What's new

Jak zrobic ots przez firme ?? ;-)

Boryk1020

User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
14
Reaction score
1
A wiec mam pytanie jak zrobi? ots przez firm? czy jak to sie nazywa:),
po prostu chce zrobi? ots kt?ry wy?le i oni mi postawia go a ja np. zap?ac? co
miesi?c czy jako? inaczej np. 50 zloty wie mo?e kto? jaki jest kontakt czy co? w tym stylu wiem ze s? tak zrobione ots np. jak mazurski itd. :p:p:p




Dzi?ki wielkie za pomoc o ile kto? pomorze :D ;)
A je?eli sie nie da to tez dzi?ki :D
 

Xafaso

Advanced User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
217
Reaction score
15
Nie rozumiem Ci? no, ale... Chodzi Ci o server dedykowany? Kt?ry kupujesz, wrzucasz silnik i cieszysz si? tym, ?e nie masz lag?w na OTS ? Czy chodzi Ci o to, ?e wysy?asz silnik i kto? Ci go robi?
Je?li chodzi o servery dedykowane to polecam servis ovh.pl, a co do tego drugiego to, nawet nie jestem pewien czy takie co? istnieje.
 

Boryk1020

User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
14
Reaction score
1
Tak chodzi mi dokladnie o to czy bys mogl mi napisac na gg jak dokladnie to zrobic ? 5025970 mozesz to napisz :) Niewidoczny zawsze
 
G

Gudio

Guest
A wiec mam pytanie jak zrobi? ots przez firm? czy jak to sie nazywa:),
po prostu chce zrobi? ots kt?ry wy?le i oni mi postawia go a ja np. zap?ac? co
miesi?c czy jako? inaczej np. 50 zloty wie mo?e kto? jaki jest kontakt czy co? w tym stylu wiem ze s? tak zrobione ots np. jak mazurski itd. :p:p:p




Dzi?ki wielkie za pomoc o ile kto? pomorze :D ;)
A je?eli sie nie da to tez dzi?ki :D

50 z?/mies na serwer dedykowany wydasz, kupuj?c serwer z Francji, lub WB. W Polsce ceny s? 2x takie - i tak to s? tylko minimalne wymagania serwerka. Profesjonalny kosztuje w granicach 150 z? /miesi?cznie.
 

Boryk1020

User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
14
Reaction score
1
Ale ja nie chce mie? serv na kt?rym b?dzie gra? 200-300 os?b tylko ze 100
a co do tej stronki ovh.pl, to nie rozumiem patrza?em tam i zrozumia?em ze za 72-74h
mam zap?aci? 90+ to troszk? chore macie mo?e co? ta?szego i jak to zrobi? ja mam im wys?a? silnik ? czy ca?ego serv ? :)
Ja nie potrzebuje takiego kompa z tym ??czem:
Specyfikacja techniczna
Procesor
Intel Celeron 220
1.2 GHz L2: 512 KB, FSB: 533 MHz
lub
Intel Celeron
2.00 GHzL2: 256KB, FSB: 400 MHz
Architektura 32 / 64 bits
Pami?? RAM 1 GB DDR
Dysk twardy 250 GB
Typ dysku IDE / SATA2
??cze 100 Mbps
Przepustowo?? 100 Mbps
Limit transferu brak
IP sta?e 1 adres
IP Fail-over +1 adres
Backup FTP 250 GB
 
Last edited:

Elf

Sing blue silver
Joined
Apr 12, 2008
Messages
409
Reaction score
50
Age
33
50 z?/mies na serwer dedykowany wydasz, kupuj?c serwer z Francji, lub WB. W Polsce ceny s? 2x takie - i tak to s? tylko minimalne wymagania serwerka. Profesjonalny kosztuje w granicach 150 z? /miesi?cznie.

Je?eli jeste? posiadaczem takiego serwera, to ?miem twierdzi?, ?e Varath za d?ugo nie pobiega :p
Poprawie Ci?: s?aby serwer kosztuje od 100 do 500z?, profesjonalny od 700z? do 2000z?, za? porz?dny nawet do 10000z?.
 
G

Gudio

Guest
Je?eli jeste? posiadaczem takiego serwera, to ?miem twierdzi?, ?e Varath za d?ugo nie pobiega :p
Poprawie Ci?: s?aby serwer kosztuje od 100 do 500z?, profesjonalny od 700z? do 2000z?, za? porz?dny nawet do 10000z?.

No prosz?, "przyczepi? si? ko? do kopyta".

Ju? musisz Varath do tego miesza?? Pobiega, pobiega, bo nie wiesz, jaki sprz?t b?dziemy mie? ;)
Lepiej dbaj tam o sw?j "WypasOTS", nie mieszaj do tego Varath'a ;-) To nasza sprawa co b?dziemy mie?, oraz co b?dziemy z nim robi?... I nic ju? nie m?w na temat Varath OTS.

W Polsce serwery s? drogie, ale np. jak wspomnia?em wcze?niej, dobry serwer za granic? masz za 49-69 €.
 

Boryk1020

User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
14
Reaction score
1
Macie mo?e jakie? linki.?
Ja nie chce du?ego neta mam ma?? mapk?
ale fajn? sam j? robi?em jeszcze dodam kilka
rzeczy i naprawd? b?dzie git :D,
a wiec szybko?? nie potrzebna du?a ! :)
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
wystarczy Ci serwer dedykowany kt?ry kosztuje nie ca?e 100z? co miesi?c! W nim masz wiele plus?w. Dobry procek i ??cze jak na zwyk?y OTS. 100MB/s spokojnie wystarczy Ci na mas? graczy bez laga ;) ta?szych raczej nie ma i nie op?aca si? bra? dlatego trzeba si? zastanowi? czy warto :)

poka? mi jak taki widzia?e? :rolleyes:

chyba nawet onet.pl takiego nie potrzebuje :cool:
 

Boryk1020

User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
14
Reaction score
1
No i na to czeka?em :D teraz mo?ecie wyt?umaczy? co ja mam im da? czy co? w tym stylu.
Ja nie znam sie na tym nic :D no i prosz? o jakie? linki. Dzi?ki
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Dokonujesz zap?aty za serwer co miesi?c lub p?ac?c z g?ry za par? miesi?cy to ju? nale?y do twojego wyboru. Otrzymujesz potrzebne loginy i has?a do po??czenia si? z baz? danych. Tam wrzucasz sw?j silniczek i dzia?a. Nie wiem jak dok?adnie to wygl?da bo nigdy nie mia?em dedyka i w?tpie aby kto? udzieli? Ci tutaj 100% dobrej odpowiedzi bo jakby nie patrze? to jest drogi zakup.

Co do serwer?w to najlepiej wejd? na wpisz Serwery Dedykowane i b?dziesz mia? mase firm zajmuj?cych si? tym. Dobierzesz sam do swoich potrzeb serwis od razu sprawdzisz ceny warunki umowy itd. :)

Pozdrawiam
 

Boryk1020

User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
14
Reaction score
1
Aha ale czemu drogi je?eli np 3 kumpli zbierze sie razem to co miecha np 20 zloty to nie du?o moim zdaniem:p;), ju? mam paru ch?tnych na takiego ots :D
tylko teraz znajd? co? nawet taniego do 60-80 z? z nie wielkim ??czem 20mg :cool::rolleyes: mo?e znacie taki servis :confused: ??




Dzi?ki za wszystkie odpowiedzi ;-)
A to wszystko dzi?ki temu forum :D:D:);)
 
Top