What's new

Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

Status
Not open for further replies.

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Witam

Postanowi?em, ?e za?o?? temat gdzie ka?dy, kt?ry natkn?? si? na keyloggera albo przetestowa? dany plik ze strony i okaza? si? on keyloggerem b?dzie zamieszcza? linki z ostrze?eniem ?eby nie ?ci?ga? z tej strony plik?w.
Uchroni to nas przed hackiem i zlikwiduj? hakerstwo i zyski haker?w.
Wi?c, pierwsza strona na jak? dzisiaj prawie si? nabra?em to:

NIEBEZPIECZNA STRONA
Zawieraj?ca niby dzia?aj?cego Ip changera pod 8.5, jednak ma w sobie proces wysy?aj?cy nasze dane (czyli passy) z Tibii.
Je?li przypadkowo uruchomi?e? tego ip changera, wchodzisz w start-> uruchom ->tu wpisujesz "msconfig" -> zak?adka uruchamianie
- >szukasz uruchamiaj?cego si? procesu z nazw? svchost.exe i usuwasz. I restart komputera.
Taki proces nie powinien si? tam znajdowa? mimo ?e mo?esz ich mie? nawet 7 w mened?erze zada?.
Ps. Je?li temat si? rozwinie prosz? o przyklejenie.
Kolejna strona:

NIE WCHODZI?! NIEBEZPIECZNA STRONA!
Wi?c, dla przypomnienia m?wi? ?eby nie ?ci?ga? nic z tej strony... bo wsz?dzie s? pliki zbindowane(po??czone) z keyloggerem.
Ja przyk?adowo ?ci?gn??em Tibia-Auto. Instalka zawiera w sobie proces "auto.exe" kt?ry tak samo jak powy?ej opisa?em usuwamy z msconfig... i restart kompa. Tylko w przypadku gdy otworzyli?my ten plik z tej niebezpieczniej strony strony!
Kolejna strona!

Znana Jako Tibifast.pl
UWAGA NIEBEZPIECZNA STRONA! NIE ?CI?GA? NIC Z TEJ STRONY!
Testowa?em na Tibiabot Ng 4.8.5 po uruchomieniu pliku uruchamia si? proces "server.exe", i wiemy co dalej...
Oczywi?cie msconfig i usuwamy ten syf i restart kompa. Oczywi?cie najlepiej si? nie logowa? przed restartem komputera bo proces dzia?a ca?y czas puki nie w??czymy jeszcze raz komputera. M?g?bym pisa? ?eby usuwa? ten proces z mened?era zada? no ale co nam to da jak uruchamiaj?c ponownie komputer proces si? uruchomi z autostartem.. wi?c prosty spos?b msconfig i usuwamy z zak?adki uruchamienie dany proces, w przypadku tej strony to "server.exe" i restartujemy komputer.
 

Runemaker

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
346
Reaction score
38
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

Bardzo dobrze, ?e potrafisz my?le? o innych. Dzi?ki za ostrze?enie;)
 

ximek

Active User
Joined
Jul 14, 2008
Messages
131
Reaction score
4
Age
35
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

wszystkie strony tematycznie OTS (m.in. jak tibia.net.pl)... r??ne silniki OTS, je?li kto? nie da? skana a moderator nie usun?? tematu to te? radz? nie ?ci?ga?. Je?li jest skan jest to nie zapominajmy, ?e wszak istniej? r??ne sposoby oszustw wi?c po pobraniu paczki warto przeskanowa? plik raz jeszcze, niby strata czasu ale jest to niczym w por?wnaniu do straty naszego konta.
 

E3m

User
Joined
Jul 12, 2009
Messages
11
Reaction score
4
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

Dzi?kuje,?e pomy?la?e? o innych :) bardzo przydatne to jest i nie ma baw,?e ci? kto? haknie.
 

Wielki Brat

Active User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
84
Reaction score
9
Age
32
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

dzieki dobrze ze umnie mozna kupic licencje na zawsze sms za 23 /zl pozdro ;d
 

KakashiPL

Advanced User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
399
Reaction score
20
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

Dobrze ze pomysalles o innych i dzieki za ostrzezenie przed tymi stronami mam andzieje ze temat sie rozwinie i zostanie przyklejony bo to wazny temat :] :up:
 

Byakuin

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
285
Reaction score
18
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

Sok?? Feat.Pono Ty Przecie? wiesz co.rar na odsiebie (s? tylko 2x na odsiebie z .rar i obydwa zawirusowane,w?a?nie zaczynam formata)
 

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

Je?li znale?li?cie jakie? podejrzane strony to wkleja? tutaj, ja si? nimi zajm? i sprawdz? czy jest tam co? podejrzanego. Nie prosz? was ?eby?cie co? ?ci?gali z tych stron i otwierali i potem wszystko przeze mnie tylko je?li zastanawiacie si? "Czy to na pewno jest czyste" wklejacie posta z linkiem z ostrze?eniem albo jak kto? nie ma wystarczaj?cej liczby post?w to wysy?a mi na priv tylko stron? i ewentualnie m?wi podejrzany plik.

