What's new

Inni nie mog? si? zalogowa?!!

makus18

New User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
8
Reaction score
0
A wi?c tak: mam taki problem, ?e ja mog? si? zalogowac podaj?c w ip changerze "locahost", mam ip zmienne wi?c za?o?y?em no-ip. Problem tkwi w tym, ?e ludzie mog? wej?? na stronke (acc maker'a), jednak nie mog? si? zalogowa?. Wida? list? postaci, jednak nie mog? na ni? wej??. Wyskakuje b??d 10061. Czym to jest spowodowane? Prosz? o szybk? pomoc!
 

Szlubak

Active User
Joined
May 2, 2010
Messages
112
Reaction score
3
Odp: Inni nie mog? si? zalogowa?!!

Widze tylko jedn? mo?liwo??,w Account Macerze ustawione jest ?e po rejestracji posta? pojawia si? gdzie? na ?cianie.Zmie? ustawienia ,,spotu" gracza a wszystko powinno normalnie dzia?a?.
Spot = po?o?enie x,y,z
 

makus18

New User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Inni nie mog? si? zalogowa?!!

Nie, napweno, nie. Zrobilem posta? i ja sie mog?em na ni? zalogowa?. Kumplowi da?em pasy do GoD'a i tez ne mg? si? zalogowa?... Ju? nie wiem co jest nie tak... Mo?e jakie? inne propozycje? Jestem otwarty na wszystko...
 

makus18

New User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Inni nie mog? si? zalogowa?!!

Zmieni?o si? na proble 10060!! Co z tym problemem zrobi?? pomo?cie!!

Innym wyskakuje b?ad:

cannot conect to a login server
error: connection timed out. (10060)
for more information take a look at the faqs in the support section at .
 

Szlubak

Active User
Joined
May 2, 2010
Messages
112
Reaction score
3
Odp: Inni nie mog? si? zalogowa?!!

Zmieni?o si? na proble 10060!! Co z tym problemem zrobi?? pomo?cie!!
Innym wyskakuje b?ad:
Ten b??d oznacza ?e nie mo?na si? pod??czy? do serwera (prawdopodobnie jest wy??czony lub zamkni?ty)
 

Morrigan

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
188
Reaction score
45
Odp: Inni nie mog? si? zalogowa?!!

Spr?buj wy??czy? firewalla (zapor? systemow? Windows), jak to nie pomo?e to wy??cz na chwil? antywirusa (je?li go posiadasz). Je?li to nie pomo?e to musisz odblokowa? porty - napisz czy masz routera/liveboxa czy co tam. Je?li routera to z jakiej firmy i jaka wersja. Najlepiej zagl?dnij tutaj:

oraz pobierz ten program:

i sprawd? porty 7171/7172. Na chwil? obecn? tyle mi na my?l przychodzi.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Inni nie mog? si? zalogowa?!!

Tak jak wspomnia? Morrigan, wy??cz firewalla, antywirusa i wszystko co mo?e blokowa?.
Nikt nie wspomnia? o najg?upszym b??dzie, kt?ry m?g? pope?ni? ?w cz?owiek. Mowa o configu, sprawd? czy jest tam, aby na pewno prawid?owo wpiasne IP.
Pozdrawiam!
 

makus18

New User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Inni nie mog? si? zalogowa?!!

A? tak g?upim cz?owiekiem nie jestem ;]. Oczywi?cie, wy??czy?em firewalla, porty odblokowane, w?a?ciwie nie wiem w czym by? problem, ale jako? go naprawi?em ;d. Dzia?a ;]. Dzi?ki za pomoc - temat mo?na zamkn??
 
Top