What's new

-Tibia 8.10 Mortalis OTS

Status
Not open for further replies.

sirblaxis

New User
Joined
Apr 16, 2009
Messages
3
Reaction score
0
IP : 87.99.34.166 port: 7171 klient 8.1
Acc maker : 111111/tibia

~~~~~~~~~~~Mortalis OTS~~~~~~~~~~
Oferuje :
- stabiln? gr? ( ??cze 100k/s, internet 4 mb ! . Procesor 3,55GHz 8gb ram, 4 RDZENIE ! )
- 24/7 !
- stabilny silnik, bez crashow, testowany przez 2 tyg na maxymalnym obci??eniu ! ( to m?wi samo za siebie )
- non friend - nie ma za?atwiania item?w, lvl\\\\\\\'a itp dla przyjaci?? ots\\\\\\\'a jak to ma miejsce na innych ots;ach
- sta?y rozw?j ots, ( forum, strona, mo?liwy ots shop )
- mi?y klimat.

~~~~~~~~~~~info o grze~~~~~~~~~~~~

- Exp x20 ( wystarczajacy by bic szybko level , ale tez nie za duzy zeby nie biega?y 9999 lvl\\\\\\\'e :) )
- loot x2 ( nie za duzy by ceny itemow nie spadaly do ?miesznych warto?ci, ale tez odpowiedni by nie czkac az spadnie upragniony item )
- duzo skrypt?w ( ?lady po ?niegu, mo?liwo?? kompania si?, kopanie pi?ki! )
- training MONK ! ( bardzo duzo pomieszczen w ktorych bez problemu mozesz trenowac swoje umiejetnosci )
- skills x75 !
- fast attack
- wszystkie czary z rl tibi ! :)
- TP na expa !


?ycz? milej gry. Gm Team

zapraszam do komentowania
 
Joined
Apr 21, 2008
Messages
34
Reaction score
0
Odp: Mortalis OTS

fajny tylko szkoda ze nie mapa evo i zmniejsz fast attack bo troche zalowo
daj mniejszy
 

kapcias12

New User
Joined
Mar 30, 2009
Messages
9
Reaction score
2
Odp: Mortalis OTS

i co to ma by? ots offline:curse: my?la?em ze b?dzie fajnie a tu dupa wy?onczony ale dobra tam trzeba szuka? dalej jak za?onczysz ots to napisz mi na PW :p:p

Pzdro Od Kapcias12

Nakarm mnie xD

get.php

Creature Name: Barbarek
 

Masteros

Advanced User
Joined
Aug 10, 2008
Messages
243
Reaction score
3
Odp: Mortalis OTS

Co? jak mieszanka RPG z czym? hmmm nie obra? si? ale z noob OTS (chodzi o to ?e fast atak du?y skill etc.) No ale my?l? ?e wysz?o dobrze :] Zapowiada si? na 8/10 ale na razie jest offline wi?c nic innego nie postawi? :p
 

Szczurex1987

New User
Joined
Apr 16, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Mortalis OTS

Ej... Fast atack jest spoxor ;] zawsze gdy daje ( maly fast atack ) to ludzie... ( wiecie was jest 3... ktorzy uwazaja ze fa jest zaduzy a tych ludzi z ktorymi rozmawialem o fa jest z 15 ;] a offine jest w tedy gdy dorabiam skrypty i czary
 

kapcias12

New User
Joined
Mar 30, 2009
Messages
9
Reaction score
2
Odp: Mortalis OTS

No nareszcie za?onczony naprawd? polecam ots spox fajna mapka expw miare co ja bed? du?o gada? wejdz sam i si? przekonasz

Pzdro Kapcias12

Do zobaczyska na ots fani Tibi xD

Nakarm Mnie

get.php

Creature Name: Barbarek
 
Status
Not open for further replies.
Top