By? mo?e tym tematem zepsujemy sporo sposob?w innych u?ytkownik?w, nawet mo?e z tego forum ale niestety tak bywa... te? mo?e by? tak ?e temat nie zostanie przyklejony albo jeszcze gorzej zostanie usuni?ty z powod?w hmm "To m?j spos?b na zarobek, musz? pozby? si? tego tematu..."

...i don't care..
 
Last edited:

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

ukasz uruchamiaj?cego si? procesu z nazw? svchost.exe i usuwasz.
hehe reszta moze tak ale to nie jest keylogger -.- jezeli ktos ma neta radiowke tak jak ja to po poloczeniu z netem proces sam sie uruchamia :) robilem formata juz wiele razy i odrazu po zainstalowaniu "Iplus" ja taki net mam ;/ proces sam sie uruchamia , i on nie wysy?a passow tylko sygna? do przekaznika dzieki czemu mam neta ;P
 

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

Nie m?wi?, ?e to jest keylogger ale opisa?em jak usun?? keyloggera w przypadku otworzeniu tego pliku z tej strony...
 
Last edited:

Mitnick8

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
140
Reaction score
9
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

Chyba ka?dy zna strone tibiasoft.com
Zawsze ?ciaga?em z tamt?d MCkiedy? jak nie mia?em NG to takze Tibia auto.
Wie kto? czy pliki z tej storny s? czyste? :)
 

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

Chyba ka?dy zna strone tibiasoft.com
Zawsze ?ciaga?em z tamt?d MCkiedy? jak nie mia?em NG to takze Tibia auto.
Wie kto? czy pliki z tej storny s? czyste? :)

Tak!

Strony jakie ja ufam to tibia.pl tibia.org.pl i tibiasoft.com
Ta ostatnia jest jak najbardziej bezpieczna, najszybciej mo?na tam znale?? najnowsz? wersje mc czy innych bot?w.
 

kucha

New User
Joined
Jul 7, 2009
Messages
8
Reaction score
1
Age
29
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

elo ja w sprarwie tych svchost.exe.nic nie pobieralem jednak w procesach w menad?eze plik?w mam ich kilka.czy to moze doprowadzic do utraty konta???
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

elo ja w sprarwie tych svchost.exe.nic nie pobieralem jednak w procesach w menad?eze plik?w mam ich kilka.czy to moze doprowadzic do utraty konta???

Nie przejmuj si?, zapewne masz Vist?. Ja mam ich ponad 10 :] Tak, s? bezpieczne.
 

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

Kolejna niebezpieczna strona to:

UWAGA! NIE ?CI?GA? NIC Z TEJ STRONY!
 

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

Dzieki za ostrzezenie :p Pamietam jak kiedys bylem newbie i sie dalem na to nabrac ;d teraz juz niewchodze w zadne linki w tibi ;]
 

Omega

Advanced User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
209
Reaction score
9
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

a o co chodzi z tym svchost.exe? co to jest bo mam 2 takie procesy
 

Gobbi

Active User
Joined
May 13, 2009
Messages
59
Reaction score
10
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

O to chodzi z tymi svchost.exe
?e je?li masz je tylko i wy??czne tylko w Msconfig w Uruchamianie
to jest to najprawdopodobniej keylogger.

A jak to sprawdzi?? (w XP)
Wchodzimy Start-->Uruchom->msconfig-> zak?adka uruchamianie i szukasz svchost.exe albo co? podobnego do tego wyrazu.

Pozdrawiam
 

derlin

Active User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
137
Reaction score
5
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

Bardzo przydatny temat, pami?tam jak kiedy? by?em noobem i nabra?em si? na "Free Pacc, Please login on ........" My?l? ze ten temat pomo?e takim jakim by?em kiedy? :)
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Nie daj si? hackn??! Niebezpieczne strony!

Wielkie dzi?ki ziomek za ten spis. Pomagasz innym i to si? liczy. Zas?u?y?e? na dobr? reputacj?. Repucik leci.
Tibiasoft.com jest bezpieczna?
Pozdrawiam,
GregoRex.
 
Status
Not open for further replies.
Top