What's new

Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

Maximuss

Advanced User
Joined
May 23, 2009
Messages
447
Reaction score
17
WITAM "Odrazu Przejde do rzeczy ,?eby wam nie zabiera? czasu.

Poszukuje Dedyk-a Tak do 150 osub <narazie>
. Tego Dedyka chce wypo?yczy? tylko na 1-2 mie?i?ce g?ra trzy .Oczywi?cie b?dzie SmS Shop . Kto mi tego Dedyka Wypo?yczy lub Wykupi dostanie 70% Z SmS Shopu .Zrobimy to tak ,?eby nie oszukiwa? ,damy na dotpay tego playera co wykupi? dedyka i ten player ,b?dzie co miesi?? robi? mi przelew 30% .
My?le ,?e to jest dobry interes ,Ale Wszytko zale?y od was .


Teraz Ma?e Info o Ots-ie .

To Tak
Tibia;8.42
Domena [yes]
Manarune[yes]
Nowe Czary [yes] <po 3 dla ka?dej profesi>
Balans Profesi [yes]
SmS Shop [yes]
Bezp?atny Pacc [yes]
Mapka Evo [yes] Edytowana ok. 60mb .;)
Acc maker [yes] Edytowany By Me
System Addon-s [yes] Sytem jest be ME
Vip Acces [yes] and Exp Island
Exp Stage[yes]
I tam inne Ciekawe ?eczy ..
Bardzo du?o czasu po?wi?ci?em na tego Ots-a


Z koleg? testowali?my ten Silnik przez 3 dni i wesz?? 80 osub i zarobili?my okolo 320z? bo tyle ten komputer utzryma? osub (Ale Ta kasa posz?a na Procesor bo si? sapli? ]

Je?eli jest kto? zainteresowany ZAPRASZAM do pisana post-?w
HTML:
Wi?cej Info na ;
GG-9161093
 

ximek

Active User
Joined
Jul 14, 2008
Messages
131
Reaction score
4
Age
35
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

A to osub a nie os?b?
 

Maximuss

Advanced User
Joined
May 23, 2009
Messages
447
Reaction score
17
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

A to osub a nie os?b?
Co ci? to k***a interesuje jak ja pisze ,jeste? zainteresowany ,jak nie to Bye Ziom.

Szukam Nadal ,ju? mia?em 5 zg?osze?
 

ximek

Active User
Joined
Jul 14, 2008
Messages
131
Reaction score
4
Age
35
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

Co ci? to k***a interesuje jak ja pisze ,jeste? zainteresowany ,jak nie to Bye Ziom.
Szukam Nadal ,ju? mia?em 5 zg?osze?


Grzeczniej troszeczk? przede wszystkim prosz?. Takie b??dy z pewno?ci? nie pomog? Ci zdoby? hostera, szczeg?lnie je?li do tego dorzucasz wulgaryzmy:)

See you.
 

Maximuss

Advanced User
Joined
May 23, 2009
Messages
447
Reaction score
17
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

Nie b?de z tob? si? tutaj k?uci? ,bo nie chce dost?c Waringa za Spamm ,Wi?c Ziom Bye .
I nie zawracaj mi g?owy /Elo
 

dawiq13

User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

Po pierwsze we? s?ownik do r?ki i troch? go poczytaj, bo nie znajdziesz osUb do tego projektu.. Nikt nie chce pracowa? z jakim? pyskaczem kt?ry nie potrafi do siebie przyj?? ?e pope?ni? b??d ortograficzny.
 
Last edited:

Joka

Active User
Joined
May 9, 2009
Messages
96
Reaction score
2
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

Omg! Kto m?dry da Ci dedyka na kt?rym na 100% straci kas??, do tego jeszcze mapka Evo, na tym ju? ma?o kto gra. Po drugie kto da dedyka osobie kt?ra pisze "osub" a nie "os?b"?

To powiem kr?tko: ?mieszny jeste?. Lepiej nie bierz si? za OTs.
 

Sarvarex

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
206
Reaction score
6
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

@up
zgadzam si?.
@topic
Ja bym ch?tnie ci hostowa? ale po tym co tu us?ysza?em i zobaczy?em to si? pomodli? tylko ?e znajdziesz jakiego? idiot? kt?ry ci pohostuje.
1. Nie b?dzie zysk?w z tego na 100%
2. Nie potrzeba dedyka na Evo map? bo ma?o os?b gra wi?c nie ma po co stawia?.
3. Po ortografii ludzie poznaj? wiek - po twoim powiedzia? bym z 10 lat nie wi?cej.
To chyba tyl?.
See you.
 

Adrstalik

Active User
Joined
Dec 21, 2008
Messages
70
Reaction score
19
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

1. Pisz prawd?.
"Z koleg? testowali?my ten Silnik przez 3 dni i wesz?? 80 osub i zarobili?my okolo 320z? bo tyle ten komputer utzryma? osub (Ale Ta kasa posz?a na Procesor bo si? sapli? ] "
Je?eli dobrze zrozumia?em, na Test Serwerze zarobili?cie pieni?dze? Nie wiem - prawd? m?wi?c - kto by?by takim idiot?, aby p?aci? za posta? na Test Serwerze...

