bo mamy za d?ugie w?osy i ka?e nam je ?ci?? ;p
-W gimie mia?em 4 a teraz jestem zagro?ony.
-Jak komu? zadzwoni kom?rka lub przynajmniej us?yszy wibracje w telefonie to od razu zabiera a sama jak kto? do niej zadzwoni to z 20 minut sobie gada a nam ka?e co? robi?.
END
@EDIT: Troch? si? rozpisa?em ;s

Z tego co wiem to termin oddawania sprawdzian?w to 2tyg.

Wychowawczyni od W-F:curse: Najcz??ciej robimy jakie? g?upie ?wiczenia na W-F i wszystkiego co zrobi? si? czepia.Taki debil z naszej klasy to dla niej anio? huh lekko go bi?em po ramieniu a ten mi w morde z zaskoczenia,by?a to ostatnia lekcja wi?c goni?em go(po drodze po?owa podr?cznik?w mu wypad?a :D) jak go z?apa?em to si? um?wili?my na solo_Oczywi?cie nie przyszed? a stara k?ama?a ,?e jest na dworze a by? w hacie(zdradzi? go jego m?lodszy brat :D) Oczywi?cie nast?pnego dnia pogadanka przez p?? godziny ,?e go zla?em i pyskowa?em do jego starej a jemu do nic o_O.

Jeszcze mamy poj*ban? pani? od Historii. Ziomek na przerwach wszystkich la? i przeklina? nauczycieli,jak kln?? na pani? od Historii to ta do dyra go zaprowadzi?a(wtedy zadzwoni? dzwonek na lekcje) to jak odprowadzi?a to wr?ci?a do klasy,wprowadzi?a nas i m?wi "Teraz to on Mi H*j mo?e"(tekst prawdziwy,tylko tak szybko powiedzia?a ten wyraz i nie wszyscy zrozumieli),albo ziomek podchodzi do pani ?eby co?tam poprawi? a ta do niego z tekstem: "Ch?opie teraz to ty h*j mo?esz",bo ju? by?o kilka tygodni po terminie.Wi?cej przyk?ad?w mi si? nie chce pisa?.Aha i jeszcze mnie wyrzuci?a z sali i chcia?a nagane wstawi? za g?upi u?miech na lekcji o_O

Pani od muzy:Uwa?a si? za ksi??niczke.Jak plecak swoi na jej drodze to zaczyna wrzeszcze? i robi? afere.Za oknem jest budowa to ta co 2wyraz si? czepia ha?asu :D.Mamy po basenie muze wi?c jeste?my zm?czenie,to ta w klasie zacz??a wyzywa? dyrejkcj? kto to za debil zrobi? nam taki plan lekcji :|

Pani od polaka(przezwisko:papierek):przezwisko wywodzi si? z tego:
Kumpel za pobicie kumpla dosta? kare ,?e na przerwie dosta? worek i mia? po ca?ym pi?trze sprz?ta? papiery.Akurat ona przechodzi i do niego "sprz?tnij jeszcze to" a ten nie wiedzia? kto to(podnosi? akurat inny papierek) i by? jeszcze wkurzony wi?c do niej "nie!!" a ona "Co ty dziecko gadasz,jak ty si? do mnie odzywasz,z jakiej klasy jeste????!!Idziemy do pedagoga!!" dalsz? cz??? mo?na si? domy?li? :mad:.
Jak by? jeszcze ?nieg...Id? wtedy sobie korytarzem obok okna kt?re wychodzi na brame szko?y,dzieci rzucaj? si? ?niegiem,obok mnie sz?a pani od polaka i m?wi "Co to za debile rzucaj? si? takim mokrym ?nigiem::D

Tacy nauczyciele tylko u nas!
 

Piotrek05

Advanced User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
471
Reaction score
38
Odp: Nauczyciele

To tak:
-Matematyczka-Moja wychowawczyni
*Zacina sie co kilka wyrazow.
*Co kilka lekcji wyjezdza z przyslowiami np. "Uderz w stol, a nozyce sie odezwa"(oczywiscie sie zatnie)
-Historyk
*Jest spoko mimo ze nie ma jednej reki xD.
*Nie mowi jedynka, niedostateczny itp tylko mowi ze ktos dostal ocene.
*Mowi do kazdego pan/pani ;]
*Jak ktos odpowie dobrze to czasami przybija piatke a czasami mowi ze sie cukierka dostanie.
 

Bellerofont

Active User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
69
Reaction score
7
Odp: Nauczyciele

Szanowny pan od matematki ... nie mozna sie ruszyc bo jak sie rusze to odrazu wywala teksty: Kicius bylo sie bawic ? Nie przypominam sobie... albo:
drze sie na ca?om klase HEEEEEEEEEEJ HEEEEEEEEEEJ kawalerka ej tam... mnie to strasznie denerwuje, a znow pani od biologii...
Raz powiem cos do kumpla poczotek lekcji a ona "ale juz nie gadamy bo bede wpisywac uwagi"
I denerwuje mnie jak pani od przyrody i polskiego na lekcji se wpierdala drozdzuwki czy jakies owoce a ja jestem w hu* g?odny...
Skarga do dyrektora, gdy? niedozwolone to jest. U mnie w szkole tylko go?ciara od chemii ma prawo pi? wod? na lekcji, gdy? ma uszkodzone ?linianki.

A przy okazji jedzenia

Na religii mam lekcj? z takim dowcipnym katechet?. Mam te? w klasie ziomka z AD/HD (rly!) I se je chipsy. Katecheta wyrywa mu z r?k i na jego oczach mu je zjad? xD Brechtali?my ca?e 15 minut. Potem Katecheta dosta? tygodniowe zawieszenie, a za to mieli?my lekcje z Pedagogiem, Kt?ry Uwielbia Rushoffy
 
Last edited:

Daniel13

Senior User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
910
Reaction score
32
Odp: Nauczyciele

u mnie w szkole uczy rosyjskiego jursza :D pseudo " Banshee" haha ubiera si? dok?adnie jak banshee na rl :D ryj tak samo podobny ;p jest po prostu pojebana jak nie wiem co ;/ co powiesz to ?le kiedy? j? poprawi?em bo powiedzia?a ?le to odpowiedzia?a mi na to ::

Nauczyciel ma zawsze racj?
Je?eli nie ma racji to przypomnij punkt 1 ;s

N?dza xD
 
Status
Not open for further replies.
Top