2.Jest spora nie jasno??.
"Bezp?atny Pacc [yes]" - i tutaj pies pogrzebany. Skoro jest darmowy premium, to w?tpi? aby ludzie kupowali co? z SMS Shopu., poniewa? po co?
Wi?kszo?? przedmiot?w i tak zdob?d?. A nawet je?eli by?yby jakiekolwiek wp?ywy to nie du?o by? zarobi?.

3. "Szukam Nadal ,ju? mia?em 5 zg?osze? " - skoro mia?e? ju? tyle zg?osze? to dlaczego nie poprosi?e? jeszcze Moderatora o zamkni?cie tematu? Przecie? wida?, ?e ludzie chc? Ci pom?c. :confused:

4. Jak napisa? przedm?wca, musia?by? naprawd? bardzo grubo - tak nie do poznania - t? map? aby? m?g? na niej dobrze zarabia?. o_O

Tak og?lnie. :
Odsy?am do wikipedi . Poniewa? je?eli (tutaj cytat) "Poszukuje Dedyk-a Tak do 150 osub <narazie> ", nie musisz poszukiwa?. Wystarcz? 2 min. w google.pl/com i masz mn?stwo serwer?w dedykowanych.
A je?eli s?dzi?e?, ?e kto? Ci wykupi serwer, i dostanie 70% (Jak napisa?e? wy?ej) to takiej osobie si? to totalnie nie op?aca poniewa? w tych 70%'tach by?a by kwota, kt?ra nie wr?ci?aby nawet malutkiej cz?stki tego co w?o?y?a dana osoba...

I ostatnie zdanie i ko?c?wka... :
NIE K?AM ! Nic tym nie zyskasz, a sobie siark? robisz...

Pozdrawiam
Adrstalik
 

Infinity

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
594
Reaction score
102
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

1. Pisz prawd?.
"Z koleg? testowali?my ten Silnik przez 3 dni i wesz?? 80 osub i zarobili?my okolo 320z? bo tyle ten komputer utzryma? osub (Ale Ta kasa posz?a na Procesor bo si? sapli? ] "
Je?eli dobrze zrozumia?em, na Test Serwerze zarobili?cie pieni?dze? Nie wiem - prawd? m?wi?c - kto by?by takim idiot?, aby p?aci? za posta? na Test Serwerze...

2.Jest spora nie jasno??.
"Bezp?atny Pacc [yes]" - i tutaj pies pogrzebany. Skoro jest darmowy premium, to w?tpi? aby ludzie kupowali co? z SMS Shopu., poniewa? po co?
Wi?kszo?? przedmiot?w i tak zdob?d?. A nawet je?eli by?yby jakiekolwiek wp?ywy to nie du?o by? zarobi?.

3. "Szukam Nadal ,ju? mia?em 5 zg?osze? " - skoro mia?e? ju? tyle zg?osze? to dlaczego nie poprosi?e? jeszcze Moderatora o zamkni?cie tematu? Przecie? wida?, ?e ludzie chc? Ci pom?c.

4. Jak napisa? przedm?wca, musia?by? naprawd? bardzo grubo - tak nie do poznania - t? map? aby? m?g? na niej dobrze zarabia?.

1. Wystarczy nie wspomina?, ?e to by? test server? ;d

2.Na FaniaOTS te? by? darmowy pacc, a jako? zarabiali?my 800 z? miesi?cznie :|

3. Mo?e na tych zg?oszeniach ludzie zobaczyli, ile osub mu potrzeba? ;]

4. Nie trzeba jej w du?ym stopniu przerabia?. Jednak jest to zalecane ;).

W niekt?rych punktach kolega mo?e i sk?ama?, no ale i tak kto wypo?yczy dedyka osobie 10-13 lat? ;/

Regards.
 

brzusim12

New User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

"osub" hhahahaa ile ty masz lat?
 

3gp

User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
44
Reaction score
0
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

Ludzie bez przesady ka?dy mo?e pope?ni? b?ad... a wy odrazu wy?miewacie ;/
 

ximek

Active User
Joined
Jul 14, 2008
Messages
131
Reaction score
4
Age
35
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

Wiesz... Takie b??dy dopuszczalne s? co najwy?ej w podstaw?wce. Je?eli sko?czy? by chocia? gimnazjum albo ?ci?gn?? magiczny program, kt?ry nazywa si? Mozilla Firefox i podkre?la wszystkie b??dy, kt?re napisali?my. No przepraszam ale taka antyreklama w postaci kuj?cych w oczy byk?w mnie wystarczaj?co odstrasza od takiego delikwenta.

To tyle ode mnie.
 

jaxon997

User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

Po 1 naganna ortografia po 2 0 szacunku po 3 z ciebie jest jakis dzieciak !!!1
 

Maximuss

Advanced User
Joined
May 23, 2009
Messages
447
Reaction score
17
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

Prawie ,ka?dy kom?tarz jest naganny ,prosz? nie krytykowa? mojej ortografi .
Wogule pewnie sami nie ogarniacie .
...;)
Kto jest ch?tny ,Prosz? pisa? .
ZAPRASZAM
 

vamper

Active User
Joined
Aug 14, 2008
Messages
132
Reaction score
6
Odp: Potrzebny Dedyk do 150+ Osub

Maximus pisze sie w og?le a nie wogule bozeeeeeeeeeeeee :|
idz sie lepiej zalic rodzicom ze zrobili takiego idiote =\
 
Top